Bendit Liatoppen - 17 åringer fredag

Resultatliste Menn 17 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Meland,Johan Eirik Markane IL / Team Statkraft Nordfjord 35:24 + 00:00 (4-0-1-1)
2 Grønolen,Fredrik Lundberg NTG-L/ Vingrom IL 36:02 + 00:38 (1-1-0-3)
3 Livik,Håkon MVGS/ Meråker SSK 36:11 + 00:47 (1-1-1-3)
4 Imamzazin,Timur Izhevsk, RUS 36:19 + 00:55 (2-2-1-1)
5 Femsteinevik,Martin Hålandsdal IL / Team Statkraft Hordaland 36:32 + 01:08 (0-0-2-1)
6 Larsen,Håkon Sørbøen NTG-G/ Ål SSL 36:34 + 01:10 (1-1-3-1)
7 Evjen,Vebjørn NTG-G/ Lier IL 36:35 + 01:11 (1-1-3-2)
8 Kaiumov,Rustam Izhevsk, RUS 36:42 + 01:18 (1-1-2-3)
9 Povarnitsyn,Alexander Izhevsk, RUS 36:43 + 01:19 (3-3-1-1)
10 Aabel,Nils Christian SVG/ Birkenes IL 37:01 + 01:37 (0-2-1-3)
11 Gråberg,Yngve Carlson Dombås IL 37:08 + 01:44 (2-1-1-2)
12 Aalerud,Kristian Andre NTG-G/ Bærums Skiklub 37:10 + 01:46 (2-3-4-1)
13 Telitsin,Artem Izhevsk, RUS 37:14 + 01:50 (2-2-2-3)
14 Smeby,Henrik Sagosen NTG-G/ Bevern, IL 37:38 + 02:14 (3-1-3-2)
15 Grundnes,Johan Nittedal SSL / Team Statkraft Oslo Akershus 37:38 + 02:14 (0-2-3-2)
16 Rømcke,Johan Christian Drammen Strong 37:40 + 02:16 (1-1-3-3)
17 Gurigard,Vemund Ravnsborg NTG-L/ Vingrom IL 38:06 + 02:42 (1-2-1-2)
18 Nenseter,Aslak SVG/ Bø SSL 38:48 + 03:24 (4-4-2-1)
19 Gausemel,Amund Iversen NTG-L/ Vingrom IL 38:52 + 03:28 (2-2-4-3)
20 Haugum,Marius Bærums Skiklub / Team Statkraft Oslo Akershus 39:04 + 03:40 (4-1-1-4)
21 Vee,Gaute Kvistad MVGS/ Simostranda IL 39:05 + 03:41 (2-1-1-2)
22 Fladsrud,Eskil MVGS/ Østre Toten Skilag 39:19 + 03:55 (2-3-1-1)
23 Skare,Torkel Nittedal SSL / Team Statkraft Oslo Akershus 39:36 + 04:12 (1-3-1-2)
24 Jordet,Åsmund Ål SSL 39:48 + 04:24 (3-0-3-4)
25 Beltyukov,Denis Izhevsk, RUS 40:04 + 04:40 (1-3-4-3)
26 Sørbøen,Håvar Ål SSL 40:05 + 04:41 (3-0-4-4)
27 Heldal,Anders SVG/ Bødalen IF 40:52 + 05:28 (1-1-2-5)
28 Lewis,Philip MVGS/ Hønefoss SSK 40:58 + 05:34 (2-2-1-1)
29 Schiefloe,Sondre M. Steinkjer Skiklubb 41:10 + 05:46 (0-3-2-5)
30 Skjelstad,Emil Østre Toten Skilag 41:30 + 06:06 (4-3-4-3)
31 Ruud,Tomas Simostranda IL 41:45 + 06:21 (1-1-4-3)
32 Steinsland,Daniel SVG/ Øvrebø IL 41:54 + 06:30 (3-1-2-3)
33 Nelin,Adam Stjerneskolans IF, SWE 42:02 + 06:38 (3-2-2-4)
34 Strømsodd,Emil Westmo Hønefoss SSK 42:06 + 06:42 (1-1-4-3)
35 Skinnes,Vegard Simostranda IL 42:15 + 06:51 (2-3-4-2)
36 Evensen,Henrik Bjerke IL Ski / Team Statkraft Oslo Akershus 42:40 + 07:16 (1-2-4-3)
37 Bye,Eystein Kristvik Fana IL / Team Statkraft Hordaland 42:43 + 07:19 (4-3-4-3)
38 Leirvik,Vegard Bærums Skiklub / Team Statkraft Oslo Akershus 43:06 + 07:42 (4-4-2-2)
39 Vågen,Patrik NTG-G/ Hønefoss SSK 43:23 + 07:59 (4-3-5-3)
40 Ragnhildstveit,Erlend MVGS/ Hønefoss SSK 44:06 + 08:42 (3-3-4-2)
41 Thon,Lars Henrik Verde Drammen Strong 47:28 + 12:04 (5-0-5-4)
42 Lofthus,Ola Engebret Barskrind Ål SSL 48:12 + 12:48 (1-3-3-4)
43 Bryne,Jakob Stjerneskolans IF, SWE 49:17 + 13:53 (0-3-3-4)
44 Koch,Jan Erik Drangedal IL 52:06 + 16:42 (3-3-4-2)
45 Steinberg,Mattis Jørgen Torp Bærums Skiklub / Team Statkraft Oslo Akershus 53:04 + 17:40 (5-3-3-3)
46 Torkildsen,Fredrik Fana IL 53:05 + 17:41 (5-4-4-4)
DNF Gifstad,Henrik NTG-G/ Oslo SSL  
DNF Aas,John Sindre MVGS/ Bækkelagets SK  
DNF Fjeldberg,Rene Åsnes SSL  
DNS Sørlie,Christian Nylende SVG/ Bødalen IF  
DNS Fålun,Eivind NTG-G/ Oslo SSL  
DNS Larsen,Håvard Berggaard Hønefoss SSK  
DNS Eide,Oddmund Odda IL  
DNS Grøstad,Sindre Nittedal SSL / Team Statkraft Oslo Akershus  
DNS Netland,Thomas Hålandsdal IL / Team Statkraft Hordaland  
DNS Hjelle,Vebjørn Stårheim IL / Team Statkraft Nordfjord
Resultatliste Kvinner 17 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nørstebø,Marie NTG-L/ Svene IL 27:01 + 00:00 (0-0-2-0)
2 Kaysheva,Uliana Izhevsk, RUS 29:11 + 02:10 (2-1-2-2)
3 Guldvik,Mathilde Johnsdatter NTG-L/ Vingrom IL 30:44 + 03:43 (0-1-2-3)
4 Bødal,Heidi Flo Stårheim IL / Team Statkraft Nordfjord 30:48 + 03:47 (2-2-3-1)
5 Skottheim,Johanna Stjerneskolans IF, SWE 31:59 + 04:58 (4-4-2-0)
6 Boutera,Andrea Fet SK 32:01 + 05:00 (1-2-2-5)
7 Persson,Linn Stjerneskolans IF, SWE 32:03 + 05:02 (3-2-1-3)
8 Næss,Karoline Bjerke IL Ski 32:05 + 05:04 (2-1-3-3)
9 Sangesland,Ingvild SVG/ Øvrebø IL 32:17 + 05:16 (3-0-4-1)
10 Persson,Karianne Eggen NTG-L/ Vingrom IL 32:51 + 05:50 (3-4-1-3)
11 Raytsa,Maria Izhevsk, RUS 33:05 + 06:04 (2-1-4-2)
12 Gussiås,Mari Støen NTG-L/ Molde og Omegn IF 33:36 + 06:35 (3-3-5-3)
13 Sahlström,Josephine Stjerneskolans IF, SWE 33:47 + 06:46 (2-1-3-2)
14 Holmberg,Karolina Stjerneskolans IF, SWE 35:47 + 08:46 (2-3-3-0)
15 Berg,Katarina Køhl Hernes IL / Team Eidsiva 36:18 + 09:17 (2-2-4-2)
16 Østbye,Stine Hernes IL / Team Eidsiva 37:50 + 10:49 (4-2-2-4)
17 Holmgren,Ann-Sofie Stjerneskolans IF, SWE 43:31 + 16:30 (3-3-3-3)
18 Elsrud,Benedicte Willand Hønefoss SSK 47:33 + 20:32 (5-3-5-5)
DNS Flaagen,Julie Sønsteby Søndre Ål Sportsklubb / Team Lygna skiskyting  
DNS Skjelvik,Tina Kvam Langrenn og Skiskyttarklu