Bendit Liatoppen - Larsen Stafetten 2011

Stafett Gutter 11-12 år

Rank Navn Etappetid # Total tid # Strafferunder
1 Figgjo IL lag 1 (166)     22:53
  Kevin Ramsfjell 07:11 4   07:11 4   (0)  
  Eirik Idland 07:05 2   14:16 2   (0)  
  Torjus Idland 08:37 2   22:53 1   (0)  
2 Bjerke IL Ski lag 1 (152)     23:01
  Ole Christian Jonsrud 06:41 1   06:41 1   (0)  
  Ole Marius Sundby 07:46 7   14:27 3   (0)  
  Sander Bach-Gansmo 08:34 1   23:01 2   (0)  
3 Bever'n IL lag 1 (154)     23:17
  Emil André Breivik 07:15 7   07:15 7   (0)  
  Henrik André Larsen 07:00 1   14:15 1   (0)  
  Sigurd Trømborg 09:02 7   23:17 3   (0)  
4 Markane IL lag 1 (162)     23:41
  Aksel Matias Meland 06:50 2   06:50 2   (0)  
  Magnus Arntsen 07:37 4   14:27 3   (0)  
  Simon Hjelmeset Kirkeeide 09:14 9   23:41 4   (0)  
5 Lier IL lag 2 (181)     23:51
  Mats Øverby 07:12 5   07:12 5   (0)  
  Oscar Aanerud 07:35 3   14:47 5   (0)  
  August Aanerud 09:04 8   23:51 5   (0)  
6 Nittedal SSL lag 2 (187)     24:10
  Anders Rogne 07:22 9   07:22 9   (0)  
  Jonas Kristiansen 07:55 9   15:17 8   (0)  
  Trym Valmestad 08:53 3   24:10 6   (0)  
7 Kvam LSK lag 1 (153)     24:20
  Simon Høyland 07:21 8   07:21 8   (0)  
  Erlend Lilletveit Kvåle 07:37 4   14:58 6   (0)  
  Sindre Gjøsæter 09:22 12   24:20 7   (0)  
8 Lier IL lag 1 (156)     24:52
  Kristoffer Sørnes 07:14 6   07:14 6   (0)  
  Magnus Stokke 07:45 6   14:59 7   (0)  
  Andreas Evjen 09:53 16   24:52 8   (0)  
9 Svene IL lag 1 (158)     24:58
  Ruben Pettersen 07:37 13   07:37 13   (0)  
  Vegard Øverli Berg 08:28 15   16:05 14   (0)  
  Halvor Taalesen Tjøntveit 08:53 3   24:58 9   (0)  
10 Bever'n IL lag 2 (184)     25:05
  Håkon Lund 07:27 11   07:27 11   (0)  
  Victor Wiker 08:37 16   16:04 13   (0)  
  Andreas Hallingstad 09:01 5   25:05 10   (0)  
11 Simostranda IL lag 3 (188)     25:06
  Henrik Skøien 07:40 15   07:40 15   (0)  
  Martin Lien 07:49 8   15:29 9   (0)  
  Eskild Solum 09:37 13   25:06 11   (0)  
12 Østre Toten lag 1 (164)     25:37
  Mathias Haugen 06:54 3   06:54 3   (0)  
  Elias Hoel 09:42 28   16:36 16   (0)  
  Erik Fodstad 09:01 5   25:37 12   (0)  
13 Rennebu IL lag 1 (167)     25:51
  Harald Gaupset Rogogjerd 08:18 22   08:18 22   (0)  
  Håkon Halseth 08:14 13   16:32 15   (0)  
  Indre Halseth 09:19 11   25:51 13   (0)  
14 Drammen Strong lag 1 (160)     26:00
  Alexander Engebretsen 07:23 10   07:23 10   (0)  
  Krisander Helgesen 09:22 24   16:45 17   (0)  
  Gard Reier Groven 09:15 10   26:00 14   (0)  
15 Østre Toten lag 2 (185)     26:48
  Sindre Sundhaugen 07:37 13   07:37 13   (0)  
  Andreas Østensen 07:58 11   15:35 10   (0)  
  Jonas Engh Sagvold 11:13 28   26:48 15   (0)  
16 Vik IL lag 1 (165)     26:58
  Ragnar Finden 08:20 23   08:20 23   (0)  
  Torgeir Heimdal Aase 08:53 19   17:13 20   (0)  
  Eirik Markus Rinde 09:45 14   26:58 16   (0)  
17 Gjerstad IL lag 1 (171)     27:11
  Erling Aasbø 07:30 12   07:30 12   (0)  
  Mads Akselsen 09:30 26   17:00 18   (0)  
  Ånon Flåta 10:11 18   27:11 17   (0)  
18 Fyresdal SSL lag 1 (163)     27:13
  Per Hansen Austjord 08:21 24   08:21 24   (0)  
  Einar Sigvart Kvasjord 08:43 17   17:04 19   (0)  
  Sigurd Aas Levang 10:09 17   27:13 18   (0)  
19 Bjerke IL Ski lag 2 (183)     27:16
  Anders Ringen 07:41 16   07:41 16   (0)  
  Sivert Haavik 08:00 12   15:41 11   (0)  
  Åsmund Løvås 11:35 30   27:16 19   (0)  
19 Skrautvål IL lag 1 (170)     27:16
  Vegard Sæbu 07:55 17   07:55 17   (0)  
  Vidar Brenna 09:32 27   17:27 23   (1)  
  Sivert Strand 09:49 15   27:16 19   (0)  
21 Øvrebø IL lag 1 (169)     27:22
  Gunnar Steinsland 07:58 18   07:58 18   (0)  
  Håkon Langeland 07:55 9   15:53 12   (0)  
  Fredrik Drange 11:29 29   27:22 21   (0)  
22 Vik IL lag 2 (186)     27:42
  Marius Årestrup Larsen 07:58 18   07:58 18   (0)  
  Brage Fjærestad Hønsi 09:26 25   17:24 21   (0)  
  Olav Andreas Bøthun 10:18 21   27:42 22   (0)  
23 Simostranda IL lag 1 (151)     27:47
  Glenn Eirik Hansen 08:23 25   08:23 25   (0)  
  Eirik-Andre Eizenberger 09:07 23   17:30 24   (0)  
  Kristoffer Solum 10:17 20   27:47 23   (0)  
24 Østre Toten lag 3 (189)     27:53
  Sander Kulstad Haugen 08:37 27   08:37 27   (0)  
  Even Nikkerud 09:01 22   17:38 27   (0)  
  Håkon Fodstad Bredesen 10:15 19   27:53 24   (0)  
25 Hønefoss SSK lag 1 (157)     28:19
  Sigurd Holemark 09:35 31   09:35 31   (0)  
  Vetle Grønnevik Stangstuen 08:19 14   17:54 28   (0)  
  Lars Ola Langerud 10:25 22   28:19 25   (0)  
26 Svene IL lag 3 (190)     28:25
  Torstein Wingestad 08:41 29   08:41 29   (0)  
  Tor Olav Letmolie 08:52 18   17:33 25   (0)  
  Jonar Aabakken 10:52 23   28:25 26   (0)  
27 Svene IL lag 2 (182)     28:31
  Morten Johnrud 08:37 27   08:37 27   (0)  
  Peder Solheim 08:57 20   17:34 26   (0)  
  Ola Martinius Wingestad 10:57 25   28:31 27   (0)  
28 Bødalen IF lag 1 (155)     28:33
  Tobias Hafrom 08:26 26   08:26 26   (0)  
  Martin Torbergsen 09:00 21   17:26 22   (0)  
  Herman Riber 11:07 27   28:33 28   (0)  
29 Hernes IL lag 1 (159)     30:22
  Kristian Sandberg 08:03 20   08:03 20   (0)  
  Joachim Sandberg 10:33 29   18:36 29   (1)  
  Gunnar Findsen Helstad 11:46 31   30:22 29   (0)  
30 Nittedal SSL lag 1 (161)     30:41
  Morten Ellingsæthe Mürer 08:13 21   08:13 21   (0)  
  Eskil Auestad 11:34 31   19:47 31   (0)  
  Vemund Kostøl 10:54 24   30:41 30   (0)  
31 Simostranda IL lag 2 (172)     30:45
  Ola Olafsby 08:53 30   08:53 30   (0)  
  Emil Tangerud Viken 10:53 30   19:46 30   (0)  
  Sander Brevik Lillemoen 10:59 26   30:45 31   (0)  
32 Sandnes SSL/Sokna IL lag 1 (168)     28:39
  Eivind Kristensen 08:19 32   08:19 32   (0)  
  Jo Stålesen 08:15 32   16:34 32   (0)  
  Arnt Tomas Sundli 12:05 32   28:39 32   (0)

Stafett Gutter 13-16 år

Rank Navn Etappetid # Total tid # Strafferunder
1 Simostranda IL lag 1 (11)     32:01
  Sondre Johannessen 10:01 6   10:01 6   (0-0)  
  Vebjørn Søderberg Nyhus 10:29 4   20:30 1   (0-0)  
  Simen Kleven 11:31 7   32:01 1   (0-0)  
2 Geilo IL lag 1 (10)     32:15
  Martin Bårtveit 09:39 1   09:39 1   (0-0)  
  Aleksander Fjeld Andersen 10:53 5   20:32 2   (0-0)  
  Anders Schiellerup 11:48 10   32:20 3   (0-0)  
3 Birkenes IL lag 1 (4)     32:17
  Trond Olav Aabel 10:49 21   10:49 21   (0-0)  
  Lars Reiten 10:56 6   21:45 11   (0-0)  
  Lars Aasheim Svaland 10:32 1   32:17 2   (0-0)  
4 Lier IL lag 1 (3)     32:20
  Andreas Berg 10:09 8   10:09 8   (0-0)  
  Fredrik Strømsnes 11:03 9   21:12 6   (0-0)  
  Aleksander Karlsen 11:08 3   32:20 3   (0-0)  
5 Hønefoss SSK lag 1 (8)     32:33
  Mads Olstad Rugroten 10:40 14   10:40 14   (0-0)  
  Daniel Larsen 10:11 1   20:51 5   (0-0)  
  Trym Ødegaard Tanbergmoen 11:42 9   32:33 5   (0-0)  
6 Oslo Skiskytterlag lag 1 (2)     32:38
  Anders Slydal 10:05 7   10:05 7   (0-0)  
  Sebastian Sundet Flaen 11:17 13   21:22 8   (0-0)  
  Carl Jørgen Sundet Flaen 11:16 5   32:38 6   (0-0)  
7 Østre Toten lag 1 (1)     33:05
  Emil Bakken 09:45 5   09:45 5   (0-0-x)  
  Sander Østensen 12:27 30   22:12 17   (0-0)  
  Håvard Petterson 10:53 2   33:05 7   (0-0)  
8 Lier IL lag 2 (36)     33:59
  Kristoffer Knigge 09:43 4   09:43 4   (0-0)  
  Carsten Bing 11:33 15   21:16 7   (0-0)  
  Andreas Koppergård 12:43 24   33:59 9   (0-0)  
9 Fet Skiklubb SSG lag 1 (30)     34:03
  Mattis Haug 10:42 15   10:42 15   (0-0)  
  Johannes Dale 11:00 7   21:42 10   (0-0)  
  Henrik Aslesen 12:21 18   34:03 10   (0-0)  
10 Hernes IL lag 4 (69)     34:17
  Andreas K Eggen 10:42 15   10:42 15   (0-0)  
  Vetle Mobekk 11:13 12   21:55 12   (0-0)  
  Even D Granrud 12:22 20   34:17 11   (0-0)  
11 Asker Skiklubb lag 1 (5)     34:20
  Sindre Fjellheim Jorde 09:40 3   09:40 3   (0-0)  
  Magnus Knoph 11:09 10   20:49 4   (0-0)  
  Truls Fjellheim Jorde 13:31 35   34:20 12   (0-0)  
12 Sokna IL lag 1 (76)     34:21
  Rune Børset 10:58 22   10:58 22   (0-0)  
  Erik Børset 11:00 7   21:58 13   (0-0)  
  Adrian Fløttum 12:23 21   34:21 13   (0-0)  
13 Vingrom IL lag 2 (42)     34:32
  Erling Tofte 10:59 24   10:59 24   (0-0)  
  Tobias Foss 12:20 27   23:19 24   (1-0)  
  Espen Fystro 11:13 4   34:32 14   (0-0)  
14 Voss SSL lag 1 (19)     34:47
  Anton Sæten 10:47 17   10:47 17   (0-0)  
  Eirik Tvilde 11:56 20   22:43 19   (0-0)  
  Arild Fosse 12:04 16   34:47 15   (0-0)  
15 Vingrom IL lag 1 (7)     34:50
  Amund Owren 10:25 10   10:25 10   (0-1)  
  Ingvar Owren 11:45 18   22:10 16   (0-0)  
  Kristoffer Jonsson 11:40 8   33:50 8   (0-0)  
16 Stårheim IL lag 1 (16)     34:56
  Erik Raknes Forthun 11:14 26   11:14 26   (0-0)  
  Fredrik Munch Starheim 11:48 19   23:02 23   (0-0)  
  Jørn Smørdal Botn 11:54 13   34:56 16   (0-0)  
17 Bærums Skiklub lag 1 (28)     35:00
  Jørgen Haugum 11:27 35   11:27 35   (0-0)  
  Sturla Holm Lægreid 12:09 24   23:36 26   (0-0)  
  Endre Strømsheim 11:24 6   35:00 17   (0-0)  
18 Ål SSL lag 1 (9)     35:18
  Vebjørn Hagen Friis 10:36 13   10:36 13   (0-0)  
  Mikkel Storeskar 12:11 25   22:47 20   (0-0)  
  Torjus Erlendsson Urke 12:31 22   35:18 19   (0-0)  
19 Bø SSL lag 1 (13)     35:26
  Sigmund Andres Kvammen Forberg 10:31 12   10:31 12   (0-0)  
  Magnus Håkonsen 10:17 2   20:48 3   (0-0)  
  Martin Norendal 14:38 55   35:26 20   (0-0)  
20 Simostranda IL lag 2 (41)     35:42
  Sigrud Rønning 10:28 11   10:28 11   (0-0)  
  Oscar Lillemoen 12:27 30   22:55 21   (0-0)  
  Martin Bjørndalen Mathisen 12:47 25   35:42 21   (0-0)  
21 Fossum IF lag 2 (49)     35:46
  Karsten Martinussen 11:15 27   11:15 27   (0-0)  
  Eivind Syrdalen Dovland 12:30 32   23:45 28   (0-0)  
  Thomas Bucher-Johannessen 12:01 15   35:46 22   (0-0)  
22 Bjerke IL Ski lag 1 (18)     35:49
  Håkon Falldalen 10:48 19   10:48 19   (0-0)  
  Øyvind Lajord Oppegård 11:19 14   22:07 15   (0-0)  
  Vebjørn Løvås 13:42 40   35:49 23   (0-0)  
23 Lier IL lag 3 (57)     36:02
  Emil Øverby 11:17 30   11:17 30   (0-0)  
  Bendik Winsvold 12:46 36   24:03 31   (0-0)  
  Kristian Killingberg 11:59 14   36:02 24   (0-0)  
24 Fana IL lag 1 (25)     36:18
  Espen Segrov Nes 11:23 33   11:23 33   (0-0)  
  Fredrik Øverland Hatling 11:38 16   23:01 22   (0-0)  
  Trym Helge Carlsen 13:17 30   36:18 25   (0-0)  
25 Markane IL lag 1 (6)     36:19
  Lars Midthjell Gjørven 09:39 1   09:39 1   (0-0)  
  Gaute Bø 12:25 29   22:04 14   (0-0)  
  Georg Kristian Halsteinslid 14:15 46   36:19 26   (1-2)  
26 Bever'n IL lag 1 (23)     36:36
  Christian Hæreid 11:51 43   11:51 43   (0-0)  
  Anders Brekke Nilsen 10:27 3   22:18 18   (0-1)  
  Einar Lund 14:18 47   36:36 27   (0-0)  
27 Birkenes IL lag 2 (44)     36:38
  Aanund Aamlid 11:36 36   11:36 36   (0-0)  
  Magnar Sivertsen 12:20 27   23:56 30   (0-0)  
  Espen Uldal 12:42 23   36:38 28   (0-0)  
28 Byåsen SSSL lag 1 (27)     36:50
  Simen Smetbak Eriksen 11:16 28   11:16 28   (0-0)  
  Magnus Gjersvold Haug 12:06 23   23:22 25   (0-0)  
  Jonas Bogen Øye 13:28 32   36:50 29   (0-0)  
29 Fossum IF lag 3 (62)     37:01
  Rasmus Krogstad 10:48 19   10:48 19   (0-0)  
  Øyvind Rikheim Haugan 12:52 39   23:40 27   (0-2)  
  Fredrik Bucher-Johannessen 13:21 31   37:01 30   (0-0)  
30 Fossum IF lag 1 (14)     37:05
  Bendik Neraas 13:08 62   13:08 62   (5-0)  
  Herman Østensen 12:05 22   25:13 47   (0-0)  
  Emil Neby 11:52 12   37:05 31   (0-0)  
31 Hålandsdal IL lag 1 (12)     37:10
  Håkon Hansen 12:42 56   12:42 56   (0-0)  
  Mads Stadaas 11:41 17   24:23 34   (0-0)  
  Trygve Vangsnes 12:47 25   37:10 32   (0-0)  
32 Østre Toten lag 2 (37)     37:27
  Lars Øyvind Wangen Owren 10:58 22   10:58 22   (0-0)  
  Tor Håkon Fagerholm 14:08 54   25:06 46   (0-0)  
  Ola Sandbæk 12:21 18   37:27 33   (0-0)  
33 Søndre Ål SPK lag 1 (31)     37:45
  Vebjørn Sørum 11:19 31   11:19 31   (0-0)  
  Anders Sønsteby Flaagen 13:14 48   24:33 36   (0-0)  
  Iver Gjestvang Olimb 13:12 28   37:45 34   (0-0)  
34 Lier IL lag 5 (75)     38:03
  Vetle Koppergård 11:44 40   11:44 40   (0-0)  
  Kristoffer Bergem 12:49 38   24:33 36   (0-0)  
  Torstein Opsahl 13:30 33   38:03 35   (0-0)  
35 Bødalen IF lag 1 (29)     38:06
  Olav Hansen 10:47 17   10:47 17   (0-0)  
  Sivert Bakken 13:07 44   23:54 29   (0-0)  
  Vetle Skinnarland 14:12 45   38:06 36   (0-0)  
36 Ullensaker SK lag 1 (15)     38:13
  Petter Dammen 11:46 42   11:46 42   (1-0)  
  Jørgen Krogsæther 12:53 40   24:39 39   (0-0)  
  Henrik Jørgensen 13:34 37   38:13 37   (0-0)  
37 Fossum IF lag 4 (66)     38:21
  Sondre Eide Borchgrevink 12:45 58   12:45 58   (0-0)  
  Embrik Nikolai Grann Hevrøy 12:15 26   25:00 42   (0-0)  
  Torstein Eiken 13:36 39   38:36 40   (0-0)  
38 Nittedal SSL lag 3 (67)     38:31
  Nicolay Lerkendal 11:59 44   11:59 44   (0-0)  
  Vetle Kostøl 12:40 35   24:39 39   (0-0)  
  Edvin Grundnes 13:52 41   38:31 38   (0-0)  
39 Østre Toten lag 3 (58)     38:32
  Sondre Rognstad Linnerud 12:26 53   12:26 53   (0-0)  
  Magnus Ulsrud 13:14 48   25:40 52   (0-0)  
  Martin Røste Omdahl 12:52 27   38:32 39   (0-0)  
40 Øvrebø IL lag 1 (22)     38:41
  Glenn Kevin Storkås 12:13 46   12:13 46   (0-0)  
  Hallvard Hageland 14:13 55   26:26 54   (0-0)  
  Harald Langeland 12:15 17   38:41 41   (0-0)  
41 Bjerke IL Ski lag 2 (47)     38:49
  Øyvind Aalling Lio 11:24 34   11:24 34   (0-0)  
  Henrik Williams 12:58 41   24:22 33   (0-0)  
  Kristoffer Bovar Rønning 14:27 51   38:49 42   (0-0)  
42 Fet Skiklubb SSG lag 2 (54)     38:58
  Pål Marius Nesse 11:39 37   11:39 37   (0-0)  
  Sverre Glomnes 12:36 33   24:15 32   (0-0)  
  Kristian Aslesen 14:43 58   38:58 43   (0-0)  
43 Geilo IL lag 2 (50)     39:00
  Øystein Markegård 11:21 32   11:21 32   (0-0)  
  Eirik Flage 13:12 47   24:33 36   (0-0)  
  Anders Mastrup 14:27 51   39:00 44   (0-0)  
44 Lier IL lag 4 (63)     39:15
  Øystein Brittmark 11:16 28   11:16 28   (0-0)  
  Sindre Andresen 13:36 51   24:52 41   (0-0)  
  Jonas Bueie 14:23 48   39:15 45   (0-1)  
45 Oslo Skiskytterlag lag 2 (38)     39:33
  Eivind Rollstad 12:18 48   12:18 48   (0-0)  
  Andreas Rønneberg 13:04 43   25:22 48   (0-0)  
  Espen Aamodt Rosell 14:11 44   39:33 46   (0-0)  
46 Voss SSL lag 2 (46)     39:34
  Bjørn Haugo Herfindal 13:06 61   13:06 61   (1-0)  
  Tobias Nyborg 11:56 20   25:02 43   (0-0)  
  Bjørnar Sæten 14:32 54   39:34 47   (0-1)  
47 Hernes IL lag 1 (17)     39:39
  Sondre E Bjørsland 11:41 38   11:41 38   (0-0)  
  Kristian K Eggen 13:54 52   25:35 51   (0-0)  
  Bjarne D Granrud 14:04 42   39:39 48   (0-0)  
48 Simostranda IL lag 3 (59)     39:55
  Dag Sander Bjørndalen 12:22 50   12:22 50   (0-0)  
  Eivind Solum 13:08 45   25:30 49   (0-0)  
  Christian Skøien 14:25 50   39:55 49   (0-0)  
49 Birkenes IL lag 3 (61)     39:56
  Magnus Aamlid 12:19 49   12:19 49   (0-0)  
  Levi Try 14:05 53   26:24 53   (0-0)  
  Jarle Vegusdal Stølen 13:32 36   39:56 50   (0-0)  
50 Svene IL lag 1 (32)     40:00
  Herman Dramdal Borge 11:04 25   11:04 25   (0-0)  
  Niri Aabakken Berget 13:19 50   24:23 34   (0-0)  
  Håkon Tveiten 15:37 64   40:00 51   (0-0)  
51 Drammen Strong lag 1 (24)     40:01
  Jens Bredde Vig 10:22 9   10:22 9   (0-0)  
  Matias Stampe 11:09 10   21:31 9   (5-0)  
  Christian Magnus Hjelde 13:30 33   35:01 18   (0-0)  
52 Simostranda IL lag 4 (72)     40:19
  Rune Johansen 12:14 47   12:14 47   (0-0)  
  Erik Ramstad 12:48 37   25:02 43   (0-0)  
  Lars Kleven 15:17 62   40:19 52   (0-0)  
53 Nittedal SSL lag 1 (20)     40:29
  Lars Gustav Rogne 12:26 53   12:26 53   (0-0)  
  Henning Driveklepp 12:36 33   25:02 43   (0-0)  
  Herman Blom 15:27 63   40:29 53   (1-0)  
54 Dombås IL lag 1 (26)     40:30
  Aleksander Lyngen 12:02 45   12:02 45   (0-0)  
  Mads Kullungstad 15:12 62   27:14 58   (0-0-x)  
  Henrik Sverdrup 13:16 29   40:30 54   (0-0-x)  
55 Bever'n IL lag 2 (56)     41:19
  Simen Sauro 11:42 39   11:42 39   (0-0)  
  Knut Olav Kragh 15:14 63   26:56 55   (0-0)  
  Sigurd Bonden Kjørsvik 14:23 48   41:19 55   (0-0)  
56 Geilo IL lag 3 (68)     41:53
  Eirik Dreier 12:44 57   12:44 57   (0-0)  
  Olav Kaupang 14:22 58   27:06 56   (0-0)  
  Henrik Søgaard 14:47 59   41:53 56   (0-0)  
57 Hønefoss SSK lag 2 (40)     41:56
  Andrè Dantoni 11:44 40   11:44 40   (0-0)  
  Magnus Rugroten 16:08 67   27:52 61   (0-0)  
  Eirik Stangstuen 14:04 42   41:56 57   (0-0)  
58 Stårheim IL lag 2 (52)     42:06
  Erlend Solhaug Myklebust 14:27 65   14:27 65   (5-0)  
  Matias Lote Henden 12:58 41   27:25 59   (0-0)  
  Kristian Årskog 14:41 57   42:06 58   (0-0)  
59 Bjerke IL Ski lag 3 (73)     42:10
  Sigurd Ringen 12:56 59   12:56 59   (0-0)  
  Andreas Gjersum Helle 14:13 55   27:09 57   (0-0)  
  Lars-Erik Aamodt 15:01 60   42:10 59   (0-0)  
60 Nittedal SSL lag 2 (48)     42:30
  Aleksander Sæten 15:16 69   15:16 69   (0-2)  
  Vetle Hofstad 15:25 65   30:41 67   (0-0)  
  Sindre Pettersen 11:49 11   42:30 60   (0-0)  
61 Oslo Skiskytterlag lag 3 (70)     42:42
  Jørgen Mobakken 12:22 50   12:22 50   (0-0)  
  Tore Heir 15:04 61   27:26 60   (0-2)  
  Jørgen Slydal 15:16 61   42:42 61   (0-0)  
62 Ål SSL lag 2 (43)     42:47
  Gaute Hagen Hallingstad 12:25 52   12:25 52   (0-0)  
  Olav Skråmestø 13:08 45   25:33 50   (0-0)  
  Håvard Folkedal Hajem 17:14 67   42:47 62   (0-2)  
63 Asker Skiklubb lag 2 (39)     42:57
  Marthin Kirkhus 13:05 60   13:05 60   (0-0)  
  Sindre Berg-Jakobsen 15:14 63   28:19 63   (0-0)  
  Simen Knoph 14:38 55   42:57 63   (0-0)  
64 Marnadal IL lag 1 (33)     45:27
  Anders Usland 14:36 66   14:36 66   (0-0)  
  Eirik Nome 16:24 68   31:00 68   (0-0)  
  Torje Usland Dahl 14:27 51   45:27 64   (0-0)  
65 Hønefoss SSK lag 3 (60)     45:42
  Lova Elufimov 14:50 67   14:50 67   (0-1)  
  Håkon Moen 14:56 59   29:46 65   (0-0)  
  Jonas Nordal 15:56 65   45:42 65   (0-0)  
66 Markane IL lag 2 (53)     45:43
  Håkon Midthjell Gjørven 13:44 63   13:44 63   (0-0)  
  Grim Nygård 15:50 66   29:34 64   (0-0)  
  Andreas Halsteinslid 16:09 66   45:43 66   (0-0)  
67 Bærums Skiklub lag 2 (55)     45:47
  Erlend Nordal Gran 12:37 55   12:37 55   (0-0)  
  Aksel Bjørnstad Koppang 19:35 69   32:12 69   (0-1)  
  Mikkel Pettersen Førsund 13:35 38   45:47 67   (0-0)  
68 Fet Skiklubb SSG lag 3 (74)     46:48
  Fredrik Nordby 14:00 64   14:00 64   (0-0)  
  Henning Holst 14:18 57   28:18 62   (0-0)  
  Marcus Korsmo 18:30 68   46:48 68   (0-0)  
69 Hernes IL lag 2 (45)     48:42
  Kristian Sandberg 15:00 68   15:00 68   (0)  
  Knut Ola Bredalen 14:58 60   29:58 66   (0-0)  
  Lars Ivar Olrud 18:44 69   48:42 69   (3-0)  
DNF Skrautvål IL lag 1 (34)     00:00
  Harald Øygard 10:52    10:52    (0-0)  
  Kristoffer Strand 13:07    23:59    (0-0)  
  Erlend Sæbu 00:00    23:59    () DNF
DNS Ullensaker SK lag 2 (51)     00:00
  Erik Dammen 00:00    00:00    () DNS
  Hans Harald Holter 00:00    00:00    () DNS
    00:00    00:00    () DNS
DNS Åsnes SSL lag 1 (21)     00:00
  Selmer Lande 00:00    00:00    () DNS
  Lars Even Kalstad 00:00    00:00    () DNS
  Anton Kristiansen 00:00    00:00    () DNS

Stafett Jenter 11-12 år

Rank Navn Etappetid # Total tid # Strafferunder
1 Simostranda IL lag 1 (191)     24:12
  Frida Sødeberg Nyhus 07:39 2   07:39 2   (1)  
  Anna Thoresen Bolstad 08:03 1   15:42 1   (0)  
  Ragnhild Rønning 08:30 1   24:12 1   (0)  
2 Drammen Strong lag 1 (194)     25:13
  Amalie Winnes 07:30 1   07:30 1   (0)  
  Sigrid Bredde Vig 08:37 4   16:07 2   (0)  
  Solveig Hernandez Vråle 09:06 3   25:13 2   (0)  
3 Drangedal IL lag 1 (192)     25:19
  Nora Hassel 08:11 8   08:11 8   (0)  
  Guro Seline Herfoss 08:03 1   16:14 3   (0)  
  Kristina Bergmann 09:05 2   25:19 3   (0)  
4 Bjerke IL Ski lag 1 (196)     26:43
  Therese Blindheim 07:42 3   07:42 3   (0)  
  Natalie Forshaw 09:20 6   17:02 4   (0)  
  Frida Evensen 09:41 4   26:43 4   (0)  
5 Fossum IF lag 1 (201)     27:27
  Erle Syrdalen Dovland 08:05 6   08:05 6   (0)  
  Dorthe Martinussen 09:18 5   17:23 6   (0)  
  Frida Otnes 10:04 5   27:27 5   (0)  
6 Østre Toten lag 1 (197)     27:53
  Stine Myhre 08:54 9   08:54 9   (0)  
  Martine Lundby 08:24 3   17:18 5   (0)  
  Thea-Emilie Aaslund 10:35 6   27:53 6   (0)  
7 Skrautvål IL lag 1 (204)     28:43
  Marit Øygard 07:56 4   07:56 4   (0)  
  Sigrid Warberg Westheim 10:04 7   18:00 7   (0)  
  Malin Tvenge 10:43 8   28:43 7   (0)  
8 Fana IL lag 1 (199)     28:54
  Lisa Barmen Stein 08:00 5   08:00 5   (0)  
  Runa Almeland 10:13 8   18:13 8   (0)  
  Andrine Øverland Hatling 10:41 7   28:54 8   (0)  
9 Birkenes IL lag 1 (198)     29:32
  Siri Aas 08:05 6   08:05 6   (0)  
  Elisabeth Retterholt 10:38 10   18:43 9   (0)  
  Katinka Dorothea R-B Kleveland 10:49 9   29:32 9   (0)  
10 Vingrom IL lag 1 (203)     32:42
  Carlotta Kruger 09:05 10   09:05 10   (0)  
  Anne Grønolen 10:53 11   19:58 10   (0)  
  Eline Foss 12:44 11   32:42 10   (0)  
11 Hønefoss SSK lag 1 (195)     32:52
  Tuva Ødegaard Tanbergmoen 09:37 11   09:37 11   (0)  
  Nora Skogly Nyheim 10:34 9   20:11 11   (0)  
  Mari Skjevling Erlandsen 12:41 10   32:52 11   (0)  
12 Svene IL lag 1 (202)     34:33
  Hedda Tveiten 10:27 12   10:27 12   (0)  
  Tonje Rustand 11:06 12   21:33 12   (0)  
  Ina Rustand 13:00 12   34:33 12   (0)  
DNF Birkenes IL lag 2 (205)     00:00
  Liv Marte Aas 10:28    10:28    ()  
    25:04    35:32    ()

Stafett Jenter 13-16 år

Rank Navn Etappetid # Total tid # Strafferunder
1 Dombås IL lag 1 (100)     38:34
  Mari Sverdrup 11:53 4   11:53 4   (0-0)  
  Maja Arnekleiv 12:47 1   24:40 1   (0-0)  
  Kristine Haugen Linderud 13:54 2   38:34 1   (0-0)  
2 Budal IL lag 1 (103)     38:50
  Jenny Enodd 11:47 2   11:47 2   (0-0)  
  Marit Solem 13:01 3   24:48 2   (0-0)  
  Sara Enodd 14:02 3   38:50 2   (0-0)  
3 Vingrom IL lag 1 (93)     39:10
  Stine Eggen Persson 12:53 11   12:53 11   (0-0)  
  Andrea Freng 13:27 5   26:20 6   (0-0)  
  Mathea Tofte 12:50 1   39:10 3   (0-0)  
4 Simostranda IL lag 1 (92)     39:17
  Mathilde Rønning 11:47 2   11:47 2   (0-0)  
  Marie Kvistad Vee 13:19 4   25:06 4   (0-0)  
  Liv Kleiv 14:11 6   39:17 4   (0-0)  
5 Molde og Omegn IF lag 1 (94)     39:21
  Ane Avseth Glimsdal 12:02 5   12:02 5   (0-0)  
  Hanne Bjørsvik 13:00 2   25:02 3   (0-0)  
  Olivia Ragna Rypdal 14:19 7   39:21 5   (0-0)  
6 Østre Toten lag 1 (98)     39:54
  Line Lenvik Sjåheim 11:35 1   11:35 1   (0-0)  
  Johanna Hilde Disserud 13:58 7   25:33 5   (0-0)  
  Ruth-Emily Vinger 14:21 8   39:54 6   (0-0)  
7 Vik IL lag 1 (95)     40:30
  Seline Voll 12:13 8   12:13 8   (0-0)  
  Hilde Turvoll 14:07 9   26:20 6   (0-0)  
  Silja Fjærestad Hønsi 14:10 5   40:30 7   (0-0)  
8 Oslo Skiskytterlag lag 1 (102)     40:34
  Kjersti Heir 12:10 7   12:10 7   (0-0)  
  Katja Bjørnstad 14:18 10   26:28 8   (0-0)  
  Martine Tollefsen 14:06 4   40:34 8   (0-0)  
9 Kvam LSK lag 1 (96)     41:56
  00 Lunde Aalvik 13:14 15   13:14 15   (0-0)  
  Malin Bergtun 13:49 6   27:03 9   (0-0)  
  Birgit Lilletveit Kvåle 14:53 12   41:56 9   (0-0)  
10 Dombås IL lag 2 (117)     42:43
  Johanne Killi 13:03 14   13:03 14   (0-0)  
  Margit Hågå 14:30 12   27:33 11   (0-0)  
  Elianna Brøste Nørstegård 15:10 15   42:43 10   (0-0)  
11 Birkenes IL lag 1 (108)     42:45
  Silje Aabel 12:59 12   12:59 12   (0-0)  
  Ann-Christin Haugebo 15:21 18   28:20 13   (0-0)  
  Elisabeth Mjåland 14:25 9   42:45 11   (0-0)  
12 Fet Skiklubb SSG lag 1 (91)     42:47
  Margit Sørensen 13:02 13   13:02 13   (0-0)  
  Synne Nesse 14:24 11   27:26 10   (0-0)  
  Pernille Lintho Ruud 15:21 18   42:47 12   (0-0)  
13 Lier IL lag 1 (105)     43:08
  Katinka Brurberg 12:06 6   12:06 6   (0-0)  
  Kamilla Killingberg 16:19 19   28:25 15   (2-0)  
  Ida Andersen 14:43 10   43:08 13   (0-0)  
14 Simostranda IL lag 2 (116)     43:10
  Live Bendiksby 13:15 16   13:15 16   (0-0)  
  Silje Johannessen 14:43 13   27:58 12   (0-0)  
  Kristiane Holm 15:12 16   43:10 14   (0-0)  
15 Ål SSL lag 1 (101)     43:32
  Ingri Sørbøen 14:18 18   14:18 18   (0-0)  
  Tora Amalie Killingberg 14:05 8   28:23 14   (0-0)  
  Mari Bøygard 15:09 14   43:32 15   (0-0)  
16 Skrautvål IL lag 1 (114)     44:24
  Marthe Døvre Holdal 14:27 19   14:27 19   (0-0)  
  Inger Brenna 15:14 16   29:41 18   (1-2)  
  Synne Marie Tvenge 14:43 10   44:24 16   (0-0)  
17 Voss SSL lag 1 (109)     44:34
  Silje Fosse 13:16 17   13:16 17   (0-0)  
  Anna Lussand Selheim 16:23 21   29:39 17   (0-1)  
  Une Kvelvane 14:55 13   44:34 17   (0-0)  
18 Øvrebø IL lag 1 (104)     46:09
  Eirin Sangesland 12:47 10   12:47 10   (0-0)  
  Lene Omdal 16:22 20   29:09 16   (0-0)  
  Bettina Storkås 17:00 21   46:09 18   (0-0)  
19 Svene IL lag 1 (115)     46:33
  Inka Ebner 14:47 20   14:47 20   (0-0)  
  Ambjørg Solheim 16:26 22   31:13 23   (0-0)  
  Mari Wetterhus 15:20 17   46:33 19   (0-0)  
20 Sandnes SSL lag 1 (113)     46:35
  Hege Haga Idsøe 15:22 24   15:22 24   (0-0)  
  Susanne Hemnes 14:58 14   30:20 19   (0-0)  
  Ann Vilde Kristensen 16:15 20   46:35 20   (0-0)  
21 Hønefoss SSK lag 1 (106)     48:33
  Eirin Øen Eriksen 15:13 22   15:13 22   (0-0)  
  Malin Vågen 17:22 23   32:35 24   (0-0)  
  Tina Brennhovd Nævdal 15:58 19   48:33 22   (0-0)  
22 Bever'n IL lag 1 (111)     48:53
  Maren Rilvaag 15:31 25   15:31 25   (0-0)  
  Tonje Elisabeth Breivik 15:13 15   30:44 22   (0-0)  
  Ane Einbu Baugerød 18:09 24   48:53 23   (0-0)  
23 IL Dyre Vaa lag 1 (112)     49:20
  Hege Kittelsen 15:13 22   15:13 22   (0-0)  
  Ingrid Loftsgarden 15:14 16   30:27 20   (0-0)  
  Sigrun Kåsa 18:53 25   49:20 24   (0-0)  
24 Nittedal SSL lag 1 (110)     50:20
  Berit Bjørkevoll 15:11 21   15:11 21   (0-0)  
  Lise Driveklepp 18:00 25   33:11 25   (0-0)  
  Marte Konstanse Haugen 17:09 22   50:20 25   (0-0)  
25 Gjesdal SSL lag 1 (107)     53:13
  Silje Marie Hage 12:46 9   12:46 9   (5-0)  
  Guro Ørmen 17:44 24   30:30 21   (1-0)  
  Thea Ueland 17:53 23   48:23 21   (0-0)  
DNS Fossum IF lag 1 (99)     00:00
  Hanne Otnes 00:00    00:00    () DNS
  Ida Gotaas Buøen 00:00    00:00    () DNS
  Julie Ekensteen Bjørnstad 00:00    00:00    () DNS
DNF Åsnes SSL lag 1 (97)     00:00
    12:37    12:37    (0-0)  
    16:12    28:49    (1-0)  
              DNF

Stafett Jenter 13-16 år

Rank Navn Etappetid # Total tid # Strafferunder
1 Dombås IL lag 1 (100)     38:34
  Mari Sverdrup 11:53 4   11:53 4   (0-0)  
  Maja Arnekleiv 12:47 1   24:40 1   (0-0)  
  Kristine Haugen Linderud 13:54 2   38:34 1   (0-0)  
2 Budal IL lag 1 (103)     38:50
  Jenny Enodd 11:47 2   11:47 2   (0-0)  
  Marit Solem 13:01 3   24:48 2   (0-0)  
  Sara Enodd 14:02 3   38:50 2   (0-0)  
3 Vingrom IL lag 1 (93)     39:10
  Stine Eggen Persson 12:53 11   12:53 11   (0-0)  
  Andrea Freng 13:27 5   26:20 6   (0-0)  
  Mathea Tofte 12:50 1   39:10 3   (0-0)  
4 Simostranda IL lag 1 (92)     39:17
  Mathilde Rønning 11:47 2   11:47 2   (0-0)  
  Marie Kvistad Vee 13:19 4   25:06 4   (0-0)  
  Liv Kleiv 14:11 6   39:17 4   (0-0)  
5 Molde og Omegn IF lag 1 (94)     39:21
  Ane Avseth Glimsdal 12:02 5   12:02 5   (0-0)  
  Hanne Bjørsvik 13:00 2   25:02 3   (0-0)  
  Olivia Ragna Rypdal 14:19 7   39:21 5   (0-0)  
6 Østre Toten lag 1 (98)     39:54
  Line Lenvik Sjåheim 11:35 1   11:35 1   (0-0)  
  Johanna Hilde Disserud 13:58 7   25:33 5   (0-0)  
  Ruth-Emily Vinger 14:21 8   39:54 6   (0-0)  
7 Vik IL lag 1 (95)     40:30
  Seline Voll 12:13 8   12:13 8   (0-0)  
  Hilde Turvoll 14:07 9   26:20 6   (0-0)  
  Silja Fjærestad Hønsi 14:10 5   40:30 7   (0-0)  
8 Oslo Skiskytterlag lag 1 (102)     40:34
  Kjersti Heir 12:10 7   12:10 7   (0-0)  
  Katja Bjørnstad 14:18 10   26:28 8   (0-0)  
  Martine Tollefsen 14:06 4   40:34 8   (0-0)  
9 Kvam LSK lag 1 (96)     41:56
  00 Lunde Aalvik 13:14 15   13:14 15   (0-0)  
  Malin Bergtun 13:49 6   27:03 9   (0-0)  
  Birgit Lilletveit Kvåle 14:53 12   41:56 9   (0-0)  
10 Dombås IL lag 2 (117)     42:43
  Johanne Killi 13:03 14   13:03 14   (0-0)  
  Margit Hågå 14:30 12   27:33 11   (0-0)  
  Elianna Brøste Nørstegård 15:10 15   42:43 10   (0-0)  
11 Birkenes IL lag 1 (108)     42:45
  Silje Aabel 12:59 12   12:59 12   (0-0)  
  Ann-Christin Haugebo 15:21 18   28:20 13   (0-0)  
  Elisabeth Mjåland 14:25 9   42:45 11   (0-0)  
12 Fet Skiklubb SSG lag 1 (91)     42:47
  Margit Sørensen 13:02 13   13:02 13   (0-0)  
  Synne Nesse 14:24 11   27:26 10   (0-0)  
  Pernille Lintho Ruud 15:21 18   42:47 12   (0-0)  
13 Lier IL lag 1 (105)     43:08
  Katinka Brurberg 12:06 6   12:06 6   (0-0)  
  Kamilla Killingberg 16:19 19   28:25 15   (2-0)  
  Ida Andersen 14:43 10   43:08 13   (0-0)  
14 Simostranda IL lag 2 (116)     43:10
  Live Bendiksby 13:15 16   13:15 16   (0-0)  
  Silje Johannessen 14:43 13   27:58 12   (0-0)  
  Kristiane Holm 15:12 16   43:10 14   (0-0)  
15 Ål SSL lag 1 (101)     43:32
  Ingri Sørbøen 14:18 18   14:18 18   (0-0)  
  Tora Amalie Killingberg 14:05 8   28:23 14   (0-0)  
  Mari Bøygard 15:09 14   43:32 15   (0-0)  
16 Skrautvål IL lag 1 (114)     44:24
  Marthe Døvre Holdal 14:27 19   14:27 19   (0-0)  
  Inger Brenna 15:14 16   29:41 18   (1-2)  
  Synne Marie Tvenge 14:43 10   44:24 16   (0-0)  
17 Voss SSL lag 1 (109)     44:34
  Silje Fosse 13:16 17   13:16 17   (0-0)  
  Anna Lussand Selheim 16:23 21   29:39 17   (0-1)  
  Une Kvelvane 14:55 13   44:34 17   (0-0)  
18 Øvrebø IL lag 1 (104)     46:09
  Eirin Sangesland 12:47 10   12:47 10   (0-0)  
  Lene Omdal 16:22 20   29:09 16   (0-0)  
  Bettina Storkås 17:00 21   46:09 18   (0-0)  
19 Svene IL lag 1 (115)     46:33
  Inka Ebner 14:47 20   14:47 20   (0-0)  
  Ambjørg Solheim 16:26 22   31:13 23   (0-0)  
  Mari Wetterhus 15:20 17   46:33 19   (0-0)  
20 Sandnes SSL lag 1 (113)     46:35
  Hege Haga Idsøe 15:22 24   15:22 24   (0-0)  
  Susanne Hemnes 14:58 14   30:20 19   (0-0)  
  Ann Vilde Kristensen 16:15 20   46:35 20   (0-0)  
21 Hønefoss SSK lag 1 (106)     48:33
  Eirin Øen Eriksen 15:13 22   15:13 22   (0-0)  
  Malin Vågen 17:22 23   32:35 24   (0-0)  
  Tina Brennhovd Nævdal 15:58 19   48:33 22   (0-0)  
22 Bever'n IL lag 1 (111)     48:53
  Maren Rilvaag 15:31 25   15:31 25   (0-0)  
  Tonje Elisabeth Breivik 15:13 15   30:44 22   (0-0)  
  Ane Einbu Baugerød 18:09 24   48:53 23   (0-0)  
23 IL Dyre Vaa lag 1 (112)     49:20
  Hege Kittelsen 15:13 22   15:13 22   (0-0)  
  Ingrid Loftsgarden 15:14 16   30:27 20   (0-0)  
  Sigrun Kåsa 18:53 25   49:20 24   (0-0)  
24 Nittedal SSL lag 1 (110)     50:20
  Berit Bjørkevoll 15:11 21   15:11 21   (0-0)  
  Lise Driveklepp 18:00 25   33:11 25   (0-0)  
  Marte Konstanse Haugen 17:09 22   50:20 25   (0-0)  
25 Gjesdal SSL lag 1 (107)     53:13
  Silje Marie Hage 12:46 9   12:46 9   (5-0)  
  Guro Ørmen 17:44 24   30:30 21   (1-0)  
  Thea Ueland 17:53 23   48:23 21   (0-0)  
DNS Fossum IF lag 1 (99)     00:00
  Hanne Otnes 00:00    00:00    () DNS
  Ida Gotaas Buøen 00:00    00:00    () DNS
  Julie Ekensteen Bjørnstad 00:00    00:00    () DNS
DNF Åsnes SSL lag 1 (97)     00:00
    12:37    12:37    (0-0)  
    16:12    28:49    (1-0)  
              DNF

Stafett Mix 13-16 år

Rank Navn Etappetid # Total tid # Strafferunder
1 Vik IL lag 1 (128)     34:42
  Endre Wold 10:04 1   10:04 1   (0-0)  
  Marielle Årevik 12:35 6   22:39 2   (0-0)  
  Joar Tryti 12:03 1   34:42 1   (0-0)  
2 Geilo IL lag 1 (131)     36:18
  Katrine Seim 11:16 6   11:16 6   (0-0)  
  Jonas Dokken 11:01 1   22:17 1   (0-0)  
  Mathias Skrede 14:01 5   36:18 2   (0-0)  
3 Østre Toten lag 1 (133)     36:30
  Arne Markus Vinger 10:46 3   10:46 3   (0-0)  
  Kristin Sandbæk 13:05 8   23:51 6   (0-0)  
  Kristian Sundhaugen 12:39 2   36:30 3   (0-0)  
4 Oslo Skiskytterlag lag 1 (126)     37:29
  Jonas Mobakken 10:40 2   10:40 2   (0-0)  
  Anders Engebretsen 12:38 7   23:18 5   (0-1)  
  Ina Piene Børstad 14:11 7   37:29 4   (0-0)  
5 Drangedal IL lag 1 (132)     37:32
  Kristoffer Bjørnsen 12:30 15   12:30 15   (0-0)  
  Ida Emilie Herfoss 12:14 4   24:44 7   (0-0)  
  Steinar Valbø 12:48 3   37:32 5   (0-0)  
6 Molde og Omegn IF lag 1 (136)     38:38
  Harald Birkeland Larsen 11:14 5   11:14 5   (0-0)  
  Hans Kristian Folde 11:32 2   22:46 3   (0-0)  
  Nils Enodd 15:52 16   38:38 6   (0-0)  
7 Kvikne SSL lag 1 (140)     39:05
  Ingvild Nesteby J-16 12:37 16   12:37 16   (0-0)  
  Ingrid Grue J-14 12:21 5   24:58 11   (0-0)  
  Eline Grue J-15 14:07 6   39:05 7   (0-0)  
8 Sannidal IL Skiskyting lag 1 (135)     39:38
  Hogne F Skar 12:28 14   12:28 14   (0-0)  
  Synne F Skar 13:27 11   25:55 12   (0-0)  
  Eirik Heldal 13:43 4   39:38 8   (0-0)  
9 Bø SSL lag 1 (143)     39:43
  Ådne Brandtzæg 11:27 8   11:27 8   (0-0)  
  Kristoffer Vatnar 11:40 3   23:07 4   (0-0)  
  Tonje Strand Paulsen 16:46 21   39:53 11   (0-0)  
10 Voss SSL lag 1 (241)     39:45
  Sindre Hirth 11:26 7   11:26 7   (0-0)  
  Rakel Dolve Stalheim 13:31 12   24:57 9   (0-0)  
  Knut Lussand Selheim 14:48 10   39:45 9   (0-0)  
11 Vingrom IL lag 1 (122)     39:46
  Ole Jørgen Haugen 11:13 4   11:13 4   (0-0)  
  Hanne Eggen Persson 13:44 13   24:57 9   (0-0)  
  Jonas Johanssen 14:49 11   39:46 10   (0-0)  
12 Vik IL lag 2 (147)     40:26
  Miriam Voll 11:53 12   11:53 12   (0-0)  
  Eirinn Teigen Kvåle 14:10 15   26:03 13   (0-0)  
  Lasse Virkesdal 14:23 8   40:26 12   (0-0)  
13 Kvam LSK lag 1 (138)     40:36
  Per Gunnar Kolltveit 11:27 8   11:27 8   (0-0)  
  Kristin Sande 13:21 10   24:48 8   (0-0)  
  Martine Aalvik Kvåle 15:48 15   40:36 13   (0-0)  
14 Ullensaker SK lag 1 (141)     42:28
  Kirsten Daae Wiig 13:02 17   13:02 17   (0-0)  
  Tage Huso 13:13 9   26:15 14   (0-0)  
  Nora Mathiesen 16:13 18   42:28 14   (0-0)  
15 Bødalen IF lag 1 (125)     42:48
  Trond Anved Lillegraven 11:45 10   11:45 10   (0-0)  
  Kevin A. Beier Larsen 15:01 19   26:46 15   (0-0)  
  Annette Heldal 16:02 17   42:48 15   (0-0)  
16 Øystre Slidre SSL lag 1 (134)     43:53
  Hilde Eide 12:24 13   12:24 13   (0-0)  
  Simen Ditlef Nilssen 14:50 17   27:14 16   (0-0)  
  Sondre Løseth Nordtorp 16:39 20   43:53 16   (0-0)  
17 Vingrom IL lag 2 (146)     43:55
  Edvard Skaug 11:45 10   11:45 10   (0-0)  
  Gaute Owren 15:35 21   27:20 17   (0-0)  
  Liva Agnete Haugen 16:35 19   43:55 17   (0-0)  
18 Birkenes IL lag 1 (124)     45:07
  Nina R-B Kleveland 13:48 20   13:48 20   (0-0)  
  Thor Arild Aas 13:46 14   27:34 18   (0-0)  
  Julie Brennsæter 17:33 23   45:07 18   (0-0)  
19 Sokna IL lag 1 (139)     45:10
  Lise Sundli 13:21 19   13:21 19   (0-0)  
  Guro Solem 16:52 23   30:13 22   (0-0)  
  Synne Flotten 14:57 12   45:10 19   (0-0)  
20 Simostranda IL lag 1 (130)     45:11
  Niklas Gamst Schjerven 14:13 21   14:13 21   (0-0)  
  Hanna Andersen 15:34 20   29:47 21   (0-0)  
  Kenneth Ruud 15:24 14   45:11 20   (0-0)  
21 Drangedal IL lag 2 (148)     46:22
  Alexander Koch 14:22 22   14:22 22   (0-2)  
  Emilie Melås 14:53 18   29:15 20   (0-0)  
  Eirik Jonskås 17:07 22   46:22 21   (0-0)  
22 Sandnes SSL lag 1 (145)     47:28
  Tonje Haga Idsøe 14:33 23   14:33 23   (0-0)  
  Kristine Bøe 18:16 26   32:49 25   (0-0)  
  Håkon Berge 14:39 9   47:28 22   (0-0)  
23 Asker Skiklubb lag 1 (142)     47:42
  Gaute Hjerpåsen 15:19 24   15:19 24   (0-0)  
  Anna Kristina Thorsheim 17:19 24   32:38 24   (0-2)  
  Elin Fossum Ryen 15:04 13   47:42 23   (0-0)  
24 Fana IL lag 1 (123)     48:01
  Odin Linga 13:16 18   13:16 18   (0-0)  
  Bjørnar Almeland 14:22 16   27:38 19   (0-0)  
  Sofie Barmen Stein 20:23 25   48:01 24   (0-0)  
25 Nordre Land IL lag 1 (149)     52:30
  Mikkel Kristensen 16:08 25   16:08 25   (3-0)  
  Caroline Øyhus 15:54 22   32:02 23   (0-0)  
  Sindre Bratterud 21:58 26   54:00 26   (2-3)  
26 Ål SSL lag 1 (129)     53:32
  Tobias Sørlie Fjellhøi 16:52 26   16:52 26   (0-0)  
  Oda Sørbøen 17:56 25   34:48 26   (0-0)  
  Birgit Folkedal Hajem 18:44 24   53:32 25   (0-0)  
27 Oppdal IL/Rennebu IL lag 1 (137)     35:38
  Sivert Jære Stavik 11:37 27   11:37 27   (0-0)  
  Fredrik Frich 12:03 27   23:40 27   (0-0)  
  Ole Andreas Flotten 11:58 27   35:38 27   (0-0)  
28 Bjerke IL Ski/Ullensaker SK lag 1 (121)     39:26
  Anitra Vognild 11:59 28   11:59 28   (0-0)  
  Erik Dammen 12:41 28   24:40 28   (0-0)  
  Hans Harald Holter 14:46 28   39:26 28   (0-0)  
29 Bever'n IL/Drammen Strong lag 1 (127)     43:13
  Fredrik Korssjøen Storløkken 13:06 31   13:06 31   (0-0)  
  Jonas Kristoffer Dramdal Borge 13:51 30   26:57 30   (0-0)  
  Torjus Rilvaag 16:16 29   43:13 29   (0-0)  
30 Hernes IL/Ål SSL lag 1 (242)     45:01
  Martin Steimler 13:02 30   13:02 30   (0-0)  
  Thomas Sandberg 13:29 29   26:31 29   (2-0)  
  Gard Eide 18:30 31   45:01 30   (0-0)  
31 Meråker SSK/Kvikne SSL lag 1 (150)     45:07
  Sigrid Livik 12:25 29   12:25 29   (0-0)  
  Anne-Guro Bekken 15:01 32   27:26 31   (0-0)  
  Ingrid Martine Flønes 17:41 30   45:07 31   (0-0)  
32 Hønefoss SSK/Sandnes SSL lag 1 (144)     50:06
  Victoria Lilleland 14:15 32   14:15 32   (0-0)  
  Kine Ruud Nesheim 14:17 31   28:32 32   (0-0)  
  Tonebrit Paulsen Haga 21:34 32   50:06 32   (0-0)