Bendit Liatoppen - Lørdag 2011

Resultatliste Gutter 12 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hårstad,Simen Rennebu IL 12:07 + 00:00 (1-0)
2 Andersen,Filip Fjeld Geilo IL 12:12 + 00:05 (0-0)
3 Idland,Torjus Figgjo IL 12:36 + 00:29 (0-2)
4 Nørstegård,Jo Brøste Dombås IL 12:39 + 00:32 (1-1)
5 Juel,Jonas Slettemark Fossum IF 12:41 + 00:34 (0-0)
6 Groven,Gard Reier Drammen Strong 12:47 + 00:40 (0-1)
7 Larsen,Henrik André Bevern, IL 12:50 + 00:43 (3-0)
8 Gjøsæter,Sindre Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 12:52 + 00:45 (0-1)
8 Meland,Aksel Markane IL 12:52 + 00:45 (2-1)
10 Johnsrud,Ole Christian Bjerke IL Ski 12:57 + 00:50 (1-3)
11 Kvåle,Erlend Lilletveit Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 13:04 + 00:57 (0-1)
12 Engebretsen,Alexander Drammen Strong 13:05 + 00:58 (1-0)
13 Steinsland,Gunnar Øvrebø IL 13:18 + 01:11 (0-0)
14 Breivik,Emil Andre Bevern, IL 13:20 + 01:13 (1-2)
15 Bach-Gansmo,Sander Bjerke IL Ski 13:21 + 01:14 (1-2)
16 Jakobsen,Åsmund Nordre Land IL 13:25 + 01:18 (3-2)
17 Drolsum,Martin Molberg Simostranda IL 13:29 + 01:22 (2-1)
18 Sørnes,Kristoffer Lier IL 13:35 + 01:28 (0-4)
19 Taalesen Tjøntveit,Halvor Svene IL 13:37 + 01:30 (0-4)
20 Dalum,Jørgen Dombås IL 13:38 + 01:31 (0-2)
21 Aas,Thor Arild Birkenes IL 13:39 + 01:32 (4-0)
22 Solum,Kristoffer Simostranda IL 13:46 + 01:39 (2-2)
22 Nodland,Sverre Wedøe Asker SK 13:46 + 01:39 (2-2)
24 Rinde,Eirik Markus Vik IL 13:49 + 01:42 (2-0)
24 Aanerud,August Hansen Lier IL 13:49 + 01:42 (2-1)
24 Aanerud,Oscar Hansen Lier IL 13:49 + 01:42 (2-3)
27 Hillesøy,Thorvald Bærums Skiklub 13:51 + 01:44 (1-4)
28 Høyland,Simon Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 13:55 + 01:48 (1-1)
29 Aasbø,Erling Gjerstad IL 13:56 + 01:49 (2-2)
30 Borgaard,Ole Einar Gjerdrum IL 13:57 + 01:50 (1-2)
31 Arntsen,Magnus Markane IL 14:00 + 01:53 (3-2)
32 Sæbu,Vegard Skrautvål IL 14:02 + 01:55 (2-1)
33 Rye,Simen Lauvhaug Skrautvål IL 14:05 + 01:58 (2-2)
34 Kristiansen,Jonas Nittedal SSL 14:06 + 01:59 (1-1)
35 Strand Paulsen,Stian Bø SSL 14:10 + 02:03 (2-2)
35 Langseth,Magnus R. Nordre Land IL 14:10 + 02:03 (2-1)
37 Stokke,Magnus Lier IL 14:21 + 02:14 (0-3)
38 Madsstuen,Vegard Asker SK 14:22 + 02:15 (2-4)
38 Ladiszlaidesz,Jonathan Bø SSL 14:22 + 02:15 (2-2)
40 Valmestad,Trym Nittedal SSL 14:25 + 02:18 (2-2)
41 Ringen,Anders Bjerke IL Ski 14:27 + 02:20 (3-1)
41 Pettersen,Ruben Chr. Svene IL 14:27 + 02:20 (2-2)
43 Langerud,Lars Ola Hønefoss SSK 14:32 + 02:25 (1-1)
44 Haavik,Sivert Bjerke IL Ski 14:34 + 02:27 (1-3)
45 Tverås,Trym Algarheim Ullensaker SK 14:37 + 02:30 (3-1)
46 Usland,Anders Marnardal IL 14:39 + 02:32 (1-2)
47 Botn,Johan-Olav Smørdal Stårheim IL 14:40 + 02:33 (3-2)
48 Stålesen,Jo Sandnes SSL 14:42 + 02:35 (2-1)
49 Grøthe,Asle Ål SSL 14:43 + 02:36 (3-1)
50 Halseth,Indre Rennebu IL 14:47 + 02:40 (1-5)
51 Trømborg,Sigurd Bevern, IL 14:50 + 02:43 (1-5)
52 Owren,Gaute Vingrom IL 14:53 + 02:46 (1-2)
52 Gussiås,Håvard Støen Molde og Omegn IF 14:53 + 02:46 (2-3)
54 Aalvik Stranden,Håvard Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 14:54 + 02:47 (2-2)
55 Schonhowd,Sindre Søndre Ål Sportsklubb 14:56 + 02:49 (2-2)
55 Bergheim,Mathias Hagen Bærums Skiklub 14:56 + 02:49 (4-1)
57 Hansen,Glenn Eirik Simostranda IL 15:00 + 02:53 (2-1)
58 Lund,Håkon Bevern, IL 15:02 + 02:55 (4-3)
59 Finden,Ragnar Vik IL 15:04 + 02:57 (1-1)
60 Meyer-Nilsen,Jarle Gjerdrum IL 15:05 + 02:58 (1-3)
61 Rogne,Anders Johan Nittedal SSL 15:07 + 03:00 (3-3)
62 Kristensen,Eivind Sandnes SSL 15:18 + 03:11 (1-3)
63 Brødsjø,Markus Sannidal IL 15:19 + 03:12 (4-2)
64 Forthun,Andreas Raknes Stårheim IL 15:25 + 03:18 (3-4)
65 Bredesen,Håkon Fodstad Østre Toten Skilag 15:26 + 03:19 (3-2)
66 Østensen,Sander Østre Toten Skilag 15:30 + 03:23 (5-4)
66 Sørlie,Erlend Hernes IL 15:30 + 03:23 (3-1)
68 Hafrom,Tobias Bødalen IF 15:32 + 03:25 (3-1)
69 Brenna,Vidar Skrautvål IL 15:33 + 03:26 (4-4)
70 Nikkerud,Even Østre Toten Skilag 15:34 + 03:27 (3-1)
71 Mürer,Morten Ellingsæter Nittedal SSL 15:37 + 03:30 (4-1)
72 Fosså,Vegard Hålandsdal IL 15:41 + 03:34 (1-1)
73 Jonrud,Morten Svene IL 15:42 + 03:35 (2-2)
74 Nordtorp,Trym Øystre Slidre SSL 15:45 + 03:38 (4-1)
75 Beckstrøm,Svein Inge Knaben IL 15:50 + 03:43 (2-3)
76 Suhrke,Tobias Tafjord IL Ivrig 15:55 + 03:48 (4-4)
77 Levang,Sigurd Aas Fyresdal SSL 15:56 + 03:49 (3-2)
78 Kittelsen,Eivind IL Dyre Vaa 15:59 + 03:52 (4-2)
79 Wingestad,Ola Martinius Svene IL 16:05 + 03:58 (3-1)
80 Hovland,Henning Tingelstad SSK 16:13 + 04:06 (0-2)
81 Eizenberger,Erik-Andre Simostranda IL 16:29 + 04:22 (2-2)
82 Haugen,Sander Kulstad Østre Toten Skilag 16:49 + 04:42 (3-4)
83 Dreier,Vegar Nesfossen Geilo IL 16:54 + 04:47 (2-2)
84 Hoel,Elias Østre Toten Skilag 16:58 + 04:51 (5-4)
85 Helgesen,Krisander Drammen Strong 17:08 + 05:01 (2-3)
86 Heimdal Aase,Torgeir Vik IL 17:26 + 05:19 (4-5)
87 Riber,Herman Bødalen IF 17:36 + 05:29 (3-4)
DNS , NOTEAM  
DNS Børve,Isak Kvam Langrenn og Skiskyttarklu  
Resultatliste Gutter 11 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Sverdrup,Kristoffer Dombås IL 11:56 + 00:00 (1-0)
2 Austjord,Per Hansen Fyresdal SSL 13:13 + 01:17 (0-1)
3 Øverby,Mats Lier IL 13:30 + 01:34 (2-1)
4 Haugen,Mathias Østre Toten Skilag 13:39 + 01:43 (1-5)
5 Hallingstad,Andreas Bevern, IL 13:51 + 01:55 (3-2)
6 Stangstuen,Vetle Grønnevik Hønefoss SSK 13:58 + 02:02 (2-1)
7 Sundhaugen,Sindre Østre Toten Skilag 13:59 + 02:03 (1-0)
8 Ramsfjell,Kevin Brekken Figgjo IL 14:00 + 02:04 (3-2)
9 Nilssen,Jo Eivind Øystre Slidre SSL 14:02 + 02:06 (1-1)
10 Sundby,Ole Marius Bjerke IL Ski 14:12 + 02:16 (2-1)
11 Lien,Martin Simostranda IL 14:13 + 02:17 (1-3)
12 Toresen,Kristian Aleksander Bækkelagets SK 14:18 + 02:22 (3-1)
13 Strand,Sivert Skrautvål IL 14:22 + 02:26 (3-2)
13 Kirkeeide,Simon Hjelmeset Markane IL 14:22 + 02:26 (2-3)
15 Langeland,Håkon Øvrebø IL 14:26 + 02:30 (2-3)
16 Skøien,Henrik Simostranda IL 14:27 + 02:31 (1-3)
17 Paulsen,Vetle Rype Lier IL 14:28 + 02:32 (2-3)
18 Vindenes,Jens Lie Hålandsdal IL 14:36 + 02:40 (0-1)
18 Fodstad,Erik Østre Toten Skilag 14:36 + 02:40 (1-5)
20 Flåta,Ånon Gjerstad IL 14:45 + 02:49 (0-3)
21 Solum,Eskild Simostranda IL 14:48 + 02:52 (3-1)
22 Stalenget,Peder Tretten SSL 14:51 + 02:55 (4-1)
23 Kvasjord,Einar Sigvart Fyresdal SSL 15:03 + 03:07 (1-1)
23 Østensen,Andreas Østre Toten Skilag 15:03 + 03:07 (2-4)
25 Årskog,Tore Stårheim IL 15:04 + 03:08 (0-3)
26 Bjørndal,Håvard Heie Hålandsdal IL 15:06 + 03:10 (1-1)
27 Larsen,Marius Årestrup Vik IL 15:11 + 03:15 (3-2)
28 Værnes,Henrik Uv Rennebu IL 15:14 + 03:18 (3-2)
29 Wiker,Victor Bevern, IL 15:23 + 03:27 (1-1)
29 Sønsteby,Tord Østre Toten Skilag 15:23 + 03:27 (3-2)
31 Sundli,Arnt Tomas Sokna IL 15:26 + 03:30 (2-0)
32 Larsen,Henrik Birkeland Molde og Omegn IF 15:34 + 03:38 (2-4)
33 Dalum,Olav Dombås IL 15:35 + 03:39 (1-2)
34 Rosendahl,Sander Skrautvål IL 15:41 + 03:45 (4-1)
35 Herheim,Mathias Geilo IL 15:48 + 03:52 (2-2)
36 Bøthun,Olav Andreas Vik IL 15:49 + 03:53 (4-4)
37 Aafedt,Erling Olai Hønsi Vik IL 15:51 + 03:55 (2-1)
37 Hordvei,Mathias Heddal IL 15:51 + 03:55 (2-5)
39 Berg,Vegard Øverli Svene IL 15:59 + 04:03 (1-5)
39 Bredalen,Knut Ola Åsnes SSL 15:59 + 04:03 (2-3)
41 Myreng,Tor Øystre Slidre SSL 16:02 + 04:06 (2-3)
42 Sandberg,Kristian Hernes IL 16:15 + 04:19 (5-3)
43 Jonskås,Simen H Drangedal IL 16:16 + 04:20 (4-3)
44 Evjen,Andreas Lier IL 16:29 + 04:33 (3-5)
45 Sagvold,Jonas Engh Østre Toten Skilag 16:31 + 04:35 (4-4)
46 Thorsheim,Didrik B. Asker SK 16:33 + 04:37 (4-4)
47 Sagbakken,Magnus Vingrom IL 16:38 + 04:42 (2-4)
48 Løvås,Åsmund Bjerke IL Ski 16:42 + 04:46 (4-1)
49 Kulset,Magnus Fossum IF 16:43 + 04:47 (4-5)
49 Helstad,Gunnar Findsen Hernes IL 16:43 + 04:47 (3-3)
51 Aass,Jonas Østre Toten Skilag 16:45 + 04:49 (4-3)
52 Hønsi,Brage Fjærestad Vik IL 17:07 + 05:11 (3-2)
53 Østbø,Ole Martin Aabø Bø SSL 17:13 + 05:17 (4-1)
54 Wingestad,Torstein Svene IL 17:17 + 05:21 (3-3)
55 Aabakken Berget,Jonar Svene IL 17:26 + 05:30 (2-5)
56 Kvelvane,Kjerand Voss SSL 18:02 + 06:06 (2-2)
57 Vik,Joas Vare Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 18:38 + 06:42 (1-3)
58 Holst,Sondre Fet SK 18:51 + 06:55 (3-4)
DNS Henden,Andreas Lote Stårheim IL  
DNS Austdal,Espen Øystre Slidre SSL  
Resultatliste Jenter 12 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Dahle,Rikke Gjeitnes Molde og Omegn IF 12:51 + 00:00 (0-2)
2 Arnekleiv,Juni Dombås IL 12:54 + 00:03 (4-0)
3 Rønning,Ragnhild Simostranda IL 13:15 + 00:24 (2-2)
4 Hovland,Ingri Hålandsdal IL 13:19 + 00:28 (2-0)
5 Friis,Vilde Hagen Ål SSL 13:21 + 00:30 (1-0)
6 Idland,Ingrid Figgjo IL 13:29 + 00:38 (2-0)
7 Fosse,Hilde Voss SSL 13:30 + 00:39 (2-3)
8 Jørstad,Kristin Helle Øystre Slidre SSL 13:36 + 00:45 (0-3)
9 Bergmann,Kristina Drangedal IL 13:39 + 00:48 (2-1)
10 Sørheim,Sunniva IL Dyre Vaa 13:41 + 00:50 (1-2)
11 Persson,Hanne Eggen Vingrom IL 13:50 + 00:59 (2-3)
12 Bødal,Sigrid Flo Stårheim IL 13:52 + 01:01 (1-2)
13 R-B Kleveland,Katinka Dorothea Birkenes IL 13:53 + 01:02 (2-1)
14 Nyhus,Frida Simostranda IL 14:01 + 01:10 (1-4)
15 Aaslund,Thea Emilie Østre Toten Skilag 14:14 + 01:23 (1-0)
16 Øygard,Marit Skrautvål IL 14:16 + 01:25 (3-2)
17 Aas,Siri Birkenes IL 14:17 + 01:26 (2-2)
18 Hassel,Nora Drangedal IL 14:23 + 01:32 (0-3)
19 Blindheim,Therese Bjerke IL Ski 14:30 + 01:39 (1-1)
20 Otnes,Frida Margrethe Fossum IF 14:32 + 01:41 (0-1)
21 Skattebo,Sigrun Lunde Øystre Slidre SSL 14:35 + 01:44 (1-2)
22 Lundby,Martine Østre Toten Skilag 14:38 + 01:47 (0-3)
23 Starheim,Maria Munch Stårheim IL 14:39 + 01:48 (0-1)
24 Herfoss,Guro Seline Drangedal IL 14:42 + 01:51 (2-3)
25 Brurberg,Kornelia Lønning Lier IL 14:43 + 01:52 (1-2)
25 Winnes,Amalie Drammen Strong 14:43 + 01:52 (4-2)
27 Angell,Tori Odda IL 14:56 + 02:05 (2-1)
28 Doseth,Veronica Berget Dombås IL 14:59 + 02:08 (0-4)
29 Evensen,Frida Bjerke IL Ski 15:03 + 02:12 (4-3)
30 Forshaw,Natalie Bjerke IL Ski 15:07 + 02:16 (0-2)
31 Tvenge,Malin Skrautvål IL 15:10 + 02:19 (1-3)
32 Landmark,Marie Bøvre Gjerdrum IL 15:17 + 02:26 (1-3)
33 Hatling,Andrine Øverland Fana IL 15:25 + 02:34 (3-2)
34 Bolstad,Anna Thoresen Simostranda IL 15:28 + 02:37 (4-3)
35 Vråle,Solveig Hernandez Drammen Strong 15:31 + 02:40 (4-5)
36 Halset,Emile Vik IL 15:36 + 02:45 (1-2)
37 Haugland,Gunhild Tellefsen Sannidal IL 15:45 + 02:54 (5-2)
38 Øygarden,Marie Vik IL 15:52 + 03:01 (0-1)
39 Vig,Sigrid Bredde Drammen Strong 15:53 + 03:02 (3-1)
40 Dovland,Erle Syrdalen Fossum IF 16:01 + 03:10 (3-3)
41 Sørbøen,Tuva Eilevsdotter Ål SSL 16:05 + 03:14 (1-4)
42 Fredriksen,Stefania Bjerke IL Ski 16:12 + 03:21 (1-1)
43 Johnsen,Elisa Knaben IL 16:19 + 03:28 (2-2)
44 Hensema,Marte Eriksen Bødalen IF 16:20 + 03:29 (4-2)
45 Vinger,Anna-Frida Østre Toten Skilag 16:22 + 03:31 (3-0)
46 Almeland,Runa Fana IL 16:32 + 03:41 (1-2)
47 Hammer,Julie Gjerdrum IL 16:35 + 03:44 (5-2)
47 Larsen,Rikke Hjelseth Bevern, IL 16:35 + 03:44 (3-4)
49 Tistel,Andrine sleire Vik IL 16:44 + 03:53 (3-3)
50 Bechmann-Pedersen,Karen-Marie Østre Toten Skilag 16:52 + 04:01 (1-2)
51 Erlandsen,Mari Skjevling Hønefoss SSK 16:56 + 04:05 (1-2)
51 Lægreid,Sara Holm Bærums Skiklub 16:56 + 04:05 (2-5)
53 Olsson,Rebecka Bore Biathlon, SWE 17:00 + 04:09 (4-2)
54 Gustavsson,Lovisa Finnskoga IF, SWE 17:10 + 04:19 (1-3)
54 Johnsen,Thea Mabel Forbord Nittedal SSL 17:10 + 04:19 (5-5)
56 Retterholt,Elisabeth Birkenes IL 17:46 + 04:55 (2-2)
57 Årevik,Sandra Holen Vik IL 17:51 + 05:00 (4-3)
58 Grønolen,Anne Lundberg Vingrom IL 18:05 + 05:14 (2-5)
59 Tanbergmoen,Tuva Ødegaard Hønefoss SSK 18:35 + 05:44 (4-4)
60 Carlsson,Elin Finnskoga IF, SWE 19:36 + 06:45 (1-3)
61 Longva,Ulla Tømmerhoel Østre Toten Skilag 19:55 + 07:04 (4-2)
DNS Tveito,Marte Trones Ål SSL  
Resultatliste Jenter 11 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Skrede,Åsne Geilo IL 13:50 + 00:00 (1-4)
2 Idland,Augusta Figgjo IL 14:20 + 00:30 (2-0)
3 Næss,Marie Bjerke IL Ski 14:55 + 01:05 (0-0)
4 Stein,Lisa Barmen Fana IL 15:18 + 01:28 (3-1)
5 Håkonsen,Eira Kristine Bø SSL 15:23 + 01:33 (2-1)
6 Kolkinn,Oda Støen Tingelstad SSK 15:27 + 01:37 (1-4)
7 Williams,Helene Bjerke IL Ski 15:42 + 01:52 (1-1)
8 Aarseth,Katarina Hålandsdal IL 16:28 + 02:38 (1-2)
9 Lindmo Kvanneberg,Mari Ål SSL 16:59 + 03:09 (1-5)
10 Hage,Ida Kristin Gjesdal SSL 17:25 + 03:35 (4-1)
11 Berg,Cathrine Bjelland Lier IL 17:31 + 03:41 (2-4)
12 Colbjørnsen,May Alette Birkenes IL 17:33 + 03:43 (2-2)
13 Stålesen,Oda Sandnes SSL 17:38 + 03:48 (4-2)
14 Rustand,Tonje Svene IL 17:55 + 04:05 (2-0)
15 Sannerhaugen,Malin Bjerke IL Ski 18:02 + 04:12 (3-3)
16 Tryti,Janne Vik IL 18:08 + 04:18 (1-2)
17 Aalvik,Camilla Lunde Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 18:27 + 04:37 (4-2)
18 Berget,Vilde Odda IL 18:50 + 05:00 (4-3)
19 Orvedal,Tone Vik IL 19:06 + 05:16 (1-3)
20 Hefte,Arnhild Ål SSL 19:07 + 05:17 (3-3)
21 Tveiten,Hedda Svene IL 19:17 + 05:27 (4-2)
22 Haug,Helena Wiik Odda IL 19:56 + 06:06 (5-5)
23 Brennsæter,Sara Birkenes IL 20:13 + 06:23 (4-4)
DNS Bolland,Hannah Christoffersen Fossum IF  
DNS Holmen,Kristin Skrautvål IL  
DNS Nedreberg,Sigrid Stårheim IL  
Resultatliste Gutter 14 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Strømsheim,Endre Bærums Skiklub 12:43 + 00:00 (0-2)
2 Bucher-Johannessen,Thomas Fossum IF 13:15 + 00:32 (2-1)
3 Borge,Herman Dramdal Svene IL 13:23 + 00:40 (0-0)
4 Dale,Johannes Fet SK 13:39 + 00:56 (0-0)
5 Tryti,Joar Vik IL 13:41 + 00:58 (2-2)
6 Lie,Kasper Skatval Skilag 13:43 + 01:00 (0-2)
7 Øygard,Harald Skrautvål IL 13:50 + 01:07 (3-0)
8 Stavik,Sivert Jære Oppdal IL 13:54 + 01:11 (1-2)
9 Lægreid,Sturla Holm Bærums Skiklub 13:56 + 01:13 (2-1)
10 Andersen,Aleksander Fjeld Geilo IL 14:04 + 01:21 (3-3)
11 Haugum,Jørgen Bærums Skiklub 14:07 + 01:24 (1-3)
12 Berge,Håkon Sandnes SSL 14:14 + 01:31 (0-1)
13 Stampe,Mathias Drammen Strong 14:25 + 01:42 (2-2)
14 Fossli,Torjus N Fyresdal SSL 14:29 + 01:46 (0-3)
15 Hatling,Fredrik Øverland Fana IL 14:33 + 01:50 (4-0)
16 Linnerud,Sondre Rognstad Østre Toten Skilag 14:47 + 02:04 (1-3)
17 Knoph,Magnus Asker SK 14:48 + 02:05 (3-2)
18 Flaen,Sebastian Sundet Oslo SSL 14:55 + 02:12 (3-3)
19 Lillemoen,Oscar Simostranda IL 15:00 + 02:17 (1-3)
20 Steimler,Martin Hernes IL 15:01 + 02:18 (1-3)
21 Hjelde,Christian Magnus Drammen Strong 15:02 + 02:19 (4-2)
22 Rønning,Sigurd Simostranda IL 15:04 + 02:21 (5-3)
23 Sauro,Simen Bevern, IL 15:05 + 02:22 (2-3)
24 Bing,Carsten Lier IL 15:06 + 02:23 (5-1)
25 Dovland,Eivind Syrdalen Fossum IF 15:07 + 02:24 (3-0)
26 Lund,Einar Bevern, IL 15:08 + 02:25 (1-3)
26 Storeskar,Mikkel Ål SSL 15:08 + 02:25 (3-2)
28 Williams,Henrik Bjerke IL Ski 15:09 + 02:26 (1-1)
29 Bjørsland,Sondre Estenstad Hernes IL 15:19 + 02:36 (2-1)
29 Broback,Per Olav Bækkelagets SK 15:19 + 02:36 (2-1)
31 Skåland,Markus Ims Sandnes SSL 15:22 + 02:39 (4-2)
32 Sandberg,Thomas Hernes IL 15:23 + 02:40 (2-2)
33 Martinussen,Karsten Fossum IF 15:27 + 02:44 (3-3)
34 Fløttum,Adrian Sokna IL 15:29 + 02:46 (3-3)
35 Uldal,Espen Birkenes IL 15:31 + 02:48 (2-3)
36 Bjørndalen Mathisen,Martin Simostranda IL 15:33 + 02:50 (4-4)
37 Winsvold,Bendik Lier IL 15:34 + 02:51 (2-3)
37 Opsahl,Torstein Wiiger Lier IL 15:34 + 02:51 (4-2)
39 Bø,Gaute Markane IL 15:38 + 02:55 (2-1)
40 Reiten,Lars Birkenes IL 15:42 + 02:59 (3-4)
41 Blom,Herman Mørkved Nittedal SSL 15:45 + 03:02 (3-0)
42 Omdahl,Martin Røste Østre Toten Skilag 15:47 + 03:04 (3-4)
43 Grundnes,Edvin Nittedal SSL 15:49 + 03:06 (5-3)
44 Carlsson,Filip Finnskoga IF, SWE 15:52 + 03:09 (2-2)
45 Ruud,Tore Tingelstad SSK 15:59 + 03:16 (1-2)
46 Johnsen,John Olve K. Tingelstad SSK 16:00 + 03:17 (3-2)
47 Resell,Åsmund Aamodt Oslo SSL 16:01 + 03:18 (1-4)
47 Ulsrud,Magnus Østre Toten Skilag 16:01 + 03:18 (4-4)
49 Foss,Tobias Vingrom IL 16:03 + 03:20 (4-4)
50 Sverdrup,Henrik Dombås IL 16:04 + 03:21 (3-3)
50 Stangstuen,Eirik Hønefoss SSK 16:04 + 03:21 (2-3)
52 Virkesdal,Lasse Vik IL 16:05 + 03:22 (3-3)
52 Koppang,Aksel Bjørnstad Bærums Skiklub 16:05 + 03:22 (2-1)
54 Mobekk,Vetle Øversveen Hernes IL 16:12 + 03:29 (3-4)
55 Lyngen,Aleksander Dombås IL 16:15 + 03:32 (3-3)
56 Holter,Hans Harald Ullensaker SK 16:21 + 03:38 (2-2)
57 Førsund,Mikkel Pettersen Bærums Skiklub 16:24 + 03:41 (4-1)
58 Kostøl,Vetle Skeime Nittedal SSL 16:26 + 03:43 (3-2)
58 Rolstad,Eivind Oslo SSL 16:26 + 03:43 (2-4)
60 Johnsen,Lars Magnus K. Tingelstad SSK 16:32 + 03:49 (0-2)
61 Driveklepp,Henning Nittedal SSL 16:35 + 03:52 (1-4)
62 Dammen,Erik Ullensaker SK 16:41 + 03:58 (4-3)
63 Rønning,Kristoffer Bovard Bjerke IL Ski 16:42 + 03:59 (4-3)
63 Årskog,Kristian Stårheim IL 16:42 + 03:59 (2-2)
65 Herfindal,Bjørn Haugo Voss SSL 16:44 + 04:01 (3-2)
66 Lund,Haavard Wiken Bækkelagets SK 16:53 + 04:10 (4-2)
67 Aas Lerkendal,Nicolay Nittedal SSL 16:54 + 04:11 (4-3)
68 Bjørnstad,Tobias Lier IL 17:06 + 04:23 (4-1)
69 Swärd,Yngve Tingelstad SSK 17:07 + 04:24 (1-1)
70 Ruud,Kenneth Simostranda IL 17:12 + 04:29 (2-4)
71 Bergem,Kristoffer Strand Lier IL 17:14 + 04:31 (3-4)
71 Huso,Tage Ullensaker SK 17:14 + 04:31 (5-1)
73 Rogne,Lars Gustav Nittedal SSL 17:15 + 04:32 (5-4)
74 Kjørsvik,Sigurd Bonden Bevern, IL 17:17 + 04:34 (5-4)
75 Søgaard,Henrik Øvrebø Geilo IL 17:19 + 04:36 (2-3)
76 Aalvik,Sivert Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 17:23 + 04:40 (3-4)
77 Flage,Eirik Geilo IL 17:24 + 04:41 (5-2)
78 Dreier,Eirik Geilo IL 17:31 + 04:48 (3-2)
79 Rilvaag,Torjus Bevern, IL 17:36 + 04:53 (5-3)
80 Mastrup,Anders Geilo IL 17:38 + 04:55 (5-1)
80 Almeland,Bjørnar Fana IL 17:38 + 04:55 (2-4)
82 Ringen,Sigurd Bjerke IL Ski 17:47 + 05:04 (0-4)
83 Sæten,Aleksander Nittedal SSL 17:51 + 05:08 (2-4)
84 Gran,Erlend Nordal Bærums Skiklub 17:53 + 05:10 (4-3)
85 Owren,Ingvar Vingrom IL 17:58 + 05:15 (2-5)
86 Nordtorp,Sondre Løseth Øystre Slidre SSL 18:02 + 05:19 (1-3)
87 Buer,Adrian Odda IL 18:03 + 05:20 (4-5)
88 Jacobsen,Kasper Bækkelagets SK 18:12 + 05:29 (4-2)
89 Mæhlum,Erik Midtvold Tretten SSL 18:36 + 05:53 (4-1)
90 Schjerven,Niklas Gamst Simostranda IL 19:05 + 06:22 (5-4)
91 Styffe,Viktor Finnskoga IF, SWE 19:32 + 06:49 (2-1)
92 Alm,Marius Østre Toten Skilag 20:02 + 07:19 (4-2)
93 Try,Levi Birkenes IL 20:15 + 07:32 (3-2)
94 Nygård,Kim Andre Stårheim IL 21:00 + 08:17 (4-3)
95 Storløkken,Fredrik Korssjøen Bevern, IL 21:17 + 08:34 (4-4)
DNF Haaland,Sondre Lund Lørenskog SK  
DSQ Sæbu,Erlend Skrautvål IL  
DNS Forbord Johnsen,John Birk Nittedal SSL  
DNS Lande,Selmer Åsnes SSL  
Resultatliste Gutter 13 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Sørum,Vebjørn Søndre Ål Sportsklubb 14:39 + 00:00 (2-1)
2 Bucher-Johannessen,Fredrik Fossum IF 14:52 + 00:13 (1-2)
3 Eriksen,Simen Smetbak Byåsen SSL 15:01 + 00:22 (1-3)
4 Nyborg,Tobias Voss SSL 15:02 + 00:23 (1-2)
5 Konsmo,Emil Sebastian Knaben IL 15:08 + 00:29 (1-1)
6 Lio,Øyvind Aalling Bjerke IL Ski 15:16 + 00:37 (2-2)
7 Bjørnsen,Kristoffer Drangedal IL 15:29 + 00:50 (2-2)
8 DAntoni,Andre Hønefoss SSK 15:35 + 00:56 (1-1)
9 Hæreid,Christian Bevern, IL 15:38 + 00:59 (0-4)
9 Øye,Jonas Bogen Byåsen SSL 15:38 + 00:59 (3-0)
11 Skøien,Christian Simostranda IL 15:39 + 01:00 (2-2)
12 Carlsen,Trym Helge Fana IL 15:41 + 01:02 (4-3)
13 Bang,Christian Asker SK 15:43 + 01:04 (1-0)
14 Strømsnes,Fredrik Aasen Lier IL 15:44 + 01:05 (1-3)
15 Lussand Selheim,Knut Voss SSL 15:51 + 01:12 (2-2)
16 Hansen,Olav Bødalen IF 15:52 + 01:13 (5-3)
17 Sæten,Bjørnar Voss SSL 15:54 + 01:15 (4-2)
18 Olimb,Iver Gjestvang Søndre Ål Sportsklubb 15:59 + 01:20 (3-4)
19 Markegård,Øystein Geilo IL 16:00 + 01:21 (2-3)
20 Eggen,Kristian Kjeverud Hernes IL 16:03 + 01:24 (2-1)
21 Bjørndalen,Dag Sander Simostranda IL 16:04 + 01:25 (2-2)
22 Hjartnes,Håvard Hålandsdal IL 16:08 + 01:29 (2-1)
23 Norendal,Martin Kiserud Bø SSL 16:16 + 01:37 (1-4)
24 Krogstad,Rasmus Fossum IF 16:18 + 01:39 (3-3)
25 Knoph,Simen Asker SK 16:25 + 01:46 (2-0)
26 Henden,Matias Lote Stårheim IL 16:28 + 01:49 (4-3)
27 Frich,Fredrik Oppdal IL 16:29 + 01:50 (3-5)
28 Jorde,Truls Fjellheim Asker SK 16:30 + 01:51 (3-4)
29 Unneberg,Markus Maurtvedt IL Ivrig 16:31 + 01:52 (1-3)
30 Nicolaysen,Njål Nittedal SSL 16:35 + 01:56 (1-3)
31 Borchgrevink,Sondre Eide Fossum IF 16:46 + 02:07 (3-1)
32 Borgen,Sivert Stiklestad IL 16:58 + 02:19 (4-1)
32 Aslesen,Kristian Fet SK 16:58 + 02:19 (2-3)
34 Krogsæter,Jørgen Brendengen Ullensaker SK 16:59 + 02:20 (3-1)
34 Aamlid,Magnus Birkenes IL 16:59 + 02:20 (0-4)
36 Hevrøy,Embrik Nikolai Grann Fossum IF 17:02 + 02:23 (3-1)
37 Sletten,Edvard IL Ivrig 17:11 + 02:32 (2-3)
38 Fagerholm,Tor Håkon Østre Toten Skilag 17:13 + 02:34 (1-3)
39 Skrede,Mathias Geilo IL 17:15 + 02:36 (4-4)
40 Myklebust,Tobias Mette Bækkelagets SK 17:21 + 02:42 (3-2)
40 Ramstad,Erik Simostranda IL 17:21 + 02:42 (3-2)
40 Bueie,Jonas Lier IL 17:21 + 02:42 (3-4)
43 Holmsen,Marius Fossum IF 17:23 + 02:44 (1-0)
44 Skinnarland,Vetle Bødalen IF 17:24 + 02:45 (3-0)
45 Gjørven,Håkon Midthjell Markane IL 17:29 + 02:50 (2-2)
45 Skei,Emil Morgenlie Oslo SSL 17:29 + 02:50 (5-4)
47 Rørvik,Emil Ness Fossum IF 17:31 + 02:52 (4-0)
48 Flaagen,Anders, Sønsteby Søndre Ål Sportsklubb 17:33 + 02:54 (2-2)
49 Aamodt,Lars Erik Bjerke IL Ski 17:34 + 02:55 (4-3)
50 Stølen,Jarle, Vegusdal Birkenes IL 17:41 + 03:02 (3-3)
51 Haug,Magnus Gjersvold Byåsen SSL 17:42 + 03:03 (5-1)
52 Skaaheim,Benjamin H. Skoppum IL 17:43 + 03:04 (5-2)
53 Granrud,Bjarne Dahlen Hernes IL 17:45 + 03:06 (5-1)
54 Tveiten,Håkon Svene IL 17:57 + 03:18 (2-2)
55 Johansen,Rune Simostranda IL 17:58 + 03:19 (3-3)
56 Lie,Rasmus Skatval Skilag 18:03 + 03:24 (3-5)
57 Mobakken,Jørgen Uglem Oslo SSL 18:04 + 03:25 (3-4)
58 Kragh,Knut Olav Bevern, IL 18:15 + 03:36 (2-2)
59 Dahl,Torje Usland Marnardal IL 18:18 + 03:39 (4-4)
60 Brenaas,Lars Christian Bækkelagets SK 18:22 + 03:43 (3-3)
61 Bakken,Sivert Bødalen IF 18:24 + 03:45 (4-2)
62 Nordal,Jonas Hønefoss SSK 18:26 + 03:47 (1-3)
63 Enodd,Nils Budal IL 18:28 + 03:49 (4-4)
64 Hageland,Hallvard Øvrebø IL 18:30 + 03:51 (4-1)
65 Kleven,Lars Simostranda IL 18:31 + 03:52 (3-3)
66 Elufimov,Lova Hønefoss SSK 18:32 + 03:53 (3-5)
66 Nilssen,Simen Ditlef Øystre Slidre SSL 18:32 + 03:53 (2-3)
68 Larsen,Kevin Alexander Beier Bødalen IF 18:35 + 03:56 (3-1)
69 Berget,Niri Aabakken Svene IL 18:37 + 03:58 (2-4)
70 Haugan,Øyvind Rikheim Fossum IF 18:41 + 04:02 (5-3)
71 Jonskås,Eirik H Drangedal IL 18:43 + 04:04 (2-4)
72 Hanserud,Simen Asker SK 18:45 + 04:06 (3-3)
73 Helle,Andreas Gjersum Bjerke IL Ski 18:47 + 04:08 (2-3)
73 Kirkhus,Marthin Asker SK 18:47 + 04:08 (5-2)
75 Olrud,Lars Ivar Hernes IL 18:50 + 04:11 (3-2)
76 Kaupang,Olav Drønen Geilo IL 18:55 + 04:16 (3-1)
77 Berg-Jacobsen,Sindre Øfsti Asker SK 19:06 + 04:27 (3-4)
78 Kristensen,Mikkel Nordre Land IL 19:08 + 04:29 (1-4)
79 Slydal,Jørgen Oslo SSL 19:12 + 04:33 (4-3)
80 Nordby,Fredrik Fet SK 19:20 + 04:41 (3-2)
81 Halsteinslid,Andreas Markane IL 19:21 + 04:42 (3-2)
82 Rugroten,Magnus Hønefoss SSK 19:28 + 04:49 (0-2)
83 Jensen,Trym Moeng Oslo SSL 19:30 + 04:51 (4-4)
84 Solum,Eivind Simostranda IL 19:42 + 05:03 (5-5)
85 Hjerpaasen,Gaute Asker SK 19:43 + 05:04 (5-3)
86 Nygård,Grim Markane IL 19:46 + 05:07 (3-1)
87 Røhmen,Vemund Lier IL 19:48 + 05:09 (3-2)
88 Bøen,Sivert Risnes Oslo SSL 19:50 + 05:11 (4-4)
88 Moen,Håkon Hønefoss SSK 19:50 + 05:11 (2-4)
90 Borg,Jonas Kristoffer Dramdal Drammen Strong 19:51 + 05:12 (4-4)
91 Tyldum Andresen,Sindre Christof Lier IL 19:59 + 05:20 (4-2)
92 Ekse,Audun Geilo IL 20:01 + 05:22 (2-3)
93 Birkeland,Magnus Asker SK 20:05 + 05:26 (4-5)
94 Ekern,Joakim Lørenskog SK 20:18 + 05:39 (2-3)
95 Myreng,Jørgen Øystre Slidre SSL 20:33 + 05:54 (3-4)
96 Korsmo,Marcus Fet SK 20:37 + 05:58 (4-2)
97 Holst,Henning Fet SK 20:39 + 06:00 (5-4)
98 Leirvik,Sondre Bærums Skiklub 20:41 + 06:02 (5-2)
99 Bekken,Sivert Kvikne SSL 20:48 + 06:09 (2-4)
100 Flåta,Torjus Gjerstad IL 20:53 + 06:14 (3-5)
101 Søfting,Sigurd Bang Nittedal SSL 20:54 + 06:15 (2-3)
102 Vangsnes,Erlend Tønnessen Fossum IF 20:59 + 06:20 (3-2)
102 Nilsson,Filip Finnskoga IF, SWE 20:59 + 06:20 (5-3)
104 Sannerhaugen,Fredrik Bjerke IL Ski 21:05 + 06:26 (3-4)
105 Kullungstad,Mats Dombås IL 21:13 + 06:34 (4-4)
106 Winnes,Henrik Drammen Strong 21:27 + 06:48 (4-4)
107 Eidissen,Halvor IL Dyre Vaa 21:32 + 06:53 (4-5)
107 Hofstad,Vetle Nittedal SSL 21:32 + 06:53 (4-4)
109 Hajem,Håvard Folkedal Ål SSL 21:33 + 06:54 (4-4)
109 Bratterud,Sindre Nordre Land IL 21:33 + 06:54 (4-3)
111 Ellevold,Kristian Hernes IL 21:53 + 07:14 (3-5)
112 Eide,Gard Ål SSL 22:06 + 07:27 (4-2)
112 Larsen,Eirik Berggaard Hønefoss SSK 22:06 + 07:27 (3-3)
114 Fjellhøi,Tobias Sørlie Ål SSL 22:33 + 07:54 (5-3)
115 Ness,Paal Idar Bjerke IL Ski 23:24 + 08:45 (3-2)
116 Lunde,Trygve Lørenskog SK 23:39 + 09:00 (5-5)
117 Frick,Dennis Finnskoga IF, SWE 28:50 + 14:11 (5-3)
DNF Heir,Tore Oslo SSL  
Resultatliste Jenter 14 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Voll,Miriam Vik IL 15:11 + 00:00 (0-1)
2 Bjørsvik,Hanne Molde og Omegn IF 16:24 + 01:13 (3-1)
3 Bergtun,Malin Auganæs Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 16:29 + 01:18 (2-1)
4 Kvelvane,Une Voss SSL 16:38 + 01:27 (1-2)
5 Melås,Emilie Drangedal IL 16:58 + 01:47 (0-1)
6 Flotten,Synne Rennebu IL 17:03 + 01:52 (1-3)
7 Grue,Ingrid Kvikne SSL 17:05 + 01:54 (2-2)
8 Arnekleiv,Maja Dombås IL 17:06 + 01:55 (2-3)
9 Wiig,Kirsten Daae Ullensaker SK 17:09 + 01:58 (2-3)
10 Hage,Silje Marie Gjesdal SSL 17:13 + 02:02 (0-4)
11 Tofte,Mathea Vingrom IL 17:16 + 02:05 (3-5)
12 Mathiesen,Nora Huken Ullensaker SK 17:21 + 02:10 (2-2)
13 Rye,Elin Fossum Asker SK 17:37 + 02:26 (1-3)
14 Nesse,Synne Fet SK 17:41 + 02:30 (1-1)
15 Sundli,Lise Sokna IL 17:44 + 02:33 (2-2)
16 Livik,Sigrid Meråker SSK 17:53 + 02:42 (4-2)
17 Persson,Stine Eggen Vingrom IL 18:04 + 02:53 (2-2)
17 Netland,Vilde Hålandsdal IL 18:04 + 02:53 (2-1)
19 Lien,Ida Simostranda IL 18:07 + 02:56 (4-2)
20 Vee,Marie Kvistad Simostranda IL 18:20 + 03:09 (2-2)
20 Vinger,Ruth-Emily Østre Toten Skilag 18:20 + 03:09 (2-3)
22 Kristensen,Ann Vilde Sandnes SSL 18:23 + 03:12 (2-3)
22 Bjørnstad,Julie Ekensteen Fossum IF 18:23 + 03:12 (4-2)
24 Rilvaag,Maren Bevern, IL 18:34 + 03:23 (1-3)
25 Nørstegård,Elianna Brøste Dombås IL 18:36 + 03:25 (3-3)
25 Källgren,Klara Bore Biathlon, SWE 18:36 + 03:25 (2-1)
27 Eriksen,Eirin Øen Hønefoss SSK 18:47 + 03:36 (0-1)
28 Sørensen,Margit Fet SK 19:15 + 04:04 (3-2)
28 Stalheim,Rakel Dolve Voss SSL 19:15 + 04:04 (4-5)
30 Flaa,Signe Kvikne SSL 19:23 + 04:12 (2-1)
31 Killi,Johanne Dombås IL 19:35 + 04:24 (4-5)
32 Bekken,Anne-Guro Kvikne SSL 19:39 + 04:28 (3-4)
33 Brenna,Inger Skrautvål IL 19:42 + 04:31 (4-5)
34 Hemnes,Susanne Sandnes SSL 20:17 + 05:06 (2-0)
35 Buøen,Ida Gotaas Fossum IF 20:22 + 05:11 (4-5)
36 Melkersson,Julia Bore Biathlon, SWE 20:24 + 05:13 (4-2)
37 Ueland,Thea Gjesdal SSL 20:43 + 05:32 (4-4)
38 Velstad,Kari Simostranda IL 20:56 + 05:45 (5-2)
39 Andersen,Hanna E. Simostranda IL 21:10 + 05:59 (2-4)
40 Haugen,Live Agnethe Vingrom IL 21:13 + 06:02 (4-5)
41 Knutsen,Josephine Fossum IF 21:17 + 06:06 (2-2)
42 Omdal,Lene Øvrebø IL 21:27 + 06:16 (2-2)
43 Idsøe,Hege Haga Sandnes SSL 22:01 + 06:50 (2-2)
44 Fekjan Solheim,Ambjørg Svene IL 22:14 + 07:03 (3-3)
45 Opheim,Hilde Karine Øystre Slidre SSL 23:05 + 07:54 (4-3)
46 Strømsnes,Ingeborg Pahle Fossum IF 23:37 + 08:26 (3-3)
47 Aanestad,Guro Ørmen Gjesdal SSL 23:38 + 08:27 (5-1)
48 Kveldstad,Ingrid Fossum IF 23:47 + 08:36 (3-1)
Resultatliste Jenter 13 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Seim,Katrine Geilo IL 14:26 + 00:00 (2-1)
2 Sandbæk,Kristin Østre Toten Skilag 16:01 + 01:35 (1-1)
3 Findal Skar,Synne Sannidal IL 16:58 + 02:32 (1-1)
4 Sahlström,Jennifer Bore Biathlon, SWE 17:19 + 02:53 (0-0)
5 Ruud,Pernille Lintho Fet SK 17:30 + 03:04 (2-2)
6 Sande,Kristin Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 17:58 + 03:32 (2-3)
7 Andersen,Ida Martine Lier IL 18:04 + 03:38 (4-1)
8 Holm,Kristiane Simostranda IL 18:27 + 04:01 (0-1)
9 Bendiksby,Live Simostranda IL 18:36 + 04:10 (2-2)
10 Fosse,Silje Voss SSL 18:38 + 04:12 (4-3)
11 Fjærestad Hønsi,Birgit Vik IL 18:45 + 04:19 (1-3)
12 Wetterhus,Mari Svene IL 18:54 + 04:28 (2-2)
13 Hågå,Margit Dombås IL 19:12 + 04:46 (1-4)
14 Strand Paulsen,Tonje Bø SSL 19:21 + 04:55 (2-3)
15 Bakke,Elise Skeide Stårheim IL 19:33 + 05:07 (5-3)
16 Killingberg,Kamilla Østberg Lier IL 19:36 + 05:10 (4-4)
17 Johannessen,Silje Simostranda IL 19:49 + 05:23 (2-4)
18 Døvre-Holdal,Marte Skrautvål IL 20:12 + 05:46 (3-4)
18 Øyhus,Caroline Nordre Land IL 20:12 + 05:46 (3-2)
20 Nævdal,Tina Brennhovd Hønefoss SSK 20:14 + 05:48 (2-2)
21 Auestad,Emilie Nittedal SSL 20:21 + 05:55 (5-3)
22 Baugerød,Ane Einbu Bevern, IL 20:25 + 05:59 (1-2)
23 Haugebo,Ann-Christin Birkenes IL 20:39 + 06:13 (2-2)
24 Driveklepp,Lise Nittedal SSL 20:49 + 06:23 (2-1)
25 Thorsheim,Anna Christina Asker SK 20:53 + 06:27 (1-3)
26 Hajem,Birgit Folkedal Ål SSL 21:06 + 06:40 (0-1)
27 Stein,Sofie Barmen Fana IL 21:28 + 07:02 (2-3)
28 Storkås,Bettina Øvrebø IL 21:34 + 07:08 (2-3)
28 Ebner,Inka Svene IL 21:34 + 07:08 (4-2)
30 Flønes,Ingrid Martine Meråker SSK 22:09 + 07:43 (3-5)
31 Bjørkevoll,Berit Nittedal SSL 22:19 + 07:53 (5-4)
32 Haugen,Marte Konstanse Nittedal SSL 22:50 + 08:24 (5-3)
33 Koteng,Petrine Lande Fossum IF 22:55 + 08:29 (2-2)
34 Brennsæter,Julie Birkenes IL 23:08 + 08:42 (5-2)
35 Strømmen,Guro Bø SSL 23:39 + 09:13 (2-4)
36 Tjørhom,Hilde Sirdal Skilag 24:04 + 09:38 (4-4)
37 Solem,Guro Budal IL 24:32 + 10:06 (5-5)
38 Skjellum,Ine Søndre Ål Sportsklubb 24:40 + 10:14 (5-3)
39 Vågen,Malin Hønefoss SSK 24:48 + 10:22 (2-3)
40 Bøe,Kristine Sandnes SSL 25:27 + 11:01 (5-4)
41 Røyseland,Lotte Johansen Knaben IL 26:34 + 12:08 (5-5)
42 Haga,Tonebrit Paulsen Sandnes SSL 26:46 + 12:20 (3-3)
43 Dammen,Emilie Ullensaker SK 27:16 + 12:50 (4-3)
44 Falldalen,Sigrid Bjerke IL Ski 27:49 + 13:23 (4-3)
45 Ørka,Hanna Victoria Bærums Skiklub 29:01 + 14:35 (4-4)
DNS , NOTEAM  
Resultatliste NyBeg G11 år og eldre   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Owren,Peder Vingrom IL 12:51 + 00:00 (0-0)
2 Edland,Simon Vestvik Gjesdal SSL 13:19 + 00:28 (0-1)
3 Nome,Erik Marnardal IL 13:42 + 00:51 (0-0)
4 Olafsbye,Ola Simostranda IL 14:02 + 01:11 (0-0)
5 Letmolie,Tor Olav Svene IL 14:18 + 01:27 (0-0)
6 Akselsen,Mats L Gjerstad IL 14:23 + 01:32 (0-0)
6 Akselsen,Sander L Gjerstad IL 14:23 + 01:32 (0-0)
8 Hole,Ådne Skoppum IL 15:02 + 02:11 (0-2)
8 Kleven,Marius Braathen Drammen Strong 15:02 + 02:11 (3-2)
10 Skailand,Stian Seland Knaben IL 15:08 + 02:17 (1-0)
11 Wraa,Leon Fyresdal SSL 15:12 + 02:21 (1-0)
12 Drange,Fredrik Øvrebø IL 15:15 + 02:24 (1-2)
12 Vebostad,Sindre Bevern, IL 15:15 + 02:24 (1-0)
14 Tangerud Viken,Emil Simostranda IL 15:31 + 02:40 (0-1)
15 Tønnessen,Kim Robin Øvrebø IL 15:36 + 02:45 (1-0)
16 Listøen,Kristen Ål SSL 15:47 + 02:56 (0-0)
17 Melheim,Oscar Drammen Strong 16:15 + 03:24 (1-2)
18 Vinningland,Andreas Knaben IL 16:57 + 04:06 (2-2)
19 Jørgensen,Karl William Ullensaker SK 17:05 + 04:14 (0-0)
20 Bråten,Jens Hønefoss SSK 17:07 + 04:16 (0-1)
21 Røhmen,Ingvar Lier IL 17:49 + 04:58 (1-3)
DNS Bolland,Truls Christoffersen Fossum IF  
Resultatliste NyBeg J11 år og eldre   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Flom,Andrine Drangedal IL 13:29 + 00:00 (0-0)
2 Kaldestad,Anna Martine Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 13:41 + 00:12 (0-0)
3 Håstul Flom,Synne Drangedal IL 14:18 + 00:49 (0-0)
4 Martinussen,Dorthe Fossum IF 15:14 + 01:45 (2-1)
5 Steinmoen,Vilde Heddal IL 15:27 + 01:58 (0-0)
6 Kvalfoss,Hannah Fossum IF 15:49 + 02:20 (0-0)
7 Foss,Eline Vingrom IL 16:20 + 02:51 (0-0)
8 Rustand,Ina Svene IL 16:40 + 03:11 (0-0)
9 Grun,Helene Nordrum Hønefoss SSK 16:58 + 03:29 (0-0)
10 Nyheim,Nora Skogly Hønefoss SSK 18:06 + 04:37 (1-1)
Resultatliste NyBeg G10 år og yngre   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Auestad,Eskil Nittedal SSL 13:30 (0-0)
  Bakke,Magnus Skeide Stårheim IL 17:28 (3-1)
  Bakken,Torjus Bødalen IF 15:51 (3-5)
  Berget Svarstad,Even Andre Heddal IL 17:04 (1)
  Bergsrud,Simen Simostranda IL 11:01 (0-1)
DNS Besseberg,Andreas Bevern, IL  
  Blakstad,Marcus Oppdal IL 13:15 (0-2)
  Bødal,Lasse Flo Stårheim IL 10:44 (0-0)
  Dokken,Odin Svene IL 11:21 (1-1)
  Døssland,Anders Melaaen Lier IL 09:37 (0-1)
  Etterlid,Kjetil Ål SSL 13:27 (2-1)
  Fekjan Solheim,Peder Svene IL 11:20 (0-0)
  Femsteinevik,Otto Hålandsdal IL 10:02 (0-0)
  Finden,Erling Vik IL 12:56 (0-0)
  Fosså,Torbjørn Hålandsdal IL 12:30 (0-0)
  Fredriksen,Trym Bjerke IL Ski 14:19 (1-0)
  Frich,Richard Oppdal IL 10:40 (0-0)
  Gisleberg,Oskar Søndre Ål Sportsklubb 14:20 (2-3)
  Gjestvang,Håvard Østre Toten Skilag 12:10 (3-2)
  Gjørven,Magnus Midthjell Markane IL 09:46 (0-0)
  Gulbrandsen,Kasper Bø SSL 12:18 (1-1)
  Hallingstad,Per Olav Hagen Ål SSL 13:21 (1-0)
  Halseth,Håkon Rennebu IL 10:08 (0-0)
  Halseth,Mathias Rennebu IL 12:35 (1-0)
  Halvorsen,Bjørnar Kjønstad Svene IL 15:51 (0-0)
  Hjartnes,Eirik Hålandsdal IL 12:05 (0-0)
  Hoel,Aksel Østre Toten Skilag 13:04 (0-1)
  Holemark,Sigurd Hønefoss SSK 12:00 (0-0)
  Hopland,Sondre Fyresdal SSL 15:13 (0-2)
  Haave,Mathias Kimerud Heddal IL 13:02 (0-1)
  Haavik,Sindre Bjerke IL Ski 12:29 (0-1)
  Idland,Eirik Figgjo IL 09:10 (0-1)
  Jakobsen,Simen Nordre Land IL 12:51 (1-2)
  Johnsrud,Erik Bjerke IL Ski 11:15 (0-0)
  Jonrud,Håvard Svene IL 11:40 (1-0)
  Jøranli,Andreas Nordre Land IL 15:53 (0-2)
  Kilde,Kristian Bjerke IL Ski 11:31 (1-0)
  Kiserud Norendal,Markus Bø SSL 12:31 (1-0)
  Kjenaas,Martin Svene IL 12:14 (1-1)
  Kolkinn,Anton Støen Tingelstad SSK 14:16 (1-3)
  Kostøl,Vemund Skeime Nittedal SSL 12:12 (3-2)
  Kvåle,Morten Aalvik Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 13:57 (2-1)
  Ladiszlaidesz,Mathias Bø SSL 12:47 (1-2)
  Langerud,Sivert Hønefoss SSK 11:51 (0-0)
  Lillemoen,Sander Brevik Simostranda IL 11:49 (0-0)
  Lysåker,Lars Geilo IL 11:10 (0-0)
  Molden Stenbro,Sindre Søndre Ål Sportsklubb 14:32 (1-0)
  Momrak-Haugan,Olav Fyresdal SSL 17:05 (2-2)
  Mork Kasin,Sondre Heddal IL 15:32 (0-1)
  Nilsson,Mario Finnskoga IF, SWE 13:29 (0-0)
  Rasmussen,Tor Børve Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 12:40 (0-2)
DNS Ringen,Thomas Skrautvål IL  
  Rogogjerd,Harald Gaupset Rennebu IL 11:24 (0-0)
  Rosenlund,Marius Simostranda IL 17:36 (2-5)
  Raastad-Hoel,Kristoffer Bødalen IF 14:08 (4-1)
  Sameien,Morten Tørnblad Fet SK 11:42 (0-0)
  Sandberg,Joakim Hernes IL 12:41 (2-0)
  Schiellerup,Rasmus August Geilo IL 10:51 (1-0)
  Selsjord,Jesper Dombås IL 11:28 (2-1)
  Skaug,Sivert Raddum Tretten SSL 12:02 (3-1)
  Slettemoen,Sondre Søndrål Geilo IL 14:23 (2-1)
  Sletten,Olav IL Ivrig 11:31 (1-1)
  Stavne,Andreas Oppdal IL 11:34 (0-0)
  Steinmoen,Sander Heddal IL 12:51 (1-0)
  Stokke,Martin Lier IL 14:26 (0-1)
  Stranden,Anders Aalvik Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 15:47 (2-1)
  Strømvall,Raimond Haugom Østre Toten Skilag 12:02 (1-1)
  Suhrke,Ole Tafjord IL Ivrig 14:12 (1-3)
  Svardal,Sivert Fet SK 14:02 (0-0)
  Sørnes,Mathias Lier IL 10:36 (1-0)
  Tellefsen Haugland,Tarjei Sannidal IL 13:49 (0-1)
  Thorsen,Isak Finnskoga IF, SWE 13:36 (1-1)
  Turlid,Kristoffer Ål SSL 14:35 (1-1)
  Tveit,Øyvind Ål SSL 10:54 (0-0)
  Tvilde,Hans Voss SSL 11:28 (1-1)
  Tømmerås,Matias H. Bødalen IF 13:00 (0-1)
  Uhlin-Engstu,Even Heddal IL 12:21 (0-1)
  Uldal,Martin Birkenes IL 10:50 (0-0)
  Vasveen,Emil Olsen Østre Toten Skilag 12:42 (0-1)
  Vinningland,Daniel Knaben IL 12:14 (0-0)
  Værnes,Vegard Uv Rennebu IL 13:05 (0-0)
  Øversveen,Sivert Nordre Land IL 14:40 (1-0)
  Årskog,Sindre Stårheim IL 13:29 (0-0)
Resultatliste NyBeg J10 år og yngre   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bentdal,Sigrid Dombås IL 12:46 (1-0)
  Bergem,Karianne Strand Lier IL 13:40 (1-0)
  Bolstad,Hedda Thoresen Simostranda IL 10:01 (0-0)
  Brenna,Maria Skrautvål IL 15:59 (2-2)
  Bueie,Marte Lier IL 12:42 (1-0)
  Børve,Hanna Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 12:13 (0-0)
  Carlsen,Hedda Fana IL 16:04 (1-2)
  Dokken,Frida Tormodsgard Svene IL 11:15 (0-0)
  Ebner,Cora Svene IL 14:12 (2-0)
  Eizenberger,Kaisa Marie Simostranda IL 12:46 (0-2)
  Espeland,Synnve Vik IL 16:29 (1-1)
  Fløtaker,Oda Svene IL 16:14 (1-1)
  Gjønnes,Andrea Oppdal IL 15:00 (2-0)
  Grave,Alise N. Fyresdal SSL 13:29 (1-1)
  Grue,Marie Kvikne SSL 11:24 (0-1)
  Hansen,Ingrid Hålandsdal IL 13:53 (0-0)
DNF Haugen,Synne Kulstad Østre Toten Skilag  
  Holm,Karoline Simostranda IL 11:15 (0-0)
  Hordvei,Aasne Jonstang Heddal IL 15:50 (1-0)
  Idsøe,Malin Haga Sandnes SSL 14:37 (1-4)
  Johannessen,Sunniva Simostranda IL 12:41 (0-0)
  Johnsen,Anna Tonette Tingelstad SSK 13:51 (1-1)
  Johnsen,Emilie L. Fyresdal SSL 16:46 (0-1)
  Jøranli,Silje Nordre Land IL 13:21 (0-0)
  Konsmo,Thea Martine Knaben IL 11:41 (0-0)
  Krueger,Carlotta Kim Vingrom IL 11:57 (0-0)
  Kvåle,Ingvild Lilletveit Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 15:23 (0-1)
  Larsen,Lena Beier Bødalen IF 13:37 (0-0)
  Lønning,Camilla Knaben IL 13:09 (0-0)
  Melbybråten,Eivor Øystre Slidre SSL 12:45 (1-1)
  Nordheim,Tonje Oppdal IL 16:22 (4-1)
  Nyborg,Isa Voss SSL 12:39 (1-0)
  Randby,Gro IL Ivrig 12:08 (0-0)
  Rinde,Anne Birthe Vik IL 15:31 (0-0)
  Rød,Maria Haugse Hålandsdal IL 13:55 (2-0)
  Rønning,Christina Gunnerud Bødalen IF 17:06 (3-0)
  Skinnarland,Tuva Bødalen IF 14:35 (0-0)
  Skaaheim,Tuva Haukedal Skoppum IL 13:05 (0-0)
  Strømsnes,Emma Aasen Lier IL 10:37 (0-0)
  Sørbøen,Sara Marie Ål SSL 19:05 (1-2)
  Thorsen,Rebecka Finnskoga IF, SWE 14:04 (1-0)
  Tistel,Maria Sleire Vik IL 14:47 (0-0)
  Tveiten Vatnebryn,Mari Svene IL 14:07 (1-0)
  Tveiten,Kristine Skarseth Heddal IL 17:47 (3-1-x)
  Varsla,Stina Reistad Simostranda IL 13:07 (0-0)
  Vorkinnslien,Oline Dombås IL 11:12 (0-0)
  Vråle,Carolina Hernandez Drammen Strong 11:59 (0-0)
  Wetterhus,Nora Svene IL 13:52 (1-1)
  Aalvik,Vilde Lunde Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 15:40 (2-1)
  Aase,Kristine Heimdal Vik IL 16:32 (0-1)
  Aas,Liv Marte Birkenes IL 12:33 (0-0)
Resultatliste Gutter 16 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bødal,Isak Flo Stårheim IL 15:15 + 00:00 (1-2)
2 Flotten,Ole Andreas Rennebu IL 15:27 + 00:12 (1-0)
3 Gjørven,Lars Midthjell Markane IL 15:41 + 00:26 (2-1)
4 Petterson,Håvard Østre Toten Skilag 16:04 + 00:49 (2-3)
5 Landsverk,Halvor Dagssøn Ørn, IF 16:12 + 00:57 (2-1)
6 Flaen,Carl Jørgen Sundet Oslo SSL 16:16 + 01:01 (0-1)
7 Knigge,Kristoffer Lier IL 16:20 + 01:05 (0-3)
8 Ruud,Hans Tingelstad SSK 16:24 + 01:09 (1-0)
9 Svaland,Lars Aasheim Birkenes IL 16:33 + 01:18 (4-2)
9 Hanserud,Jakob Asker SK 16:33 + 01:18 (2-1)
11 Bårtveit,Martin Geilo IL 16:45 + 01:30 (4-1)
12 Tofte,Erling Vingrom IL 16:46 + 01:31 (2-2)
12 Bakken,Emil Østre Toten Skilag 16:46 + 01:31 (2-2)
14 Nilsen,Anders Brekke Bevern, IL 16:47 + 01:32 (2-3)
15 Aslesen,Henrik Fet SK 16:51 + 01:36 (0-1)
16 Hjartnes,Anders Hålandsdal IL 16:56 + 01:41 (2-1)
17 Owren,Lars Øyvind Wangen Østre Toten Skilag 16:58 + 01:43 (1-2)
18 Madsstuen,Asbjørn Asker SK 17:08 + 01:53 (2-1)
19 Sandbæk,Ola Østre Toten Skilag 17:11 + 01:56 (3-1)
20 Håkonsen,Magnus Bø SSL 17:16 + 02:01 (2-2)
21 Dokken,Jonas Geilo IL 17:17 + 02:02 (3-1)
22 Tryggestad,Trygve Aaland Sunnylven IL 17:20 + 02:05 (0-2)
23 Vatnar,Kristoffer Bø SSL 17:22 + 02:07 (2-1)
24 Eide,Daniel Stenseth Asker SK 17:32 + 02:17 (4-2)
25 Brandtzæg,Ådne Bø SSL 17:37 + 02:22 (2-2)
26 Ramsfjell,Adrian Brekken Figgjo IL 17:43 + 02:28 (1-1)
27 Bollum,Sondre Østre Toten Skilag 17:49 + 02:34 (1-4)
28 Skåland,Jon Nikolai Ims Sandnes SSL 17:51 + 02:36 (4-1)
29 Sundhaugen,Kristian Østre Toten Skilag 17:52 + 02:37 (1-0)
30 Øverby,Emil Lier IL 17:55 + 02:40 (1-2)
31 Vinger,Arne Markus Østre Toten Skilag 18:13 + 02:58 (4-1)
32 Owren,Amund Vingrom IL 18:23 + 03:08 (3-1)
33 Horten,Vemund Christoffersen Os IL 18:27 + 03:12 (1-2)
34 Vig,Jens Bredde Drammen Strong 18:31 + 03:16 (3-3)
35 Fjeldheim,Marcus Lier IL 18:34 + 03:19 (4-3)
36 Nesse,Pål Marius Fet SK 18:39 + 03:24 (2-1)
37 Lillegraven,Trond Anved Bødalen IF 18:47 + 03:32 (2)
38 Bergel,Henrik Norås Asker SK 18:54 + 03:39 (3-4)
39 Haugen,Ole Jørgen Vingrom IL 19:05 + 03:50 (2-2)
40 Samuelsen,Øyvind Asker SK 19:07 + 03:52 (3-2)
41 Friis,Vebjørn Hagen Ål SSL 19:34 + 04:19 (5-2)
42 Jørgensen,Henrik Ullensaker SK 19:36 + 04:21 (4-2)
43 Heier,Lars Jakob Tingelstad SSK 19:37 + 04:22 (3-2)
44 Forberg,Sigmund Andres Kvammen Bø SSL 19:40 + 04:25 (4-4)
45 Wøien,Esten Nicolai Asker SK 19:44 + 04:29 (3-1)
46 Ryen,Erlend Ytterhaug Os IL 19:48 + 04:33 (2-3)
47 Trøan,Ole Thomas Hummelvoll Os IL 19:52 + 04:37 (4-3)
48 Kulset,Kristian Fossum IF 19:53 + 04:38 (5-3)
49 Dammen,Petter Ullensaker SK 20:02 + 04:47 (3-4)
49 Bratheim,Jens Asker SK 20:02 + 04:47 (2-4)
51 Storkås,Glenn Kevin Øvrebø IL 20:11 + 04:56 (2-1)
52 Berg,Kristoffer Heddal IL 20:31 + 05:16 (4-4)
53 Koch,Alexander Drangedal IL 21:36 + 06:21 (3-1)
54 Linga,Odin Fana IL 21:50 + 06:35 (4-3)
55 Gustavsson,Johannes Finnskoga IF, SWE 22:29 + 07:14 (4-1)
56 Grotnes,Espen Bærums Skiklub 22:34 + 07:19 (4-3)
DNS Hårstad,Jonas Rennebu IL  
DNS Grande,Trym Nittedal SSL  
Resultatliste Gutter 15 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Karlsen,Aleksander Morsund Lier IL 16:09 + 00:00 (0-2)
2 Fosse,Arild Voss SSL 16:15 + 00:06 (1-1)
3 Haug,Mattis Fet SK 16:28 + 00:19 (2-2)
4 Killingberg,Kristian Lier IL 16:40 + 00:31 (1-2)
5 Neby,Emil Fossum IF 16:47 + 00:38 (2-1)
6 Eggen,Andreas Kjeverud Hernes IL 17:03 + 00:54 (3-2)
7 Johnsen,Espen Knaben IL 17:04 + 00:55 (1-1)
8 Kleven,Simen Simostranda IL 17:07 + 00:58 (2-1)
9 Jorde,Sindre Fjellheim Asker SK 17:12 + 01:03 (3-2)
9 Johannessen,Sondre Simostranda IL 17:12 + 01:03 (3-0)
11 Wold,Endre Vik IL 17:18 + 01:09 (3-2)
12 Pettersen,Sindre Nittedal SSL 17:19 + 01:10 (4-3)
13 Slydal,Anders Oslo SSL 17:25 + 01:16 (2-2)
14 Granrud,Even Dahlen Hernes IL 17:32 + 01:23 (1-2)
15 Schiellerup,Anders Emil Geilo IL 17:35 + 01:26 (1-2)
16 Tvilde,Eirik Voss SSL 17:40 + 01:31 (1-1)
17 Kolltveit,Per Gunnar Brekke Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 17:41 + 01:32 (3-2)
18 Jonsson,Kristoffer Vingrom IL 17:43 + 01:34 (2-2)
19 Sæten,Anton Voss SSL 17:55 + 01:46 (0-2)
20 Nordbø,Even Fyresdal SSL 17:57 + 01:48 (2-4)
21 Langeland,Harald Øvrebø IL 17:58 + 01:49 (3-2)
22 Børset,Rune Sokna IL 18:05 + 01:56 (1-2)
23 Larsen,Daniel Hønefoss SSK 18:12 + 02:03 (2-2)
24 Mobakken,Jonas Uglem Oslo SSL 18:13 + 02:04 (5-1)
25 Valbø,Steinar Drangedal IL 18:15 + 02:06 (3-3)
26 Nyhus,Vebjørn Søderberg Simostranda IL 18:21 + 02:12 (3-4)
27 Skar,Hogne Findal Sannidal IL 18:39 + 02:30 (4-2)
28 Larsen,Harald Birkeland Molde og Omegn IF 18:46 + 02:37 (3-3)
29 Tanbergmoen,Trym Ødegaard Hønefoss SSK 18:47 + 02:38 (5-1)
30 Skaug,Edvard Raddum Vingrom IL 18:48 + 02:39 (4-1)
31 Opedal,Knut Gunnar Odda IL 18:57 + 02:48 (1-4)
31 Folde,Hans Kristian Molde og Omegn IF 18:57 + 02:48 (5-5)
31 Oppegård,Øyvind Lajord Bjerke IL Ski 18:57 + 02:48 (1-1)
34 Myklebust,Erlend Solhaug Stårheim IL 18:58 + 02:49 (1-0)
35 Østensen,Herman Fossum IF 19:02 + 02:53 (3-1)
35 Vangsnes,Trygve Hålandsdal IL 19:02 + 02:53 (1-5)
37 Nes,Espen Segrov Fana IL 19:04 + 02:55 (0-3)
38 Heldal,Eirik Sannidal IL 19:05 + 02:56 (2-1)
39 Aabel,Trond O. Birkenes IL 19:07 + 02:58 (2-2)
40 Klevar,Sindre Heddal IL 19:08 + 02:59 (2-4)
40 Forthun,Erik Raknes Stårheim IL 19:08 + 02:59 (3-2)
42 Engebretsen,Anders Oslo SSL 19:10 + 03:01 (2-4)
43 Hirth,Sindre Voss SSL 19:12 + 03:03 (2-2)
44 Aamlid,Aanund Birkenes IL 19:29 + 03:20 (2-2)
45 Børset,Erik Sokna IL 19:30 + 03:21 (3-4)
46 Botn,Jørn Smørdal Stårheim IL 19:34 + 03:25 (2-4)
47 Halsteinslid,Georg Kristian Markane IL 19:42 + 03:33 (4-5)
48 Starheim,Fredrik Munch Stårheim IL 19:43 + 03:34 (3-4)
49 Rinvik,Thomas Myking Bjerke IL Ski 19:46 + 03:37 (2-4)
50 Rugroten,Mads Olstad Hønefoss SSK 19:47 + 03:38 (3-2)
51 Olsson,Sebastian Bore Biathlon, SWE 19:48 + 03:39 (2-3)
52 Sivertsen,Magnar Birkenes IL 19:51 + 03:42 (0-2)
53 Aalvik,Hermann Kvelde IL 19:52 + 03:43 (0-2)
54 Glomnes,Sverre Ryland Fet SK 20:01 + 03:52 (3-2)
55 Urke,Torjus Erlendsson Ål SSL 20:04 + 03:55 (2-4)
56 Løvås,Vebjørn Bjerke IL Ski 20:05 + 03:56 (2-1)
57 Rødland,Ole Martin Fossum IF 20:14 + 04:05 (3-1)
57 Lilaas,Håvard Skoppum IL 20:14 + 04:05 (2-1)
59 Falldalen,Håkon Bjerke IL Ski 20:19 + 04:10 (1-1)
60 Vik,Ådne Vare Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 20:35 + 04:26 (4-3)
61 Hansen,Håkon Hålandsdal IL 20:36 + 04:27 (2-2)
61 Toresen,Jens Petter Bækkelagets SK 20:36 + 04:27 (3-3)
63 Koppergård,Andreas Lier IL 20:39 + 04:30 (4-3)
64 Eiken,Torstein Fossum IF 20:42 + 04:33 (3-3)
64 Hallingstad,Gaute Hagen Ål SSL 20:42 + 04:33 (4-1)
66 Stadaas,Mads Hålandsdal IL 20:54 + 04:45 (3-2)
67 Koppergård,Vetle Andersen Lier IL 21:07 + 04:58 (2-1)
68 Solli,Sigurd Jacobsen Lørenskog SK 21:36 + 05:27 (4-4)
69 Skråmestø,Olav Ål SSL 21:57 + 05:48 (2-2)
70 Brittmark,Øystein Kleppe Lier IL 22:06 + 05:57 (5-4)
71 Storvik,Thomas Bærums Skiklub 22:17 + 06:08 (4-4)
72 Kristiansen,Anton Emanuel Åsnes SSL 22:27 + 06:18 (3-3)
73 Ihlen,Dennis Nittedal SSL 23:30 + 07:21 (1-4)
74 Johansen,Jonas Vingrom IL 24:04 + 07:55 (3-4)
75 Lønning,Morten Knaben IL 25:30 + 09:21 (2-1)
DNF Tokheim,Robert Odda IL  
Resultatliste Jenter 16 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Sjåheim,Line Østre Toten Skilag 17:14 + 00:00 (1-1)
2 Berlandstveit,Ingvild Hålandsdal IL 17:50 + 00:36 (1-1)
3 Ruud,Guro Lintho Fet SK 18:06 + 00:52 (0-1)
4 Herfoss,Ida Emilie Drangedal IL / Team Statkraft Gautefall 18:32 + 01:18 (3-1)
5 Rønning,Mathilde Simostranda IL 18:38 + 01:24 (2-1)
6 Eide,Mari Sollid Stårheim IL 18:50 + 01:36 (2-3)
7 Lie,Lotte Skatval Skilag 19:04 + 01:50 (2-2)
8 Aas,Hedda Lundeberg Bø SSL / Team Statkraft Gautefall 19:08 + 01:54 (2-2)
9 Fossen,Christina Drangedal IL / Team Statkraft Gautefall 19:15 + 02:01 (2-1)
10 Femsteinevik,Ragnhild Hålandsdal IL 19:16 + 02:02 (0-5)
11 Mjåland,Elisabet Birkenes IL 19:38 + 02:24 (1-1)
12 Sand,Sara Ehrenpohl Byåsen SSL 19:41 + 02:27 (2-3)
13 Østensen,Siri Østre Toten Skilag 19:56 + 02:42 (4-5)
14 Røsvoll,Åsne K. Trondhjems Skiskyttere 20:07 + 02:53 (0-1)
15 Nesteby,Ingvild Vingelen IL 20:20 + 03:06 (2-1)
16 Kjustad,Christine Fet SK 20:21 + 03:07 (3-1)
17 Teigen Kvåle,Eirinn Vik IL 20:36 + 03:22 (4-0)
18 Sangesland,Eirin Øvrebø IL 20:46 + 03:32 (2-2)
19 Nenseter,Maren Bø SSL / Team Statkraft Gautefall 21:01 + 03:47 (4-1)
20 Brurberg,Katinka Jussie l. Lier IL 21:10 + 03:56 (3-3)
21 Kallager,Marie Roko Bø SSL / Team Statkraft Gautefall 21:22 + 04:08 (1-3)
22 Lilleland,Victoria Hønefoss SSK 21:23 + 04:09 (1-3)
23 Fossøy,Eirin Mari Heddal IL 21:34 + 04:20 (3-3)
24 Bekkemoen,Kine Åsnes SSL 21:35 + 04:21 (2-3)
25 Breivik,Tonje Elisabeth Bevern, IL 21:52 + 04:38 (2-2)
26 Skinner,Amalie Bakken Oslo SSL 23:09 + 05:55 (4-4)
27 Aalvik,Helene Lunde Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 24:11 + 06:57 (1-3)
DNS Gimse,Camilla Molde og Omegn IF  
DNS Årevik,Marielle H. Vik IL  
DNS Schonhowd,Stine Søndre Ål Sportsklubb  
Resultatliste Jenter 15 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Vognild,Anitra Bjerke IL Ski 18:01 + 00:00 (0-2)
2 Børstad,Ina Piene Oslo SSL 18:28 + 00:27 (2-1)
3 Enodd,Jenny Budal IL 19:01 + 01:00 (1-1)
4 Grue,Eline Kvikne SSL 19:12 + 01:11 (1-2)
4 Kvåle,Birgit Lilletveit Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 19:12 + 01:11 (1-2)
6 Sverdrup,Mari Dombås IL 19:31 + 01:30 (2-4)
7 Eide,Hilde Øystre Slidre SSL 19:41 + 01:40 (3-4)
8 Glimsdal,Ane Avseth Molde og Omegn IF 19:59 + 01:58 (2-3)
9 Tollefsen,Martine Oslo SSL 20:12 + 02:11 (3-2)
10 Voll,Seline Vik IL 20:24 + 02:23 (1-2)
11 Freng,Andrea Vingrom IL 20:25 + 02:24 (2-0)
12 Bakke,Aina Sofie Stårheim IL 20:28 + 02:27 (4-2)
13 Bakke,Andrea Skeide Stårheim IL 20:34 + 02:33 (2-3)
14 Stølen,Gunhild Viljugrein Bærums Skiklub 20:44 + 02:43 (3-4)
15 Solem,Marit Budal IL 20:45 + 02:44 (3-2)
16 Linderud,Kristine Haugen Dombås IL 21:00 + 02:59 (3-0)
17 Tvenge,Synne Marie Skrautvål IL 21:04 + 03:03 (3-3)
18 Rypdal,Olivia Ragna Molde og Omegn IF 21:16 + 03:15 (3-2)
19 Aabel,Silje Birkenes IL 21:17 + 03:16 (3-2)
20 Heir,Kjersti Oslo SSL 21:19 + 03:18 (3-4)
20 Kleveland,Nina Rayner-Battle Birkenes IL 21:19 + 03:18 (1-2)
22 Hønsi,Silja Fjærestad Vik IL 21:33 + 03:32 (3-4)
23 Turvoll,Hilde Grov Vik IL 21:40 + 03:39 (1-5)
24 Bøygard,Mari Ål SSL 21:54 + 03:53 (1-2)
25 Vik,Inga Elise Nybø Sunnylven IL 21:56 + 03:55 (1-5)
26 Hensema,Vilde Eriksen Bødalen IF 21:57 + 03:56 (3-3)
27 Enodd,Sara Budal IL 22:10 + 04:09 (4-4)
28 Kvåle,Martine Aalvik Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 22:12 + 04:11 (2-3)
29 Bang,Cathrine Asker SK 22:31 + 04:30 (1-5)
29 Grønhovd,Anette Simostranda IL 22:31 + 04:30 (3-5)
31 Bjørnstad,Katja Sha Voje Oslo SSL 23:09 + 05:08 (3-4)
32 Heldal,Anette Bødalen IF 23:14 + 05:13 (2-3)
33 Røsvoll,Astrid Kristiansen Trondhjems Skiskyttere 23:31 + 05:30 (2-1)
34 Fjeldberg,Tonje Malen Åsnes SSL 23:51 + 05:50 (3-3)
35 Disserud,Johanna Hilde Østre Toten Skilag 24:22 + 06:21 (3-4)
36 Idsøe,Tonje Haga Sandnes SSL 26:22 + 08:21 (4-4)
37 Haugen,Jannicke Wichstad Lier IL 28:46 + 10:45 (3-4)
DNF Ruud-Nesheim,Kine Hønefoss SSK  
DNS Otnes,Hanne Sofie Fossum IF  
DNS Hågå,Jenny Dombås IL  
DNS Hartmann,Paula Friedericke Snåsa SSL  
DNS Killingberg,Tora Amalie Ål SSL  
Resultatliste Menn 17 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Meland,Johan Eirik Markane IL / Team Statkraft Nordfjord 24:32 + 00:00 (0-1)
2 Skjelstad,Emil Østre Toten Skilag 25:33 + 01:01 (0-1)
3 Gråberg,Yngve Carlson Dombås IL 26:12 + 01:40 (1-1)
4 Aalerud,Kristian Andre NTG-G/ Bærums Skiklub 26:16 + 01:44 (1-1)
5 Gausemel,Amund Iversen NTG-L/ Vingrom IL 26:21 + 01:49 (1-1)
6 Larsen,Håkon Sørbøen NTG-G/ Ål SSL 26:43 + 02:11 (0-2)
7 Gurigard,Vemund Ravnsborg NTG-L/ Vingrom IL 26:48 + 02:16 (2-1)
8 Aabel,Nils Christian SVG/ Birkenes IL 26:55 + 02:23 (1-1)
9 Telitsin,Artem Izhevsk, RUS 27:12 + 02:40 (3-1)
10 Evjen,Vebjørn NTG-G/ Lier IL 27:27 + 02:55 (2-1)
11 Grønolen,Fredrik Lundberg NTG-L/ Vingrom IL 27:39 + 03:07 (2-4)
12 Imamzazin,Timur Izhevsk, RUS 27:40 + 03:08 (4-1)
13 Povarnitsyn,Alexander Izhevsk, RUS 28:06 + 03:34 (0-3)
14 Kayumov,Rustam Izhevsk, RUS 28:08 + 03:36 (2-5)
15 Sørbøen,Håvar Ål SSL 28:20 + 03:48 (0-4)
16 Bye,Eystein Kristvik Fana IL / Team Statkraft Hordaland 28:24 + 03:52 (2-3)
17 Gifstad,Henrik NTG-G/ Oslo SSL 28:32 + 04:00 (2-3)
18 Skare,Torkel Nittedal SSL / Team Statkraft Oslo Akershus 28:43 + 04:11 (1-2)
19 Femsteinevik,Martin Hålandsdal IL / Team Statkraft Hordaland 28:53 + 04:21 (3-4)
20 Smeby,Henrik Sagosen NTG-G/ Bevern, IL 28:59 + 04:27 (2-1)
21 Beltukov,Denis Izhevsk, RUS 29:07 + 04:35 (2-2)
22 Rømcke,Johan Christian Drammen Strong 29:13 + 04:41 (4-3)
23 Vee,Gaute Kvistad MVGS/ Simostranda IL 29:18 + 04:46 (1-2)
24 Nenseter,Aslak SVG/ Bø SSL 29:19 + 04:47 (4-2)
25 Grundnes,Johan Nittedal SSL / Team Statkraft Oslo Akershus 29:33 + 05:01 (2-4)
26 Schiefloe,Sondre M. Steinkjer Skiklubb 29:41 + 05:09 (2-2)
27 Haugum,Marius Bærums Skiklub / Team Statkraft Oslo Akershus 29:54 + 05:22 (2-3)
28 Fjeldberg,Rene Stjerneskolan/ Åsnes SSL 29:57 + 05:25 (3-2)
29 Netland,Thomas Hålandsdal IL / Team Statkraft Hordaland 30:07 + 05:35 (2-3)
30 Steinsland,Daniel SVG/ Øvrebø IL 30:09 + 05:37 (2-2)
31 Ragnhildstveit,Erlend MVGS/ Hønefoss SSK 30:15 + 05:43 (0-3)
32 Larsen,Håvard Berggaard Hønefoss SSK 30:18 + 05:46 (1-3)
33 Sørlie,Christian Nylende SVG/ Bødalen IF 30:27 + 05:55 (2-1)
34 Vågen,Patrik NTG-G/ Hønefoss SSK 30:31 + 05:59 (3-3)
35 Jordet,Åsmund Ål SSL 30:48 + 06:16 (2-3)
36 Fålun,Eivind NTG-G/ Oslo SSL 31:22 + 06:50 (4-3)
37 Fladsrud,Eskil MVGS/ Østre Toten Skilag 31:26 + 06:54 (3-3)
38 Livik,Håkon MVGS/ Meråker SSK 31:28 + 06:56 (4-1)
39 Aas,John Sindre MVGS/ Bækkelagets SK 31:32 + 07:00 (1-2)
40 Hjelle,Vebjørn Stårheim IL / Team Statkraft Nordfjord 31:51 + 07:19 (2-3)
41 Lewis,Philip MVGS/ Hønefoss SSK 32:08 + 07:36 (3-3)
42 Thon,Lars Henrik Verde Drammen Strong 32:09 + 07:37 (1-3)
43 Bryne,Jakob Stjerneskolans IF, SWE 32:28 + 07:56 (1-2)
44 Ruud,Tomas Simostranda IL 32:51 + 08:19 (3-3)
45 Heldal,Anders SVG/ Bødalen IF 32:53 + 08:21 (5-4)
46 Strømsodd,Emil Westmo Hønefoss SSK 33:06 + 08:34 (1-4)
47 Nelin,Adam Stjerneskolans IF, SWE 33:14 + 08:42 (5-2)
48 Koch,Jan Erik Drangedal IL 33:21 + 08:49 (3-1)
49 Torkildsen,Fredrik Fana IL 34:21 + 09:49 (2-4)
50 Lofthus,Ola Engebret Barskrind Ål SSL 34:48 + 10:16 (3-2)
51 Skinnes,Vegard Simostranda IL 35:31 + 10:59 (5-4)
52 Eide,Oddmund Odda IL 37:11 + 12:39 (1-3)
53 Steinberg,Mattis Jørgen Torp Bærums Skiklub / Team Statkraft Oslo Akershus 37:57 + 13:25 (3-4)
DNF Leirvik,Vegard Bærums Skiklub / Team Statkraft Oslo Akershus  
DNS Evensen,Henrik Bjerke IL Ski / Team Statkraft Oslo Akershus  
DNS Grøstad,Sindre Nittedal SSL / Team Statkraft Oslo Akershus  
Resultatliste Kvinner 17 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Kajsheva,Ulyana Izhevsk, RUS 23:00 + 00:00 (0-1)
2 Nørstebø,Marie NTG-L/ Svene IL 25:39 + 02:39 (2-2)
3 Persson,Karianne Eggen NTG-L/ Vingrom IL 26:22 + 03:22 (1-3)
4 Næss,Karoline Bjerke IL Ski / Team Statkraft Oslo Akershus 26:27 + 03:27 (1-1)
5 Sangesland,Ingvild SVG/ Øvrebø IL 26:28 + 03:28 (1-1)
6 Bødal,Heidi Flo Stårheim IL / Team Statkraft Nordfjord 26:49 + 03:49 (2-3)
7 Gussiås,Mari Støen NTG-L/ Molde og Omegn IF 27:15 + 04:15 (2-5)
8 Boutera,Andrea Fet SK 27:41 + 04:41 (3-0)
9 Guldvik,Mathilde Johnsdatter NTG-L/ Vingrom IL 28:30 + 05:30 (3-3)
10 Skottheim,Johanna Stjerneskolans IF, SWE 29:08 + 06:08 (3-3)
11 Raitsa,Maria Izhevsk, RUS 29:44 + 06:44 (4-3)
12 Sahlström,Josephine Stjerneskolans IF, SWE 30:40 + 07:40 (1-2)
13 Persson,Linn Stjerneskolans IF, SWE 31:25 + 08:25 (3-3)
14 Berg,Katarina Køhl Hernes IL / Team Eidsiva 31:40 + 08:40 (1-4)
15 Opsahl,Pernille Wiiger Lier IL 32:05 + 09:05 (1-3)
16 Østbye,Stine Hernes IL / Team Eidsiva 32:26 + 09:26 (1-2)
17 Holmberg,Karolina Stjerneskolans IF, SWE 34:33 + 11:33 (4-5)
18 Elsrud,Benedicte Willand Hønefoss SSK 35:08 + 12:08 (4-3)
19 Holmgren,Ann-Sofie Stjerneskolans IF, SWE 36:31 + 13:31 (4-2)
DNS Ivanova,Alena Izhevsk, RUS  
DNS Markova,Anna Izhevsk, RUS  
DNS Matthiessen,Astrid Wathne Fana IL / Team Statkraft Nordfjord  
DNS Flaagen,Julie Sønsteby Søndre Ål Sportsklubb / Team Lygna skiskyting  
DNS Skjelvik,Tina Kvam Langrenn og Skiskyttarklu