Bendit Liatoppen - Søndag

Bendit Liatoppen 09.-10.04.11,10.04.2011
 
Gutter 12 år
1,Jo Brøste Nørstegård, Dombås IL, 12:11(1),
2,Ole Christian Johnsrud, Bjerke IL Ski, 12:13(1),
3,Halvor Taalesen Tjøntveit, Svene IL, 12:29(0),
4,Torjus Idland, Figgjo IL, 12:44(3),
4,Vegard Madsstuen, Asker SK, 12:44(0),
6,Aksel Meland, Markane IL, 12:49(2),
7,Henrik André Larsen, Bevern, IL, 12:51(2),
8,Simen Hårstad, Rennebu IL, 13:00(3),
9,Sverre Wedøe Nodland, Asker SK, 13:13(2),
10,Jonas Slettemark Juel, Fossum IF, 13:16(4),
11,Emil Andre Breivik, Bevern, IL, 13:20(2),
12,Trym Valmestad, Nittedal SSL, 13:21(1),
13,Sindre Gjøsæter, Kvam Langrenn og Skiskyttarklu, 13:22(1),
14,Simon Høyland, Kvam Langrenn og Skiskyttarklu, 13:32(1),
15,Håkon Lund, Bevern, IL, 13:35(2),
16,Åsmund Jakobsen, Nordre Land IL, 13:39(3),
17,Sander Østensen, Østre Toten Skilag, 13:40(3),
18,Ruben Chr. Pettersen, Svene IL, 13:43(1),
19,Anders Usland, Marnardal IL, 13:46(0),
20,Sander Bach-Gansmo, Bjerke IL Ski, 13:47(4),
20,Kristoffer Sørnes, Lier IL, 13:47(4),
22,August Hansen Aanerud, Lier IL, 13:48(2),
23,Magnus Arntsen, Markane IL, 13:50(2),
24,Asle Grøthe, Ål SSL, 13:56(3),
25,Indre Halseth, Rennebu IL, 13:59(2),
26,Thor Arild Aas, Birkenes IL, 14:00(3),
27,Trym Algarheim Tverås, Ullensaker SK, 14:02(1),
28,Martin Molberg Drolsum, Simostranda IL, 14:08(5),
28,Eirik Markus Rinde, Vik IL, 14:08(2),
30,Erlend Lilletveit Kvåle, Kvam Langrenn og Skiskyttarklu, 14:12(5),
31,Sivert Haavik, Bjerke IL Ski, 14:15(0),
32,Gunnar Steinsland, Øvrebø IL, 14:21(3),
33,Kristoffer Solum, Simostranda IL, 14:22(4),
34,Vegard Sæbu, Skrautvål IL, 14:23(4),
35,Anders Ringen, Bjerke IL Ski, 14:27(4),
36,Jonathan Ladiszlaidesz, Bø SSL, 14:32(4),
36,Johan-Olav Smørdal Botn, Stårheim IL, 14:32(3),
38,Alexander Engebretsen, Drammen Strong, 14:33(5),
39,Markus Brødsjø, Sannidal IL, 14:34(2),
40,Stian Strand Paulsen, Bø SSL, 14:35(4),
41,Filip Fjeld Andersen, Geilo IL, 14:39(6),
42,Anders Johan Rogne, Nittedal SSL, 14:51(5),
43,Sigurd Trømborg, Bevern, IL, 14:56(3),
44,Erling Aasbø, Gjerstad IL, 14:57(5),
45,Håvard Aalvik Stranden, Kvam Langrenn og Skiskyttarklu, 14:58(2),
46,Håvard Støen Gussiås, Molde og Omegn IF, 14:59(3),
47,Thorvald Hillesøy, Bærums Skiklub, 15:00(7),
48,Gard Reier Groven, Drammen Strong, 15:04(3),
49,Ole Einar Borgaard, Gjerdrum IL, 15:07(6),
50,Erlend Sørlie, Hernes IL, 15:08(0),
51,Andreas Raknes Forthun, Stårheim IL, 15:11(5),
52,Eivind Kristensen, Sandnes SSL, 15:14(3),
52,Jørgen Dalum, Dombås IL, 15:14(5),
54,Jarle Meyer-Nilsen, Gjerdrum IL, 15:16(4),
55,Vegard Fosså, Hålandsdal IL, 15:19(0),
56,Gaute Owren, Vingrom IL, 15:20(4),
57,Ragnar Finden, Vik IL, 15:21(2),
58,Sindre Schonhowd, Søndre Ål Sportsklubb, 15:23(5),
59,Mathias Hagen Bergheim, Bærums Skiklub, 15:24(5),
60,Simen Lauvhaug Rye, Skrautvål IL, 15:27(6),
61,Elias Hoel, Østre Toten Skilag, 15:29(6),
62,Eivind Kittelsen, IL Dyre Vaa, 15:31(4),
63,Sigurd Aas Levang, Fyresdal SSL, 15:34(6),
64,Glenn Eirik Hansen, Simostranda IL, 15:36(5),
64,Magnus R. Langseth, Nordre Land IL, 15:36(5),
66,Morten Jonrud, Svene IL, 15:41(4),
67,Vegar Nesfossen Dreier, Geilo IL, 15:43(0),
68,Even Nikkerud, Østre Toten Skilag, 15:44(2),
69,Vidar Brenna, Skrautvål IL, 15:51(8),
69,Oscar Hansen Aanerud, Lier IL, 15:51(8),
71,Trym Nordtorp, Øystre Slidre SSL, 15:54(3),
71,Ola Martinius Wingestad, Svene IL, 15:54(1),
73,Magnus Stokke, Lier IL, 16:01(7),
73,Tobias Tafjord Suhrke, IL Ivrig, 16:01(6),
75,Lars Ola Langerud, Hønefoss SSK, 16:06(7),
76,Herman Riber, Bødalen IF, 16:17(5),
77,Svein Inge Beckstrøm, Knaben IL, 16:19(5),
78,Sander Kulstad Haugen, Østre Toten Skilag, 16:20(5),
79,Henning Hovland, Tingelstad SSK, 16:26(1),
80,Tobias Hafrom, Bødalen IF, 16:27(7),
81,Morten Ellingsæter Mürer, Nittedal SSL, 16:32(5),
81,Erik-Andre Eizenberger, Simostranda IL, 16:32(6),
83,Håkon Fodstad Bredesen, Østre Toten Skilag, 16:33(7),
84,Isak Børve, Kvam Langrenn og Skiskyttarklu, 16:38(4),
85,Jo Stålesen, Sandnes SSL, 16:44(7),
86,Krisander Helgesen, Drammen Strong, 17:17(3),
87,Torgeir Heimdal Aase, Vik IL, 17:48(6),
DNS,Jonas Kristiansen, Nittedal SSL, 00:00(0),
 
Gutter 11 år
1,Kristoffer Sverdrup, Dombås IL, 12:46(2),
2,Kevin Brekken Ramsfjell, Figgjo IL, 13:06(2),
3,Mats Øverby, Lier IL, 13:55(2),
4,Kristian Aleksander Toresen, Bækkelagets SK, 13:56(1),
5,Mathias Haugen, Østre Toten Skilag, 14:00(4),
5,Andreas Evjen, Lier IL, 14:00(0),
7,Per Hansen Austjord, Fyresdal SSL, 14:06(1),
8,Henrik Uv Værnes, Rennebu IL, 14:23(0),
9,Peder Stalenget, Tretten SSL, 14:30(1),
10,Erik Fodstad, Østre Toten Skilag, 14:33(5),
10,Vetle Grønnevik Stangstuen, Hønefoss SSK, 14:33(2),
12,Sivert Strand, Skrautvål IL, 14:40(3),
13,Knut Ola Bredalen, Åsnes SSL, 14:42(0),
14,Henrik Skøien, Simostranda IL, 14:43(4),
15,Ole Marius Sundby, Bjerke IL Ski, 14:46(3),
16,Vetle Rype Paulsen, Lier IL, 14:53(5),
17,Simon Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL, 14:56(4),
18,Victor Wiker, Bevern, IL, 15:01(1),
19,Einar Sigvart Kvasjord, Fyresdal SSL, 15:03(3),
20,Andreas Østensen, Østre Toten Skilag, 15:05(6),
21,Håkon Langeland, Øvrebø IL, 15:06(4),
21,Tore Årskog, Stårheim IL, 15:06(0),
23,Eskild Solum, Simostranda IL, 15:07(2),
24,Andreas Hallingstad, Bevern, IL, 15:10(7),
25,Jo Eivind Nilssen, Øystre Slidre SSL, 15:11(3),
26,Martin Lien, Simostranda IL, 15:14(4),
27,Arnt Tomas Sundli, Sokna IL, 15:18(2),
28,Marius Årestrup Larsen, Vik IL, 15:22(3),
29,Kristian Sandberg, Hernes IL, 15:37(3),
30,Olav Dalum, Dombås IL, 15:42(2),
31,Simen H Jonskås, Drangedal IL, 15:50(2),
32,Jens Lie Vindenes, Hålandsdal IL, 15:53(2),
33,Vegard Øverli Berg, Svene IL, 15:56(2),
34,Ånon Flåta, Gjerstad IL, 16:02(2),
35,Jonas Aass, Østre Toten Skilag, 16:05(3),
36,Gunnar Findsen Helstad, Hernes IL, 16:12(4),
37,Henrik Birkeland Larsen, Molde og Omegn IF, 16:17(5),
38,Olav Andreas Bøthun, Vik IL, 16:31(7),
39,Mathias Herheim, Geilo IL, 16:36(5),
40,Didrik B. Thorsheim, Asker SK, 16:37(5),
41,Sindre Sundhaugen, Østre Toten Skilag, 16:38(7),
42,Erling Olai Hønsi Aafedt, Vik IL, 16:45(5),
43,Håvard Heie Bjørndal, Hålandsdal IL, 17:04(4),
44,Åsmund Løvås, Bjerke IL Ski, 17:07(4),
45,Magnus Kulset, Fossum IF, 17:09(6),
46,Torstein Wingestad, Svene IL, 17:10(5),
47,Ole Martin Aabø Østbø, Bø SSL, 17:15(5),
48,Joas Vare Vik, Kvam Langrenn og Skiskyttarklu, 17:16(6),
49,Kjerand Kvelvane, Voss SSL, 17:26(6),
50,Mathias Hordvei, Heddal IL, 17:27(6),
51,Brage Fjærestad Hønsi, Vik IL, 17:54(4),
52,Magnus Sagbakken, Vingrom IL, 18:03(8),
53,Jonar Aabakken Berget, Svene IL, 18:29(4),
54,Jonas Engh Sagvold, Østre Toten Skilag, 18:42(7),
55,Tord Sønsteby, Østre Toten Skilag, 18:52(9),
56,Andreas Lote Henden, Øystre Slidre SSL, 19:23(1),
57,Sondre Holst, Fet SK, 20:11(7),
 
Jenter 12 år
1,Ragnhild Rønning, Simostranda IL, 12:18(0),
2,Hilde Fosse, Voss SSL, 12:32(0),
3,Juni Arnekleiv, Dombås IL, 12:45(2),
4,Kristina Bergmann, Drangedal IL, 13:25(1),
5,Rikke Gjeitnes Dahle, Molde og Omegn IF, 13:54(4),
6,Amalie Winnes, Drammen Strong, 14:00(3),
7,Frida Nyhus, Simostranda IL, 14:05(2),
8,Vilde Hagen Friis, Ål SSL, 14:08(1),
9,Nora Hassel, Drangedal IL, 14:09(0),
10,Hanne Eggen Persson, Vingrom IL, 14:10(2),
11,Marit Øygard, Skrautvål IL, 14:16(3),
11,Siri Aas, Birkenes IL, 14:16(3),
13,Guro Seline Herfoss, Drangedal IL, 14:20(1),
14,Solveig Hernandez Vråle, Drammen Strong, 14:21(2),
15,Katinka Dorothea R-B Kleveland, Birkenes IL, 14:24(3),
16,Ingrid Idland, Figgjo IL, 14:27(5),
17,Sigrid Flo Bødal, Stårheim IL, 14:28(3),
18,Frida Evensen, Bjerke IL Ski, 14:31(2),
19,Sigrun Lunde Skattebo, Øystre Slidre SSL, 14:33(0),
20,Ingri Hovland, Hålandsdal IL, 14:34(2),
21,Therese Blindheim, Bjerke IL Ski, 14:50(2),
22,Frida Margrethe Otnes, Fossum IF, 14:51(0),
23,Kornelia Lønning Brurberg, Lier IL, 15:07(3),
24,Kristin Helle Jørstad, Øystre Slidre SSL, 15:12(5),
25,Martine Lundby, Østre Toten Skilag, 15:13(0),
26,Sunniva Sørheim, IL Dyre Vaa, 15:14(4),
27,Gunhild Tellefsen Haugland, Sannidal IL, 15:17(4),
27,Anna Thoresen Bolstad, Simostranda IL, 15:17(2),
29,Veronica Berget Doseth, Dombås IL, 15:52(4),
30,Rikke Hjelseth Larsen, Bevern, IL, 15:56(5),
31,Julie Hammer, Gjerdrum IL, 15:58(2),
32,Thea Mabel Forbord Johnsen, Nittedal SSL, 16:14(3),
33,Erle Syrdalen Dovland, Fossum IF, 16:15(4),
34,Marie Bøvre Landmark, Gjerdrum IL, 16:19(4),
35,Natalie Forshaw, Bjerke IL Ski, 16:20(5),
36,Sigrid Bredde Vig, Drammen Strong, 16:25(4),
37,Andrine Øverland Hatling, Fana IL, 16:31(6),
38,Tori Angell, Odda IL, 16:40(3),
39,Marte Eriksen Hensema, Bødalen IF, 16:41(5),
40,Sara Holm Lægreid, Bærums Skiklub, 16:59(5),
41,Marie Øygarden, Vik IL, 17:03(0),
42,Thea Emilie Aaslund, Østre Toten Skilag, 17:07(5),
43,Tuva Eilevsdotter Sørbøen, Ål SSL, 17:12(5),
44,Malin Tvenge, Skrautvål IL, 17:23(6),
45,Emile Halset, Vik IL, 17:25(4),
46,Sandra Holen Årevik, Vik IL, 17:40(5),
47,Lovisa Gustavsson, Finnskoga IF, SWE, 17:47(2),
48,Elisabeth Retterholt, Birkenes IL, 17:53(3),
49,Elisa Johnsen, Knaben IL, 17:56(4),
50,Andrine sleire Tistel, Vik IL, 17:57(3),
51,Stefania Fredriksen, Bjerke IL Ski, 18:08(5),
52,Anna-Frida Vinger, Østre Toten Skilag, 18:09(5),
53,Karen-Marie Bechmann-Pedersen, Østre Toten Skilag, 18:13(3),
54,Anne Lundberg Grønolen, Vingrom IL, 18:15(5),
55,Rebecka Olsson, Bore Biathlon, SWE, 18:16(7),
56,Tuva Ødegaard Tanbergmoen, Hønefoss SSK, 18:31(3),
57,Frida Asdøl Midtmageli, Tretten SSL, 18:41(6),
58,Ulla Tømmerhoel Longva, Østre Toten Skilag, 19:24(6),
59,Mari Skjevling Erlandsen, Hønefoss SSK, 19:31(4),
60,Runa Almeland, Fana IL, 19:37(6),
61,Elin Carlsson, Finnskoga IF, SWE, 20:09(2),
DNS,Maria Munch Starheim, Stårheim IL, 00:00(0),
 
Jenter 11 år
1,Åsne Skrede, Geilo IL, 13:58(3),
2,Augusta Idland, Figgjo IL, 15:11(4),
3,Eira Kristine Håkonsen, Bø SSL, 15:50(2),
4,Oda Støen Kolkinn, Tingelstad SSK, 16:03(6),
5,Lisa Barmen Stein, Fana IL, 16:24(3),
6,Kristin Holmen, Skrautvål IL, 16:41(3),
7,Helene Williams, Bjerke IL Ski, 16:49(2),
8,Katarina Aarseth, Hålandsdal IL, 16:59(2),
9,Marie Næss, Bjerke IL Ski, 17:34(6),
10,Mari Lindmo Kvanneberg, Ål SSL, 17:46(4),
11,Ida Kristin Hage, Gjesdal SSL, 17:58(1),
12,Cathrine Bjelland Berg, Lier IL, 18:03(5),
13,Tonje Rustand, Svene IL, 18:04(1),
13,Vilde Berget, Odda IL, 18:04(1),
15,Helena Wiik Haug, Odda IL, 18:13(3),
16,May Alette Colbjørnsen, Birkenes IL, 18:21(3),
17,Malin Sannerhaugen, Bjerke IL Ski, 18:24(7),
18,Hedda Tveiten, Svene IL, 18:25(5),
19,Arnhild Hefte, Ål SSL, 18:32(5),
20,Oda Stålesen, Sandnes SSL, 18:51(3),
21,Janne Tryti, Vik IL, 19:00(5),
22,Tone Orvedal, Vik IL, 19:53(4),
23,Camilla Lunde Aalvik, Kvam Langrenn og Skiskyttarklu, 20:14(6),
24,Sara Brennsæter, Birkenes IL, 21:08(6),
 
NyBeg G11 år og eldre
1,Peder Owren, Vingrom IL, 12:18(0),
2,Erik Nome, Marnardal IL, 12:28(0),
3,Simon Vestvik Edland, Gjesdal SSL, 12:54(3),
4,Sander L Akselsen, Gjerstad IL, 12:59(0),
5,Tor Olav Letmolie, Svene IL, 13:13(1),
6,Andreas Vinningland, Knaben IL, 13:21(0),
7,Marius Braathen Kleven, Drammen Strong, 13:34(0),
8,Leon Wraa, Fyresdal SSL, 13:39(0),
9,Kim Robin Tønnessen, Øvrebø IL, 13:40(2),
10,Fredrik Drange, Øvrebø IL, 13:49(1),
11,Mats L Akselsen, Gjerstad IL, 13:57(2),
12,Ola Olafsbye, Simostranda IL, 14:04(0),
12,Emil Tangerud Viken, Simostranda IL, 14:04(1),
14,Ingvar Røhmen, Lier IL, 14:10(1),
15,Ådne Hole, Skoppum IL, 14:18(2),
16,Sindre Vebostad, Bevern, IL, 14:27(2),
17,Oscar Melheim, Drammen Strong, 15:13(2),
18,Kristen Listøen, Ål SSL, 15:42(1),
19,Jens Bråten, Hønefoss SSK, 16:15(1),
20,Karl William Jørgensen, Ullensaker SK, 16:24(0),
21,Stian Seland  Skailand, Knaben IL, 16:28(2),
 
NyBeg J11 år og eldre
1,Dorthe Martinussen, Fossum IF, 13:31(2),
2,Ina Rustand, Svene IL, 14:00(0),
3,Vilde Steinmoen, Heddal IL, 14:08(0),
4,Eline Foss, Vingrom IL, 14:09(0),
5,Anna Martine Kaldestad, Kvam Langrenn og Skiskyttarklu, 14:41(0),
6,Nora Skogly Nyheim, Hønefoss SSK, 14:44(0),
7,Hannah Kvalfoss, Fossum IF, 15:09(2),
8,Helene Nordrum Grun, Hønefoss SSK, 16:35(0),
DNS,Andrine Flom, Drangedal IL, 00:00(0),
DNS,Synne Håstul Flom, Drangedal IL, 00:00(0),
 
Gutter 14 år
1,Endre Strømsheim, Bærums Skiklub, 14:58(2),
2,Kasper Lie, Skatval Skilag, 15:35(2),
3,Aleksander Fjeld Andersen, Geilo IL, 15:59(6),
4,Tobias Foss, Vingrom IL, 16:00(3),
5,Simen Sauro, Bevern, IL, 16:01(0),
6,Thomas Bucher-Johannessen, Fossum IF, 16:06(6),
7,Lars Reiten, Birkenes IL, 16:07(3),
8,Harald Øygard, Skrautvål IL, 16:10(4),
9,Mathias Stampe, Drammen Strong, 16:13(3),
10,Sturla Holm Lægreid, Bærums Skiklub, 16:21(4),
11,Sivert Jære Stavik, Oppdal IL, 16:22(2),
12,Herman Dramdal Borge, Svene IL, 16:24(4),
13,Sigurd Rønning, Simostranda IL, 16:27(7),
14,Johannes Dale, Fet SK, 16:30(3),
15,Bendik Winsvold, Lier IL, 16:32(3),
16,Joar Tryti, Vik IL, 16:47(6),
17,Eivind Syrdalen Dovland, Fossum IF, 16:51(3),
18,Martin Røste Omdahl, Østre Toten Skilag, 16:52(5),
19,Espen Uldal, Birkenes IL, 16:54(2),
20,Jørgen Haugum, Bærums Skiklub, 16:55(5),
21,Vetle Øversveen Mobekk, Hernes IL, 17:00(5),
22,Torjus N Fossli, Fyresdal SSL, 17:03(3),
23,Sondre Rognstad Linnerud, Østre Toten Skilag, 17:08(4),
24,Karsten Martinussen, Fossum IF, 17:10(6),
25,Sebastian Sundet Flaen, Oslo SSL, 17:11(5),
26,Magnus Knoph, Asker SK, 17:13(3),
27,Thomas Sandberg, Hernes IL, 17:17(3),
28,Magnus Ulsrud, Østre Toten Skilag, 17:18(5),
29,Fredrik Øverland Hatling, Fana IL, 17:20(5),
30,Åsmund Aamodt Resell, Oslo SSL, 17:21(3),
31,Sigurd Bonden Kjørsvik, Bevern, IL, 17:24(4),
32,Herman Mørkved Blom, Nittedal SSL, 17:25(3),
33,Markus Ims Skåland, Sandnes SSL, 17:31(4),
33,Adrian Fløttum, Sokna IL, 17:31(3),
35,Tore Ruud, Tingelstad SSK, 17:33(3),
36,Carsten Bing, Lier IL, 17:35(6),
37,Martin Steimler, Hernes IL, 17:36(4),
38,Edvin Grundnes, Nittedal SSL, 17:40(5),
39,Aleksander Lyngen, Dombås IL, 17:41(4),
40,Bjørn Haugo Herfindal, Voss SSL, 17:42(5),
41,Lasse Virkesdal, Vik IL, 17:47(8),
41,Erlend Nordal Gran, Bærums Skiklub, 17:47(3),
43,Martin Bjørndalen Mathisen, Simostranda IL, 17:48(8),
44,Christian Magnus Hjelde, Drammen Strong, 17:50(7),
45,Henrik Sverdrup, Dombås IL, 17:54(5),
45,Ingvar Owren, Vingrom IL, 17:54(3),
47,Oscar Lillemoen, Simostranda IL, 17:55(6),
48,Sondre Estenstad Bjørsland, Hernes IL, 17:58(4),
49,Henning Driveklepp, Nittedal SSL, 18:02(3),
50,Einar Lund, Bevern, IL, 18:10(4),
51,Erik Dammen, Ullensaker SK, 18:13(5),
52,John Olve K. Johnsen, Tingelstad SSK, 18:20(5),
53,Mikkel Pettersen Førsund, Bærums Skiklub, 18:23(8),
54,Mikkel Storeskar, Ål SSL, 18:24(8),
54,Vetle Skeime Kostøl, Nittedal SSL, 18:24(7),
54,Kristoffer Bovard Rønning, Bjerke IL Ski, 18:24(3),
57,Erlend Sæbu, Skrautvål IL, 18:34(8),
58,Eivind Rolstad, Oslo SSL, 18:37(6),
59,Henrik Williams, Bjerke IL Ski, 19:03(5),
60,Per Olav Broback, Bækkelagets SK, 19:05(7),
61,Kenneth Ruud, Simostranda IL, 19:11(9),
62,Nicolay Aas Lerkendal, Nittedal SSL, 19:12(6),
63,Håkon Berge, Sandnes SSL, 19:15(8),
64,Gaute Bø, Markane IL, 19:16(7),
65,Torjus Rilvaag, Bevern, IL, 19:29(8),
66,Torstein Wiiger Opsahl, Lier IL, 19:30(7),
67,Fredrik Korssjøen Storløkken, Bevern, IL, 19:31(6),
68,Aleksander Sæten, Nittedal SSL, 19:35(5),
69,Tobias Bjørnstad, Lier IL, 19:38(4),
70,Bjørnar Almeland, Fana IL, 19:39(4),
71,Sigurd Ringen, Bjerke IL Ski, 19:41(5),
72,Filip Carlsson, Finnskoga IF, SWE, 19:43(8),
73,Tage Huso, Ullensaker SK, 19:44(5),
74,Eirik Stangstuen, Hønefoss SSK, 19:45(4),
74,Kristian Årskog, Stårheim IL, 19:45(4),
76,Eirik Dreier, Geilo IL, 19:46(3),
77,Adrian Buer, Odda IL, 20:00(4),
78,Hans Harald Holter, Ullensaker SK, 20:07(6),
79,Sivert Aalvik, Kvam Langrenn og Skiskyttarklu, 20:13(5),
80,Anders Mastrup, Geilo IL, 20:14(5),
81,Lars Magnus K. Johnsen, Tingelstad SSK, 20:26(7),
82,Eirik Flage, Geilo IL, 20:30(7),
83,Haavard Wiken Lund, Bækkelagets SK, 20:33(7),
84,Henrik Øvrebø Søgaard, Geilo IL, 20:52(8),
85,Niklas Gamst Schjerven, Simostranda IL, 21:11(5),
86,Kasper Jacobsen, Bækkelagets SK, 21:24(5),
87,Erik Midtvold Mæhlum, Tretten SSL, 21:28(6),
88,Lars Gustav Rogne, Nittedal SSL, 21:33(9),
89,Yngve Swärd, Tingelstad SSK, 21:55(7),
90,Kim Andre Nygård, Stårheim IL, 21:58(5),
91,Viktor Styffe, Finnskoga IF, SWE, 22:03(3),
92,Kristoffer Strand Bergem, Lier IL, 22:07(8),
93,Aksel Bjørnstad Koppang, Bærums Skiklub, 22:14(10),
94,Marius Alm, Østre Toten Skilag, 22:30(7),
95,Levi Try, Birkenes IL, 22:31(4),
96,Sondre Løseth Nordtorp, Øystre Slidre SSL, 22:54(5),
97,Sondre Lund Haaland, Lørenskog SK, 24:37(5),
 
Gutter 13 år
1,Trym Helge Carlsen, Fana IL, 16:07(2),
2,Øyvind Aalling Lio, Bjerke IL Ski, 16:32(2),
3,Mathias Skrede, Geilo IL, 16:35(3),
4,Bjørnar Sæten, Voss SSL, 16:38(3),
5,Olav Hansen, Bødalen IF, 16:39(3),
6,Fredrik Aasen Strømsnes, Lier IL, 16:59(3),
7,Andre DAntoni, Hønefoss SSK, 17:02(2),
8,Simen Smetbak Eriksen, Byåsen SSL, 17:15(5),
9,Iver Gjestvang Olimb, Søndre Ål Sportsklubb, 17:34(5),
10,Christian Skøien, Simostranda IL, 17:36(5),
11,Sondre Eide Borchgrevink, Fossum IF, 17:40(1),
12,Fredrik Frich, Oppdal IL, 17:41(5),
13,Emil Sebastian Konsmo, Knaben IL, 17:42(5),
14,Nils Enodd, Budal IL, 17:45(1),
15,Embrik Nikolai Grann Hevrøy, Fossum IF, 17:47(4),
16,Truls Fjellheim Jorde, Asker SK, 17:49(4),
17,Rasmus Krogstad, Fossum IF, 17:50(4),
18,Dag Sander Bjørndalen, Simostranda IL, 17:51(5),
19,Knut Lussand Selheim, Voss SSL, 17:52(5),
20,Tobias Nyborg, Voss SSL, 17:57(7),
21,Jonas Bogen Øye, Byåsen SSL, 17:58(6),
22,Martin Kiserud Norendal, Bø SSL, 18:04(5),
23,Kristian Kjeverud Eggen, Hernes IL, 18:12(5),
24,Markus Maurtvedt Unneberg, IL Ivrig, 18:18(2),
25,Vetle Skinnarland, Bødalen IF, 18:19(3),
26,Jørgen Uglem Mobakken, Oslo SSL, 18:35(4),
27,Emil Ness Rørvik, Fossum IF, 18:39(1),
28,Øystein Markegård, Geilo IL, 18:44(5),
29,Rune Johansen, Simostranda IL, 18:48(2),
30,Matias Lote Henden, Stårheim IL, 18:50(7),
30,Øyvind Rikheim Haugan, Fossum IF, 18:50(8),
32,Christian Hæreid, Bevern, IL, 18:51(6),
33,Magnus Gjersvold Haug, Byåsen SSL, 18:53(4),
34,Kristian Aslesen, Fet SK, 18:56(4),
35,Rasmus Lie, Skatval Skilag, 18:58(4),
36,Lars Kleven, Simostranda IL, 19:00(3),
37,Benjamin H. Skaaheim, Skoppum IL, 19:02(6),
37,Lova Elufimov, Hønefoss SSK, 19:02(3),
39,Knut Olav Kragh, Bevern, IL, 19:03(4),
40,Jørgen Slydal, Oslo SSL, 19:14(4),
41,Sivert Bakken, Bødalen IF, 19:15(3),
42,Magnus Aamlid, Birkenes IL, 19:17(6),
43,Håvard Hjartnes, Hålandsdal IL, 19:18(7),
43,Sivert Risnes Bøen, Oslo SSL, 19:18(6),
45,Lars Erik Aamodt, Bjerke IL Ski, 19:23(5),
46,Erik Ramstad, Simostranda IL, 19:24(7),
47,Anders, Sønsteby Flaagen, Søndre Ål Sportsklubb, 19:25(4),
48,Fredrik Bucher-Johannessen, Fossum IF, 19:26(10),
49,Vebjørn Sørum, Søndre Ål Sportsklubb, 19:32(8),
50,Jonas Bueie, Lier IL, 19:34(8),
51,Edvard Sletten, IL Ivrig, 19:35(5),
52,Jonas Nordal, Hønefoss SSK, 19:36(4),
53,Håkon Midthjell Gjørven, Markane IL, 19:37(2),
54,Jørgen Brendengen Krogsæter, Ullensaker SK, 19:40(7),
55,Jarle, Vegusdal Stølen, Birkenes IL, 19:44(6),
55,Simen Ditlef Nilssen, Øystre Slidre SSL, 19:44(2),
57,Kristoffer Bjørnsen, Drangedal IL, 19:53(7),
58,Bjarne Dahlen Granrud, Hernes IL, 19:58(8),
59,Simen Hanserud, Asker SK, 20:06(5),
60,Sivert Borgen, Stiklestad IL, 20:10(7),
61,Torje Usland Dahl, Marnardal IL, 20:11(5),
62,Magnus Birkeland, Asker SK, 20:20(6),
63,Gaute Hjerpaasen, Asker SK, 20:23(5),
64,Njål Nicolaysen, Nittedal SSL, 20:26(6),
65,Sindre Øfsti Berg-Jacobsen, Asker SK, 20:28(5),
66,Eivind Solum, Simostranda IL, 20:29(5),
67,Tore Heir, Oslo SSL, 20:31(5),
68,Eirik H Jonskås, Drangedal IL, 20:34(6),
69,Håkon Tveiten, Svene IL, 20:41(3),
70,Fredrik Nordby, Fet SK, 20:44(2),
71,Simen Knoph, Asker SK, 21:03(7),
72,Hallvard Hageland, Øvrebø IL, 21:10(6),
73,Vemund Røhmen, Lier IL, 21:11(5),
74,Christian Bang, Asker SK, 21:12(9),
75,Henning Holst, Fet SK, 21:13(4),
76,Sindre Christoffer Tyldum Andresen, Lier IL, 21:20(3),
77,Kristian Ellevold, Hernes IL, 21:31(4),
78,Filip Nilsson, Finnskoga IF, SWE, 21:42(6),
78,Trym Moeng Jensen, Oslo SSL, 21:42(8),
80,Andreas Gjersum Helle, Bjerke IL Ski, 21:56(4),
81,Henrik Winnes, Drammen Strong, 22:04(10),
82,Lars Christian Brenaas, Bækkelagets SK, 22:07(9),
83,Tor Håkon Fagerholm, Østre Toten Skilag, 22:08(8),
84,Niri Aabakken Berget, Svene IL, 22:10(8),
85,Olav Drønen Kaupang, Geilo IL, 22:13(5),
86,Marthin Kirkhus, Asker SK, 22:15(7),
87,Kevin Alexander Beier Larsen, Bødalen IF, 22:16(4),
88,Fredrik Sannerhaugen, Bjerke IL Ski, 22:20(4),
89,Andreas Halsteinslid, Markane IL, 22:21(4),
90,Håvard Folkedal Hajem, Ål SSL, 22:26(7),
91,Lars Ivar Olrud, Hernes IL, 22:29(9),
92,Erlend Tønnessen Vangsnes, Fossum IF, 22:41(5),
93,Sivert Bekken, Kvikne SSL, 22:47(6),
94,Grim Nygård, Markane IL, 22:48(6),
95,Mikkel Kristensen, Nordre Land IL, 22:51(7),
96,Trygve Lunde, Lørenskog SK, 22:58(4),
97,Mats Kullungstad, Dombås IL, 23:01(5),
97,Audun Ekse, Geilo IL, 23:01(8),
99,Jonas Kristoffer Dramdal Borg, Drammen Strong, 23:02(7),
100,Torjus Flåta, Gjerstad IL, 23:07(6),
101,Vetle Hofstad, Nittedal SSL, 23:18(6),
102,Eirik Berggaard Larsen, Hønefoss SSK, 23:25(5),
103,Emil Morgenlie Skei, Oslo SSL, 23:43(8),
104,Sigurd Bang Søfting, Nittedal SSL, 23:57(8),
105,Joakim Ekern, Lørenskog SK, 24:12(10),
106,Sondre Leirvik, Bærums Skiklub, 24:15(8),
107,Gard Eide, Ål SSL, 24:19(8),
108,Halvor Skarseth, Heddal IL, 24:50(5),
109,Sindre Bratterud, Nordre Land IL, 25:31(7),
110,Marcus Korsmo, Fet SK, 26:45(7),
111,Dennis Frick, Finnskoga IF, SWE, 30:26(7),
DNF,Marius Holmsen, Fossum IF, 00:00(4),
DNS,Jørgen Myreng, Øystre Slidre SSL, 00:00(0),
DNS,Magnus Rugroten, Hønefoss SSK, 00:00(0),
DNS,Tobias Mette Myklebust, Bækkelagets SK, 00:00(0),
DNS,Tobias Sørlie Fjellhøi, Ål SSL, 00:00(0),
DNS,Paal Idar Ness, Bjerke IL Ski, 00:00(0),
DNS,Halvor Eidissen, IL Dyre Vaa, 00:00(0),
 
Gutter 16 år
1,Isak Flo Bødal, Stårheim IL, 15:45(2),
2,Lars Aasheim Svaland, Birkenes IL, 15:46(2),
3,Håvard Petterson, Østre Toten Skilag, 15:47(1),
4,Emil Bakken, Østre Toten Skilag, 16:37(1),
5,Lars Midthjell Gjørven, Markane IL, 16:38(4),
6,Anders Hjartnes, Hålandsdal IL, 16:40(0),
7,Hans Ruud, Tingelstad SSK, 16:50(2),
8,Ola Sandbæk, Østre Toten Skilag, 16:54(1),
8,Henrik Norås Bergel, Asker SK, 16:54(1),
10,Ole Andreas Flotten, Rennebu IL, 16:55(3),
11,Carl Jørgen Sundet Flaen, Oslo SSL, 16:56(3),
12,Magnus Håkonsen, Bø SSL, 17:02(3),
13,Jon Nikolai Ims Skåland, Sandnes SSL, 17:11(1),
14,Erling Tofte, Vingrom IL, 17:17(3),
15,Anders Brekke Nilsen, Bevern, IL, 17:18(5),
16,Martin Bårtveit, Geilo IL, 17:30(5),
17,Henrik Aslesen, Fet SK, 17:34(3),
18,Ådne Brandtzæg, Bø SSL, 17:40(2),
19,Jonas Dokken, Geilo IL, 17:42(4),
19,Daniel Stenseth Eide, Asker SK, 17:42(2),
21,Kristoffer Knigge, Lier IL, 17:48(5),
22,Adrian Brekken Ramsfjell, Figgjo IL, 17:54(3),
23,Emil Øverby, Lier IL, 18:00(3),
24,Sigmund Andres Kvammen Forberg, Bø SSL, 18:05(2),
25,Sondre Bollum, Østre Toten Skilag, 18:13(5),
25,Øyvind Samuelsen, Asker SK, 18:13(1),
27,Asbjørn Madsstuen, Asker SK, 18:14(6),
28,Arne Markus Vinger, Østre Toten Skilag, 18:22(4),
29,Jens Bratheim, Asker SK, 18:23(2),
30,Marcus Fjeldheim, Lier IL, 18:29(5),
31,Jens Bredde Vig, Drammen Strong, 18:37(4),
32,Lars Øyvind Wangen Owren, Østre Toten Skilag, 18:40(5),
33,Kristoffer Vatnar, Bø SSL, 18:51(5),
34,Henrik Jørgensen, Ullensaker SK, 19:04(3),
35,Vemund Christoffersen Horten, Os IL, 19:08(3),
36,Kristoffer Berg, Heddal IL, 19:34(2),
37,Erlend Ytterhaug Ryen, Os IL, 19:39(3),
38,Ole Jørgen Haugen, Vingrom IL, 19:43(1),
39,Halvor Dagssøn Landsverk, Ørn, IF, 19:52(8),
39,Vebjørn Hagen Friis, Ål SSL, 19:52(7),
41,Ole Thomas Hummelvoll Trøan, Os IL, 19:54(5),
42,Petter Dammen, Ullensaker SK, 19:58(6),
42,Trond Anved Lillegraven, Bødalen IF, 19:58(4),
44,Lars Jakob Heier, Tingelstad SSK, 20:21(3),
45,Pål Marius Nesse, Fet SK, 20:40(5),
46,Glenn Kevin Storkås, Øvrebø IL, 20:49(1),
47,Jakob Hanserud, Asker SK, 20:52(7),
48,Kristian Kulset, Fossum IF, 21:00(8),
49,Esten Nicolai Wøien, Asker SK, 21:21(3),
50,Odin Linga, Fana IL, 22:32(6),
51,Alexander Koch, Drangedal IL, 23:01(4),
52,Johannes Gustavsson, Finnskoga IF, SWE, 23:36(3),
DNF,Kristian Sundhaugen, Østre Toten Skilag, 00:00(6),
DNS,Amund Owren, Vingrom IL, 00:00(0),
DNS,Trygve Aaland Tryggestad, Sunnylven IL, 00:00(0),
 
Gutter 15 år
1,Arild Fosse, Voss SSL, 16:40(0),
2,Endre Wold, Vik IL, 17:03(3),
3,Harald Birkeland Larsen, Molde og Omegn IF, 17:36(2),
4,Mattis Haug, Fet SK, 17:37(4),
5,Anders Emil Schiellerup, Geilo IL, 17:39(2),
6,Anders Slydal, Oslo SSL, 17:43(2),
7,Emil Neby, Fossum IF, 17:44(2),
8,Aleksander Morsund Karlsen, Lier IL, 17:46(4),
9,Kristian Killingberg, Lier IL, 17:47(4),
10,Simen Kleven, Simostranda IL, 17:57(3),
11,Sindre Pettersen, Nittedal SSL, 17:59(5),
12,Espen Johnsen, Knaben IL, 18:04(5),
13,Per Gunnar Brekke Kolltveit, Kvam Langrenn og Skiskyttarklu, 18:08(2),
14,Trym Ødegaard Tanbergmoen, Hønefoss SSK, 18:22(2),
15,Hogne Findal Skar, Sannidal IL, 18:25(1),
15,Hans Kristian Folde, Molde og Omegn IF, 18:25(3),
17,Anton Sæten, Voss SSL, 18:26(2),
18,Andreas Kjeverud Eggen, Hernes IL, 18:31(3),
19,Jonas Uglem Mobakken, Oslo SSL, 18:35(4),
20,Sindre Fjellheim Jorde, Asker SK, 18:43(6),
21,Even Nordbø, Fyresdal SSL, 18:52(6),
22,Sondre Johannessen, Simostranda IL, 18:54(7),
23,Vebjørn Søderberg Nyhus, Simostranda IL, 18:55(6),
24,Knut Gunnar Opedal, Odda IL, 19:11(4),
25,Thomas Myking Rinvik, Bjerke IL Ski, 19:13(5),
26,Vetle Andersen Koppergård, Lier IL, 19:15(1),
27,Jørn Smørdal Botn, Stårheim IL, 19:18(3),
28,Eirik Tvilde, Voss SSL, 19:19(3),
29,Erik Børset, Sokna IL, 19:21(4),
30,Edvard Raddum Skaug, Vingrom IL, 19:24(3),
31,Steinar Valbø, Drangedal IL, 19:25(7),
32,Magnar Sivertsen, Birkenes IL, 19:28(3),
33,Sindre Hirth, Voss SSL, 19:29(3),
34,Espen Segrov Nes, Fana IL, 19:30(2),
35,Even Dahlen Granrud, Hernes IL, 19:33(6),
36,Trygve Vangsnes, Hålandsdal IL, 19:38(3),
37,Fredrik Munch Starheim, Stårheim IL, 19:39(4),
38,Kristoffer Jonsson, Vingrom IL, 19:44(7),
39,Daniel Larsen, Hønefoss SSK, 19:45(6),
40,Erlend Solhaug Myklebust, Stårheim IL, 19:48(4),
41,Harald Langeland, Øvrebø IL, 19:56(7),
42,Hermann Aalvik, Kvelde IL, 19:58(2),
43,Andreas Koppergård, Lier IL, 19:59(3),
44,Sindre Klevar, Heddal IL, 20:08(4),
45,Espen Fystro, Vingrom IL, 20:14(3),
46,Erik Raknes Forthun, Stårheim IL, 20:17(7),
47,Sebastian Olsson, Bore Biathlon, SWE, 20:19(5),
48,Bendik Neraas, Fossum IF, 20:20(4),
48,Georg Kristian Halsteinslid, Markane IL, 20:20(7),
50,Torjus Erlendsson Urke, Ål SSL, 20:21(6),
51,Øystein Kleppe Brittmark, Lier IL, 20:22(5),
52,Eirik Heldal, Sannidal IL, 20:24(3),
53,Sigurd Jacobsen Solli, Lørenskog SK, 20:26(2),
54,Rune Børset, Sokna IL, 20:29(6),
55,Håkon Hansen, Hålandsdal IL, 20:32(3),
56,Aanund Aamlid, Birkenes IL, 20:36(3),
56,Gaute Hagen Hallingstad, Ål SSL, 20:36(2),
58,Håvard Lilaas, Skoppum IL, 20:37(3),
59,Mads Stadaas, Hålandsdal IL, 20:42(5),
60,Ådne Vare Vik, Kvam Langrenn og Skiskyttarklu, 20:45(6),
61,Sverre Ryland Glomnes, Fet SK, 20:46(5),
62,Herman Østensen, Fossum IF, 20:53(5),
63,Vebjørn Løvås, Bjerke IL Ski, 21:00(4),
64,Ole Martin Rødland, Fossum IF, 21:05(7),
65,Trond O. Aabel, Birkenes IL, 21:08(7),
66,Jens Petter Toresen, Bækkelagets SK, 21:20(4),
67,Øyvind Lajord Oppegård, Bjerke IL Ski, 21:36(6),
68,Håkon Falldalen, Bjerke IL Ski, 21:54(4),
69,Torstein Eiken, Fossum IF, 22:05(5),
70,Olav Skråmestø, Ål SSL, 22:45(6),
71,Dennis Ihlen, Nittedal SSL, 22:57(4),
72,Robert Tokheim, Odda IL, 23:50(6),
73,Jonas Johansen, Vingrom IL, 24:01(4),
74,Morten Lønning, Knaben IL, 24:47(2),
DNF,Anton Emanuel Kristiansen, Åsnes SSL, 00:00(5),
DNS,Anders Engebretsen, Oslo SSL, 00:00(0),
DNS,Mads Olstad Rugroten, Hønefoss SSK, 00:00(0),
DNS,Thomas Storvik, Bærums Skiklub, 00:00(0),
 
Jenter 16 år
1,Ingvild Berlandstveit, Hålandsdal IL, 18:54(2),
2,Guro Lintho Ruud, Fet SK, 18:55(2),
3,Mari Sollid Eide, Stårheim IL, 19:03(2),
4,Ragnhild Femsteinevik, Hålandsdal IL, 19:16(2),
5,Line Sjåheim, Østre Toten Skilag, 19:19(3),
5,Hedda Lundeberg Aas, Bø SSL, 19:19(2),
7,Siri Østensen, Østre Toten Skilag, 19:22(4),
8,Ida Emilie Herfoss, Drangedal IL, 19:46(5),
9,Lotte Lie, Skatval Skilag, 19:55(4),
10,Christina Fossen, Drangedal IL, 20:12(1),
11,Sara Ehrenpohl Sand, Byåsen SSL, 20:23(3),
12,Katinka Jussie l. Brurberg, Lier IL, 20:40(2),
12,Maren Nenseter, Bø SSL, 20:40(2),
14,Kine Bekkemoen, Åsnes SSL, 21:20(1),
15,Tonje Elisabeth Breivik, Bevern, IL, 21:33(3),
16,Ingvild Nesteby, Vingelen IL, 21:46(6),
17,Elisabet Mjåland, Birkenes IL, 21:48(2),
18,Eirin Mari Fossøy, Heddal IL, 22:46(5),
19,Marie Roko Kallager, Bø SSL, 23:04(4),
20,Amalie Bakken Skinner, Oslo SSL, 23:16(4),
21,Åsne K. Røsvoll, Trondhjems Skiskyttere, 23:23(7),
22,Victoria Lilleland, Hønefoss SSK, 23:55(4),
DNF,Helene Lunde Aalvik, Kvam Langrenn og Skiskyttarklu, 00:00(3),
DNS,Eirin Sangesland, Øvrebø IL, 00:00(0),
DNS,Eirinn Teigen Kvåle, Vik IL, 00:00(0),
DNS,Mathilde Rønning, Simostranda IL, 00:00(0),
 
Jenter 15 år
1,Andrea Skeide Bakke, Stårheim IL, 19:48(4),
2,Ane Avseth Glimsdal, Molde og Omegn IF, 19:58(2),
3,Birgit Lilletveit Kvåle, Kvam Langrenn og Skiskyttarklu, 20:02(2),
4,Jenny Enodd, Budal IL, 20:05(3),
5,Ina Piene Børstad, Oslo SSL, 20:28(6),
6,Mari Sverdrup, Dombås IL, 20:30(4),
7,Gunhild Viljugrein Stølen, Bærums Skiklub, 20:46(4),
8,Hilde Eide, Øystre Slidre SSL, 20:53(7),
9,Kristine Haugen Linderud, Dombås IL, 21:01(6),
10,Mari Bøygard, Ål SSL, 21:07(3),
11,Eline Grue, Kvikne SSL, 21:14(4),
12,Anitra Vognild, Bjerke IL Ski, 21:16(5),
13,Martine Tollefsen, Oslo SSL, 21:18(4),
14,Silja Fjærestad Hønsi, Vik IL, 21:36(4),
15,Silje Aabel, Birkenes IL, 21:40(3),
16,Astrid Kristiansen Røsvoll, Trondhjems Skiskyttere, 21:47(0),
17,Seline Voll, Vik IL, 21:55(3),
18,Martine Aalvik Kvåle, Kvam Langrenn og Skiskyttarklu, 21:59(3),
19,Andrea Freng, Vingrom IL, 22:13(5),
20,Tonje Malen Fjeldberg, Åsnes SSL, 22:16(3),
21,Marit Solem, Budal IL, 22:25(6),
21,Hilde Grov Turvoll, Vik IL, 22:25(4),
23,Nina Rayner-Battle Kleveland, Birkenes IL, 22:38(3),
24,Sara Enodd, Budal IL, 22:47(7),
25,Inga Elise Nybø Vik, Sunnylven IL, 22:49(6),
26,Cathrine Bang, Asker SK, 22:52(2),
27,Vilde Eriksen Hensema, Bødalen IF, 23:06(4),
28,Kjersti Heir, Oslo SSL, 23:13(6),
29,Olivia Ragna Rypdal, Molde og Omegn IF, 23:17(6),
30,Anette Heldal, Bødalen IF, 23:25(2),
31,Katja Sha Voje Bjørnstad, Oslo SSL, 24:14(5),
32,Johanna Hilde Disserud, Østre Toten Skilag, 24:19(5),
33,Kine Ruud-Nesheim, Hønefoss SSK, 24:51(3),
34,Tonje Haga Idsøe, Sandnes SSL, 26:14(5),
35,Jannicke Wichstad Haugen, Lier IL, 29:59(7),
DNF,Synne Marie Tvenge, Skrautvål IL, 00:00(8),
DNS,Aina Sofie Bakke, Stårheim IL, 00:00(0),
DNS,Anette Grønhovd, Simostranda IL, 00:00(0),
 
Jenter 14 år
1,Mathea Tofte, Vingrom IL, 18:15(5),
2,Hanne Bjørsvik, Molde og Omegn IF, 18:18(6),
3,Silje Marie Hage, Gjesdal SSL, 18:25(1),
4,Miriam Voll, Vik IL, 19:02(5),
5,Ida Lien, Simostranda IL, 19:14(3),
6,Ingrid Grue, Kvikne SSL, 19:30(5),
7,Maja Arnekleiv, Dombås IL, 19:44(6),
7,Live Agnethe Haugen, Vingrom IL, 19:44(2),
9,Synne Flotten, Rennebu IL, 19:47(3),
10,Kirsten Daae Wiig, Ullensaker SK, 19:49(4),
11,Marie Kvistad Vee, Simostranda IL, 19:55(3),
11,Malin Auganæs Bergtun, Kvam Langrenn og Skiskyttarklu, 19:55(5),
13,Une Kvelvane, Voss SSL, 19:56(4),
14,Sigrid Livik, Meråker SSK, 20:02(5),
15,Ruth-Emily Vinger, Østre Toten Skilag, 20:07(6),
16,Margit Sørensen, Fet SK, 20:08(4),
17,Rakel Dolve Stalheim, Voss SSL, 20:09(5),
18,Stine Eggen Persson, Vingrom IL, 20:16(5),
19,Vilde Netland, Hålandsdal IL, 20:24(3),
19,Ann Vilde Kristensen, Sandnes SSL, 20:24(3),
21,Klara Källgren, Bore Biathlon, SWE, 20:46(3),
21,Maren Rilvaag, Bevern, IL, 20:46(4),
23,Julia Melkersson, Bore Biathlon, SWE, 20:53(3),
24,Signe  Flaa, Kvikne SSL, 20:59(1),
24,Anne-Guro Bekken, Kvikne SSL, 20:59(4),
26,Synne Nesse, Fet SK, 21:00(3),
27,Elin Fossum Rye, Asker SK, 21:01(7),
28,Elianna Brøste Nørstegård, Dombås IL, 21:02(9),
29,Lise Sundli, Sokna IL, 21:04(7),
30,Kari Velstad, Simostranda IL, 21:05(4),
31,Johanne Killi, Dombås IL, 21:17(7),
32,Julie Ekensteen Bjørnstad, Fossum IF, 21:33(4),
33,Ida Gotaas Buøen, Fossum IF, 21:35(7),
34,Nora Huken Mathiesen, Ullensaker SK, 21:39(7),
35,Emilie Melås, Drangedal IL, 21:52(5),
36,Inger Brenna, Skrautvål IL, 22:22(8),
37,Josephine Knutsen, Fossum IF, 22:36(4),
38,Eirin Øen Eriksen, Hønefoss SSK, 22:43(2),
39,Lene Omdal, Øvrebø IL, 22:53(3),
40,Hilde Karine Opheim, Øystre Slidre SSL, 24:19(7),
41,Susanne Hemnes, Sandnes SSL, 25:09(7),
42,Guro Ørmen Aanestad, Gjesdal SSL, 25:23(6),
43,Ingeborg Pahle Strømsnes, Fossum IF, 25:32(5),
44,Ingrid Kveldstad, Fossum IF, 25:40(6),
DNF,Hanna E. Andersen, Simostranda IL, 00:00(4),
DNS,Anna Lussand Selheim, Voss SSL, 00:00(0),
DNS,Hege Haga Idsøe, Sandnes SSL, 00:00(0),
DNS,Thea Ueland, Gjesdal SSL, 00:00(0),
 
Jenter 13 år
1,Katrine Seim, Geilo IL, 17:22(4),
2,Kristin Sandbæk, Østre Toten Skilag, 17:50(2),
3,Jennifer Sahlström, Bore Biathlon, SWE, 18:46(0),
4,Silje Fosse, Voss SSL, 19:08(4),
5,Pernille Lintho Ruud, Fet SK, 19:23(4),
6,Synne Findal Skar, Sannidal IL, 19:26(3),
7,Mari Wetterhus, Svene IL, 19:34(4),
8,Ida Martine Andersen, Lier IL, 19:37(3),
9,Kristin Sande, Kvam Langrenn og Skiskyttarklu, 20:09(6),
10,Elise Skeide Bakke, Stårheim IL, 20:12(3),
11,Tonje Strand Paulsen, Bø SSL, 20:40(4),
12,Kamilla Østberg Killingberg, Lier IL, 20:42(4),
13,Margit Hågå, Dombås IL, 20:44(5),
14,Kristiane Holm, Simostranda IL, 21:01(4),
15,Marte Døvre-Holdal, Skrautvål IL, 21:06(5),
16,Tina Brennhovd Nævdal, Hønefoss SSK, 21:19(3),
17,Live Bendiksby, Simostranda IL, 21:58(8),
18,Ane Einbu Baugerød, Bevern, IL, 22:02(3),
19,Emilie Auestad, Nittedal SSL, 22:03(9),
19,Caroline Øyhus, Nordre Land IL, 22:03(7),
21,Marte Konstanse Haugen, Nittedal SSL, 22:13(7),
22,Silje Johannessen, Simostranda IL, 22:22(6),
23,Ingrid Martine Flønes, Meråker SSK, 22:33(6),
24,Bettina Storkås, Øvrebø IL, 22:34(3),
25,Inka Ebner, Svene IL, 22:49(6),
26,Lise Driveklepp, Nittedal SSL, 23:02(5),
27,Sofie Barmen Stein, Fana IL, 23:03(5),
28,Julie Brennsæter, Birkenes IL, 23:34(3),
29,Hilde Tjørhom, Sirdal Skilag, 23:39(2),
30,Ann-Christin Haugebo, Birkenes IL, 24:00(4),
30,Anna Christina Thorsheim, Asker SK, 24:00(7),
32,Guro Solem, Budal IL, 25:18(7),
33,Ine Skjellum, Søndre Ål Sportsklubb, 26:04(10),
34,Emilie Dammen, Ullensaker SK, 26:06(6),
35,Guro Strømmen, Bø SSL, 26:07(7),
36,Birgit Folkedal Hajem, Ål SSL, 26:37(7),
37,Petrine Lande Koteng, Fossum IF, 26:47(5),
38,Lotte Johansen Røyseland, Knaben IL, 28:13(6),
39,Tonebrit Paulsen Haga, Sandnes SSL, 28:37(6),
40,Sigrid Falldalen, Bjerke IL Ski, 31:06(5),
DSQ,Berit Bjørkevoll, Nittedal SSL, 21:24(4),
DNS,Birgit Fjærestad Hønsi, Vik IL, 00:00(0),
DNS,Hanna Victoria Ørka, Bærums Skiklub, 00:00(0),
DNS,Kristine Bøe, Sandnes SSL, 00:00(0),
DNS,Malin Vågen, Hønefoss SSK, 00:00(0),