Heddal sprinten

 

Heddalssprinten

Heddal IL skiskyttergruppe. Grønkjær

12.03.11

Resultatliste per klasse

NyBeg G11, under |  NyBeg J11, under |  NyBeg G11, over |  NyBeg J11, over |  Gutter 11-12 år |  Jenter 11-12 år |  
Gutter 13-14 år |  Jenter 13-14 år  |  Gutter 15-16 år  |  Jenter 15-16 år |  Menn 17-18 år | 

Resultatliste NyBeg G11, under   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Berget Svarstad,Even Andre Heddal IL 13:09 (1-3)
  Bugge,Benjamin Bø SSL 10:28 (0-1)
  Engstu,Even Uhlin Heddal IL 10:27 (0-0)
  Fjellheim,Kjetil Sannidal IL 10:04 (0-0)
  Gulbrandsen,Kasper Bø SSL 12:39 (3-2)
  Hopland,Sondre T. Fyresdal SSL 14:59 (1-1)
  Jonrud,Håvard Svene IL 10:00 (0-0)
  Kimerud Haave,Mathias Heddal IL 09:53 (0-0)
  Ladiszlaidesz,Mathias Bø SSL 12:43 (2-1)
  Mork Kasin,Sondre Heddal IL 12:49 (0-0)
  Sletten,Olav Ivrig IL 10:31 (0-1)
DNS Smith,Andreas Fyresdal SSL  
  Solheim,Peder Svene IL 09:12 (0-0)
DNS Startnr,Ledig NOTEAM  
  Steinmoen,Sander Heddal IL 10:31 (0-0)
  Ståland,Fred Marius Bø SSL 11:23 (1-0)
  Tellefsen Haugland,Tarjei Sannidal IL 15:00 (4-1)
  Aasbø,Magnus Gjerstad IL 10:43 (1-1)
Resultatliste NyBeg J11, under   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bolstad,Hedda Thoresen Simostranda IL 08:44 (0-0)
  Eizenberger,Kaisa Marie Simostranda IL 10:44 (0-0)
  Grave,Alise N. Fyresdal SSL 14:50 (3-1)
  Haugen,Malin Høgetveit Heddal IL 15:04 (1-2)
  Hordvei,Aasne Jonstang Heddal IL 13:19 (1-1)
  Håstul Flom,Synne Drangedal IL 10:07 (0-0)
  Johnsen,Emilie L. Fyresdal SSL 17:46 (1-1)
  Larsen,Marte Karine Bevern IL 12:21 (0-1)
  Midtbø,Mia Sæther Fyresdal SSL 12:20 (0-0)
  Randby,Gro Ivrig IL 09:58 (0-0)
  Skaaheim,Tuva Haukedal Skoppum IL 11:11 (0-0)
  Støren,Elise Bø SSL 15:13 (3-2)
  Tveiten Vatnebryn,Mari Svene IL 11:33 (0-0)
  Tveiten,Kristine Heddal IL 15:54 (2-1)
  Wallin,Anja Heddal IL 17:10 (1-0)
  AArbakk,Maria Therese Heddal IL 15:50 (1-3)
Resultatliste NyBeg G11, over   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bielawski,Richard Asker SK 10:20 (1-0)
  Haagensen,Jørn Gardian Heddal IL 15:08 (1-0)
  Aasbø,Kristian Gjerstad IL 10:23 (0-0)
Resultatliste NyBeg J11, over   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Flom,Andrine Drangedal IL 09:26 (0-0)
  Steinmoen,Vilde Heddal IL 13:14 (1-1)
  Winterkjær,Inger Såghus Gjerstad IL 11:04 (0-1)
Resultatliste Gutter 11-12 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Pettersen,Ruben Chr. Svene IL 12:17 + 00:00 (1-0)
2 Austjord,Per Hansen Fyresdal SSL 13:17 + 01:00 (1-2)
3 Larsen,Henrik André Bevern IL 13:32 + 01:15 (1-4)
4 Taalesen Tjøntveit,Halvor Svene IL 13:55 + 01:38 (3-3)
5 Trømborg,Sigurd Bevern IL 14:02 + 01:45 (3-2)
6 Andersen,Bendik Bø SSL 14:10 + 01:53 (0-3)
7 Strand Paulsen,Stian Bø SSL 14:20 + 02:03 (2-2)
8 Solum,Kristoffer Simostranda IL 14:21 + 02:04 (3-2)
9 Eizenberger,Erik-Andre Simostranda IL 14:43 + 02:26 (0-3)
10 Bergskås,Mathias Heddal IL 14:45 + 02:28 (1-1)
11 Ladiszlaidesz,Jonathan Bø SSL 14:50 + 02:33 (4-4)
12 Aasbø,Erling Gjerstad IL 15:14 + 02:57 (1-3)
13 Brødsjø,Markus Sannidal IL 15:20 + 03:03 (1-5)
14 Suhrke,Tobias Tafjord Ivrig IL 15:29 + 03:12 (3-4)
15 Hordvei,Mathias Heddal IL 15:52 + 03:35 (3-1)
16 Jonrud,Morten Svene IL 16:19 + 04:02 (3-3)
17 Wingestad,Torstein Svene IL 16:57 + 04:40 (1-3)
18 Dahl,Ken Aleksander Bø SSL 17:32 + 05:15 (4-3)
19 Kvasjord,Einar Sigvart Fyresdal SSL 17:42 + 05:25 (5-4)
20 Aabø østbø,Ole Martin Bø SSL 18:05 + 05:48 (4-3)
21 Wingestad,Ola Martinius Svene IL 18:08 + 05:51 (4-3)
22 Mørk,Magnus Ivrig IL 18:37 + 06:20 (5-5)
Resultatliste Jenter 11-12 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bergmann,Kristina Drangedal IL 12:32 + 00:00 (1-1)
2 Hassel,Nora Drangedal IL 12:43 + 00:11 (0-1)
3 Bolstad,Anna Thoresen Simostranda IL 13:41 + 01:09 (1-2)
4 Nyhus,Frida Simostranda IL 13:58 + 01:26 (3-1)
5 Haugland,Gunhild Tellefsen Sannidal IL 16:55 + 04:23 (4-4)
6 Larsen,Hanna Kristine Heddal IL 17:31 + 04:59 (3-5)
7 Busch Støren,Emilie Bø SSL 17:42 + 05:10 (4-2)
DNS sørheim,sunniva IL Dyre Vaa  
Resultatliste Gutter 13-14 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Flåta,Torjus Gjerstad IL 15:55 + 00:00 (1-2)
2 Bjørnsen,Kristoffer Drangedal IL 15:59 + 00:04 (4-1)
3 Bjørnstad,Tobias Lier IL 16:21 + 00:26 (3-2)
4 Storløkken,Fredrik Korssjøen Bevern IL 17:09 + 01:14 (5-2)
5 Skaaheim,Benjamin Haukedal Skoppum IL 17:10 + 01:15 (4-4)
6 Sletten,Edvard Ivrig IL 18:39 + 02:44 (4-4)
7 Klophmann,Jørgen Ivrig IL 20:51 + 04:56 (5-5)
8 Tveiten,Halvor Skarseth Heddal IL 22:00 + 06:05 (3-4)
DNS Eidissen,Halvor IL Dyre Vaa  
Resultatliste Jenter 13-14 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Fekjan Solheim,Ambjørg Svene IL 20:57 + 00:00 (5-4)
2 Heimdal,Janne Heddal IL 22:12 + 01:15 (5-3)
Resultatliste Gutter 15-16 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Vatnar,Kristoffer Bø SSL 21:52 + 00:00 (3-1)
2 Klevar,Sindre Heddal IL 22:49 + 00:57 (2-2)
3 Sandven,Magnus Heddal IL 22:55 + 01:03 (1-1)
4 Berg,Kristoffer Heddal IL 23:59 + 02:07 (3-3)
5 Koch,Alexander Drangedal IL 26:19 + 04:27 (4-3)
6 Salthammer,Vebjørn Kjørholt Heddal IL 31:58 + 10:06 (5-4)
DNS Aalvik,Hermann Kvelde IL  
Resultatliste Jenter 15-16 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Fossøy,Eirin Mari Heddal IL 23:55 + 00:00 (4-1)
2 Hana,Vilde Zimmermann Ivrig IL 24:43 + 00:48 (0-2)
Resultatliste Menn 17-18 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Levang,Eirik Aas Fyresdal SSL 43:06 + 00:00 (1-4-0-4)
2 Sandven,Sindre Heddal IL 49:50 + 06:44 (4-2-3-3)
3 Koch,Jan Erik Drangedal IL 50:08 + 07:02 (3-3-2-3)
4 Roe,Lars Ingar Heddal IL 50:46 + 07:40 (1-4-2-2)

 

13.03.11 11:29:34 eTiming versjon 3.0 Emit as