Lyngnasætersprinten

 

 

Resultater

 
Finaleplass Plass Navn Klubb Prologtid Tillegg
    Menn Senior      
  1 Christian Sæten Nittedal SSL 11:34 (1-0)
  2 Jørn Andor Øwre Åsnes SSL 12:21 (0-2)
           
    Kvinner Senior      
1   Heidi Maria Bøhler Nittedal SSL 15:07 (1-0)
  2 Marianne Bergli Skrautvål IL 17:46 (0-2)
           
Finaleplass Plass Navn Klubb Prologtid Tillegg
    Menn 20-21 år      
1   Joakim Hald Andersen Asker SK 13:52 (2-1)
2   Andreas Aalberg Huse Fossum IF 13:22 (0-2)
  3 Mats Røksund Fossum IF 12:44 (1-0)
  4 Sondre Myrvold Prestkvern Søndre Ål Sportsklubb 13:34 (0-1)
  5 Erik Bartlett Kulstad NTG-L/ Oslo SSL 13:38 (0-1)
  6 Pål Sønsteby Østre Toten Skilag 14:15 (1-3)
  DNS Einar Fannemel Hornhindal IL   ()
  DNS Nicolay Rønningen Mylén Asker SK   ()
  DNS Vegard Andersen Alta SSL   ()
           
Finaleplass Plass Navn Klubb Prologtid Tillegg
    Kvinner 20-21 år      
  1 Åshild Graffer Bye Trondhjems Skiskyttere 15:15 (0-0)
  2 Hanne Tingelstad Tingelstad SSK 15:17 (3-0)
  3 Heidi Langen HVGS/ Trondhjems  15:25 (0-2)
  DNS Maren Wangensteen Vestre Slidre IL   ()
           
Finaleplass Plass Navn Klubb Prologtid Tillegg
    Menn 19 år      
  1 Martin Gultvedt Winger Nittedal SSL 13:56 (1-0)
  2 Didrik Graham Henriksen Nittedal SSL 14:00 (0-2)
  DNS Øyvind Groseth Lier IL   ()
           
Finaleplass Plass Navn Klubb Prologtid Tillegg
    Kvinner 19 år      
  1 Nina Strømsjordet Nordre Land IL 15:27 (0-1)
  2 Marthe Nomerstad Vingrom IL 16:25 (1-0)
           
Finaleplass Plass Navn Klubb Prologtid Tillegg
    Menn 18 år      
  1 Jan Erik Buskerud Simostranda IL 12:59 (1-0)
  2 Sondre Kvikne Dotterud NTG-L/ Vingrom IL 13:10 (0-0)
  DNS Lukas Debartan Heck Mjøs Ski   ()
           
Finaleplass Plass Navn Klubb Prologtid Tillegg
    Kvinner 18 år      
1   Lene Berg Ådlandsvik NTG-L/ Sørskogbygda IL 14:21 (0-0)
2   Berit Aamodt NTG-L/ Bjerke IL Ski 14:39 (0-0)
  3 Rikke Hald-Andersen Asker SK 14:20 (2-0)
           
Finaleplass Plass Navn Klubb Prologtid Tillegg
    Menn 17 år      
1   Vemund Ravnsborg Gurigard NTG-L/ Vingrom IL 12:15 (0-0)
2   Fredrik Lundberg Grønolen NTG-L/ Vingrom IL 13:15 (0-1)
  3 Emil Skjelstad Østre Toten Skilag 13:04 (0-0)
  4 Aleksander Storsveen Sørskogbygda IL 14:17 (2-0)
  5 Fredrik Mack Rørvik NTG-L/ Målselv SSL 14:18 (0-3)
  6 Amund Iversen Gausemel NTG-L/ Vingrom IL 14:29 (2-4)
  7 Johan Grundnes Nittedal SSL 14:39 (0-3)
  8 Petter Langaard Solberg Oslo SSL 14:48 (0-3)
  9 Marius Walle Lørenskog SK 17:03 (2-0)
  DNS Espen Olstad MjøsSki   ()
           
Finaleplass Plass Navn Klubb Prologtid Tillegg
    Kvinner 17 år      
1   Sofie Rostad Gjerdrum IL 17:29 (1-2)
  2 Elinor Henriksen Nittedal SSL 16:31 (0-1)
  3 Mathilde Johnsdatter Guldvik NTG-L/ Vingrom IL 17:08 (0-4)
  DNS Karianne Eggen Persson NTG-L/ Vingrom IL   ()
  DNS Karoline Næss Bjerke IL Ski   ()
  DNS Marie Nørstebø NTG-L/ Svene IL   ()
           
Finaleplass Plass Navn Klubb Prologtid Tillegg
    Gutter 16 år      
1   Håvard Petterson Østre Toten Skilag 12:46 (2-2)
2   Arne Markus Vinger Østre Toten Skilag 12:10 (0-1)
3   Pål Marius Nesse Fet SK 12:46 (1-0)
4   Ole Jørgen Haugen Vingrom IL 12:57 (0-0)
  5 Hans Ruud Tingelstad SSK 10:57 (0-0)
  6 Amund Owren Vingrom IL 11:38 (0-1)
  7 Ola Sandbæk Østre Toten Skilag 11:42 (1-0)
  8 Lars Øyvind Wangen Owren Østre Toten Skilag 11:55 (0-0)
  9 Lars Jakob Heier Tingelstad SSK 13:16 (1-0)
  10 Henrik Jørgensen Ullensaker SK 13:49 (3-0)
  11 Petter Dammen Ullensaker SK 14:04 (2-1)
           
Finaleplass Plass Navn Klubb Prologtid Tillegg
    Jenter 16 år      
  1 Amalie Bakken Skinner Oslo SSL 15:23 (2-4)
  2 Nora Linset Tingelstad SSK 17:36 (4-1)
           
Finaleplass Plass Navn Klubb Prologtid Tillegg
    Gutter 15 år      
1   Jakob Røksund Fossum IF 13:50 (2-1)
  2 Espen Fystro Vingrom IL 13:01 (0-0)
  3 Øyvind Lajord Oppegård Bjerke IL Ski 13:02 (0-2)
  4 Torstein Eiken Fossum IF 14:29 (1-4)
  5 Edvard Raddum Skaug Vingrom IL 14:41 (2-3)
  6 Bendik Neraas Fossum IF 15:14 (5-1)
  7 Vebjørn Løvås Bjerke IL Ski 15:47 (4-3)
           
Finaleplass Plass Navn Klubb Prologtid Tillegg
    Jenter 15 år      
1   Katja Sha Voje Bjørnstad Oslo SSL 16:35 (2-0)
  2 Martine Tollefsen Oslo SSL 14:26 (1-4)
  3 Kjersti Heir Oslo SSL 14:36 (3-0)
  4 Karoline Sønsterudbråten Gjerdrum IL 19:43 (4-2)
  DNS Hilde Eide Øystre Slidre SSL   ()
  DNS Anitra Vognild Bjerke IL Ski   ()
  DNS Åse Cedell Gjerdrum IL   ()
           
Finaleplass Plass Navn Klubb Prologtid Tillegg
    Gutter 14 år      
1   Martin Røste Omdahl Østre Toten Skilag 13:20 (0-2)
2   Edvin Grundnes Nittedal SSL 14:09 (0-2)
3   Henrik Williams Bjerke IL Ski 13:33 (0-0)
4   Nicolay Aas Lerkendal Nittedal SSL 12:54 (0-0)
5   Tage Huso Ullensaker SK 15:02 (0-2)
6   Yngve Swärd Tingelstad SSK 15:51 (0-1)
  7 Sondre Rognstad Linnerud Østre Toten Skilag 12:47 (0-1)
  8 Kristoffer Bovard Rønning Bjerke IL Ski 13:01 (0-0)
  9 Ingvar Owren Vingrom IL 13:04 (0-0)
  10 Sebastian Sundet Flaen Oslo SSL 13:19 (5-0)
  11 Tobias Foss Vingrom IL 13:56 (0-2)
  12 Lars Gustav Rogne Nittedal SSL 14:05 (5-0)
  13 Erik Dammen Ullensaker SK 14:18 (2-1)
  14 Vetle Skeime Kostøl Nittedal SSL 14:28 (2-0)
  15 Andreas Johan Rønneberg Oslo SSL 14:45 (0-3)
  16 Tore Ruud Tingelstad SSK 15:08 (0-0)
  17 Herman Mørkved Blom Nittedal SSL 15:16 (3-0)
  18 Henning Driveklepp Nittedal SSL 15:17 (0-1)
  19 Lars Magnus K. Johnsen Tingelstad SSK 15:44 (1-1)
  20 Hans Harald Holter Ullensaker SK 15:58 (2-2)
  21 Sondre Lund Haaland Lørenskog SK 16:05 (1-0)
  22 John Olve K. Johnsen Tingelstad SSK 17:02 (3-2)
  23 Aleksander Sæten Nittedal SSL 17:06 (2-3)
  DNS Åsmund Aamodt Resell Oslo SSL   ()
           
Finaleplass Plass Navn Klubb Prologtid Tillegg
    Jenter 14 år      
1   Kirsten Daae Wiig Ullensaker SK 14:01 (0-0)
2   Stine Eggen Persson Vingrom IL 16:25 (3-3)
3   Synne Nesse Fet SK 15:42 (0-1)
  4 Tiril Ruud Bråten Ullensaker SK 14:39 (0-0)
  5 Ruth-Emily Vinger Østre Toten Skilag 15:14 (3-0)
  6 Nora Huken Mathiesen Ullensaker SK 15:38 (2-0)
  DNS Margit Sørensen Fet SK   ()
           
Finaleplass Plass Navn Klubb Prologtid Tillegg
    Gutter 13 år      
1   Iver Gjestvang Olimb Søndre Ål Sportsklubb 12:37 (0-0)
2   Njål Nicolaysen Nittedal SSL 14:54 (0-1)
3   Marcus Korsmo Fet SK 18:07 (5-2)
4   Hågen Solbakken Sørskogbygda IL 14:53 (0-1)
5   Fredrik Nordby Fet SK 15:22 (0-0)
6   Sondre Eide Borchgrevink Fossum IF 15:01 (0-0)
  7 Øyvind Aalling Lio Bjerke IL Ski 12:21 (0-0)
  8 Tobias Mette Myklebust Bækkelagets SK 13:50 (0-0)
  9 Håkon Rybråten Fet SK 14:21 (1-0)
  10 Anders, Sønsteby Flaagen Søndre Ål Sportsklubb 14:41 (3-2)
  10 Lars Christian Brenaas Bækkelagets SK 14:41 (2-0)
  12 Jørgen Brendengen Krogsæter Ullensaker SK 14:52 (2-2)
  13 Bendik Hope Fet SK 15:11 (1-2)
  14 Lars Erik Aamodt Bjerke IL Ski 15:40 (4-2)
  15 Magnus Elvevoll Tingelstad SSK 16:02 (0-0)
  16 Mikkel Skjærvik Storsveen Sørskogbygda IL 16:13 (0-0)
  17 Simen Ditlef Nilssen Øystre Slidre SSL 16:58 (0-2)
  18 Joakim Ekern Lørenskog SK 17:24 (1-0)
  19 Tore Heir Oslo SSL 17:31 (3-1)
  20 Lars Risebrobakken Ullensaker SK 17:51 (3-3)
  21 Henning Holst Fet SK 18:01 (3-4)
  22 Sindre Bratterud Nordre Land IL 18:02 (2-2)
  23 Trygve Lunde Lørenskog SK 18:22 (3-3)
  24 Fredrik Sannerhaugen Bjerke IL Ski 18:24 (4-4)
  25 Simen Aspelund Kjeserud Fet SK 19:16 (3-3)
  DNS Vebjørn Sørum Søndre Ål Sportsklubb   ()
           
Finaleplass Plass Navn Klubb Prologtid Tillegg
    Jenter 13 år      
1   Caroline Øyhus Nordre Land IL 18:12 (1-4)
  2 Emilie Auestad Nittedal SSL 16:08 (0-1)
  3 Marte Døvre-Holdal Skrautvål IL 17:06 (5-2)
  4 Marte Konstanse Haugen Nittedal SSL 17:36 (2-3)
  5 Berit Bjørkevoll Nittedal SSL 17:55 (3-1)
  6 Ine Skjellum Søndre Ål Sportsklubb 18:01 (2-2)
  7 Lise Driveklepp Nittedal SSL 19:08 (2-5)
  DNS Kristin Sandbæk Østre Toten Skilag   ()
           
    Gutter 12 år      
  1 Ole Christian Johnsrud Bjerke IL Ski 12:50 (1-1)
  2 Sander Østensen Østre Toten Skilag 13:47 (1-0)
  3 Sander Bach-Gansmo Bjerke IL Ski 13:51 (4-2)
  4 Erik Honganvik Holen Austmarka IL 13:54 (1-3)
  5 Sigurd Gjerdingen Søndre Ål Sportsklubb 14:10 (2-2)
  5 Anders Johan Rogne Nittedal SSL 14:10 (0-3)
  7 Jarle Meyer-Nilsen Gjerdrum IL 15:02 (0-1)
  7 Ole Einar Borgaard Gjerdrum IL 15:02 (2-3)
  9 Sivert Haavik Bjerke IL Ski 15:25 (2-2)
  10 Håkon Fodstad Bredesen Østre Toten Skilag 15:30 (1-3)
  11 Trym Algarheim Tverås Ullensaker SK 15:49 (4-5)
  12 Magnus R. Langseth Nordre Land IL 16:04 (2-4)
  13 Even Nikkerud Østre Toten Skilag 16:15 (0-2)
  14 Gaute Owren Vingrom IL 16:17 (4-2)
  15 Sindre Schonhowd Søndre Ål Sportsklubb 17:09 (5-3)
  16 Sander Kulstad Haugen Østre Toten Skilag 17:22 (1-4)
  17 Henning Hovland Tingelstad SSK 17:36 (3-1)
  18 Henrik Asphaug Aag Fossum IF 17:54 (0-1)
           
    Jenter 12 år      
  1 Frida Evensen Bjerke IL Ski 13:56 (0-0)
  2 Hanne Eggen Persson Vingrom IL 14:05 (1-1)
  3 Stine Bratteng Nittedal SSL 14:18 (3-1)
  4 Therese Blindheim Bjerke IL Ski 15:49 (4-1)
  5 Martine Lundby Østre Toten Skilag 16:06 (4-2)
  6 Sigrun Lunde Skattebo Øystre Slidre SSL 16:11 (2-1)
  7 Thea Emilie Aaslund Østre Toten Skilag 16:12 (0-4)
  8 Stine Myhre Østre Toten Skilag 17:24 (2-1)
  9 Natalie Forshaw Bjerke IL Ski 18:47 (2-3)
  10 Ulla Tømmerhoel Longva Østre Toten Skilag 21:41 (5-2)
  11 Stefania Fredriksen Bjerke IL Ski 22:50 (5-1)
  DNS Kristin Helle Jørstad Øystre Slidre SSL   ()
           
    Gutter 11 år      
  1 Erik Fodstad Østre Toten Skilag 13:42 (1-1)
  2 Mathias Haugen Østre Toten Skilag 14:24 (3-3)
  3 Ole Marius Sundby Bjerke IL Ski 14:28 (1-0)
  4 Andrè Hellne Rasen Bjerke IL Ski 14:31 (3-1)
  5 Tobias Ugland Østre Toten Skilag 14:51 (2-2)
  6 Magnus Leander Boland  Fossum IF 15:05 (3-1)
  7 Andreas Østensen Østre Toten Skilag 16:00 (3-3)
  8 Jo Eivind Nilssen Øystre Slidre SSL 16:35 (2-3)
  9 Henning Husmo Ullensaker SK 17:26 (2-4)
  10 Åsmund Løvås Bjerke IL Ski 18:36 (2-4)
  11 Jonas Aass Østre Toten Skilag 19:25 (4-5)
  DNS Jonas Engh Sagvold Østre Toten Skilag   ()
           
    Jenter 11 år      
  1 Oda Støen Kolkinn Tingelstad SSK 15:23 (2-2)
  2 Helene Williams Bjerke IL Ski 17:23 (2-1)
  3 Malin Sannerhaugen Bjerke IL Ski 19:43 (4-4)
           
    NyBeg G11, over      
  1 Ola Jåvold Landmark Fossum IF 14:14 (0-0)
  2 Øyvind Ludwig Kjeldsberg Gjerdrum IL 14:52 (0-0)
  2 Martin saxe Kjeldsberg Gjerdrum IL 14:52 (1-0)
  4 Peder Owren Vingrom IL 15:26 (0-0)
  5 Erlend Gammelsæter Tingelstad SSK 16:24 (2-4)
  6 Herman Røv Gjerdrum IL 16:39 (2-0)
           
    NyBeg J11, over      
  1 Anna Flugstad Vingrom IL 15:28 (0-0)
  2 Hanne Sofie Borgen Ullensaker SK 16:11 (0-0)
  3 Eline Foss Vingrom IL 16:45 (0-0)
  4 Runa Nielsen Meli Vingrom IL 16:59 (0-2)
  5 Anne Lundberg Grønolen Vingrom IL 17:05 (1-1)
           
    NyBeg G11, under      
    Henrik Teslo Fjellheim Tingelstad SSK 15:11 (0-0)
    Sindre Haavik Bjerke IL Ski 15:11 (0-0)
    Vemund Skeime Kostøl Nittedal SSL 14:50 (0-0)
    Sivert Raddum Skaug Tretten SSL 14:42 (0-0)
    Kristoffer Raastad-Hoel Bødalen IF 18:03 (1-2)
    Sander Thowsen Aastorp Bjerke IL Ski 15:57 (1-1)
    emil olsen vasveen Østre Toten Skilag 17:25 (0-0)
    Sindre Molden Stenbro Søndre Ål Sportsklubb 18:55 (1-0)
    Anton Støen Kolkinn Tingelstad SSK 20:11 (2-2)
    Erik Johnsrud Bjerke IL Ski 15:05 (1-0)
    Oskar Gisleberg Søndre Ål Sportsklubb 17:13 (0-1)
    Kristian Kilde Bjerke IL Ski 16:40 (1-2)
  DNS Mads Mathiesen Ullensaker SK   ()
  DNS Raimond Haugom Strømvall Østre Toten Skilag   ()
           
    NyBeg J11, under      
    Anna Tonette Johnsen Tingelstad SSK 17:58 (1-0)
    Lisa Neraas Fossum IF 14:40 (0-1)
    Solveig Daae Wiig Ullensaker SK 18:00 (1-0)
    Marie Holmboe Nittedal SSL 17:53 (0-1)
    Carlotta Kim Krueger Vingrom IL 15:28 (0-0)
    Randi Daae Wiig Ullensaker SK 17:51 (0-0)
    Mari Brendengen Krogsæter Ullensaker SK 16:27 (0-0)
  DNS Synne Kulstad Haugen Østre Toten Skilag   (3)
  DNS Ingrid Kvålsgard Fossum IF   ()