Trønder cup normal Steinkjer

 

Kretsrenn/Trøndercup normal

Steinkjer Skiklubb. Steinkjer skistadion

19.03.11

Resultatliste per klasse

NyBeg G11, over |  NyBeg J11, over |  NyBeg G13, over |  Gutter 14 år |  Gutter 13 år |  
Gutter 12 år |  Gutter 11 år |  Jenter 14 år |  Jenter 13 år |  Jenter 12 år |  
Jenter 11 år |  Gutter 16 år |  Gutter 15 år |  Jenter 16 år |  Jenter 15 år |  
Menn 20-21 år |  Kvinner 20-21 år |  Menn 19 år |  Menn 18 år |  Menn 17 år |  
Kvinner 19 år |  Kvinner 18 år |  Kvinner 17 år | 

Resultatliste NyBeg G11, over   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Austheim,Thomas Steinkjer SK 13:37 (2-3)
  Belbo,Wilhelm Olav Steinkjer SK 12:36 (0-2)
  Brensholm,Sigurd Skogan Steinkjer SK 11:27 (1-1)
  Eriksen,Petter Liabakk Byåsen SSL 11:56 (0-1)
  Frich,Richard Oppdal IL 10:03 (0-0)
  Halse,Jørgen Rannem Steinkjer SK 10:50 (1-0)
  Hågensen Kokås,Jonas Leksdal IL 11:18 (1-2)
  Markhus,Tore Inderøy IL 10:42 (1-1)
  Omli,Johan Gåsmo Snåsa SSL 12:04 (0-0)
  Sund,Birk Barstad Steinkjer SK 12:04 (0-0)
  Sund,Simen Barstad Steinkjer SK 11:39 (0-0)
  Uthus,Ole Martin Orkdal il 10:35 (0-1)
  Vikan,Simen Steinkjer SK 12:10 (0-1)
Resultatliste NyBeg J11, over   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Benan,Lina Steinkjer SK 12:26 (1-0)
  Buran,Sofie Skjei Vinne Skilag 09:44 (0-0)
  Carlson Hegge,Ada Steinkjer SK 10:51 (0-0)
  Carlson Hegge,Siri Steinkjer SK 12:07 (0-0)
  Eide,Ruth Marie Steinkjer SK 14:56 (1-0)
  Grevskott,Mari Andrea Kilskar Frol IL 10:06 (0-0)
DNS Haug,Kristine Gjersvold Byåsen SSL  
  Ingulfsvann,Julie Steinkjer SK 12:10 (0-0)
  Lund,Nora Orkdal il 12:21 (0-0)
  Lynum,Sofie Steinkjer SK 11:47 (0-0)
  Løvstad,Liva-Mari Vinne Skilag 10:17 (0-0)
  Omli,Birgitte Gåsmo Snåsa SSL 15:32 (0-0)
  Stubbe,Julie Inderøy IL 11:30 (0-0)
DNS Wibe,Tiril Myhre Frol IL  
DNS Østhus,Marit Nor, IL  
  Ålmo Moa,Sigrid Marie Steinkjer SK 11:20 (0-0)
Resultatliste NyBeg G13, over   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Haga,Alf Erlend Magnus Øwre Inderøy IL 20:24 (3-3)
  Vikan,Sindre Steinkjer SK 20:16 (4-3)
Resultatliste Gutter 14 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Haugen,Ole Kristian Trondhjems Skiskyttere 12:50 + 00:00 (1-1)
2 Aspenes,Sverre Dahlen Skatval Skilag 13:31 + 00:41 (2-0)
3 Lie,Kasper Skatval Skilag 14:06 + 01:16 (1-2)
4 Fløttum,Adrian Sokna IL 14:26 + 01:36 (2-1)
5 Lund,Martin Orkdal il 14:37 + 01:47 (1-2)
6 Stavik,Sivert Jære Oppdal IL 14:39 + 01:49 (3-0)
7 Remmen,Olav Andreas Trondhjems Skiskyttere 15:07 + 02:17 (3)
8 Kvam,Erik Meldal IL 15:10 + 02:20 (3-1)
9 Næss,Sigbjørn-Martin Trondhjems Skiskyttere 15:13 + 02:23 (2-3)
10 Wohlen,Eirik Vinne Skilag 15:21 + 02:31 (2-2)
11 Staveli,Erlend Wormdal Orkdal il 15:33 + 02:43 (1-2)
12 Myhren,Eivind Leik, IL 15:37 + 02:47 (2-1)
13 Sandsæter,Tørris Stiklestad IL 15:39 + 02:49 (2-2)
14 Wass,Jøran Kjesbu Stiklestad IL 15:54 + 03:04 (2-2)
15 Melhus,Marius Landsem Steinkjer SK 16:04 + 03:14 (3-4)
16 Buran,Stian Skjei Vinne Skilag 16:11 + 03:21 (2-3)
17 Hammer Berget,Sander Skatval Skilag 16:31 + 03:41 (3-4)
18 Lægran,Trygve Steinkjer SK 16:42 + 03:52 (4-0)
19 Tyldum,Magnus Snåsa SSL 16:50 + 04:00 (4-2)
20 Hellan,Pål Edvard Stiklestad IL 16:51 + 04:01 (1-3)
21 Berdal,Øystein Orkdal il 17:28 + 04:38 (4-4)
22 Sørløkk,Anders Skaun IL 17:46 + 04:56 (2-3)
23 Veien,Børge Skaun IL 19:07 + 06:17 (3-4)
24 Løvstad,Jørgen Vinne Skilag 19:19 + 06:29 (3-1)
DNS Hermann,Iver Hennissen Stiklestad IL  
DNS Pedersen,Ådne Grønvik Skaun IL  
Resultatliste Gutter 13 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Frich,Fredrik Oppdal IL 13:20 + 00:00 (1-0)
2 Hjelde,Thomas Steinkjer SK 13:42 + 00:22 (0-1)
3 Staveli,Ole Wormdal Orkdal il 14:52 + 01:32 (0-0)
4 Fjærtoft,Edvard Steinkjer SK 15:00 + 01:40 (0-1)
5 Juberg,Andreas Byåsen SSL 15:06 + 01:46 (0-0)
6 Eriksen,Simen Smetbak Byåsen SSL 15:21 + 02:01 (2-3)
7 Borgen,Sivert Stiklestad IL 15:28 + 02:08 (2-1)
8 Haug,Magnus Gjersvold Byåsen SSL 15:34 + 02:14 (2-1)
9 Botnan,Sivert Borchgrevink Haltdalen IL 16:06 + 02:46 (2-0)
10 Carlson Hegge,Einar Steinkjer SK 16:13 + 02:53 (4-0)
11 Haugen,Ole Wanvik Skatval Skilag 16:17 + 02:57 (2-1)
12 Lyngstad,Sigve Trønsdal Inderøy IL 16:45 + 03:25 (3-0)
13 Sand,Åsmund Fornes Stiklestad IL 17:07 + 03:47 (4-2)
14 Skålholt,Jo Amund Orkdal il 17:12 + 03:52 (1-5)
15 Lie,Rasmus Skatval Skilag 17:16 + 03:56 (3-3)
16 Herstad,Ove Inderøy IL 17:37 + 04:17 (2-3)
17 Solheim,Øyvind Skatval Skilag 17:38 + 04:18 (2-0)
18 Markhus,Petter Inderøy IL 17:42 + 04:22 (3-1)
19 Maalø,Jonas Skatval Skilag 17:43 + 04:23 (4-3)
20 Øye,Jonas Bogen Byåsen SSL 17:55 + 04:35 (5-3-x)
21 Brandtzæg,Tommy Kokås Steinkjer SK 18:04 + 04:44 (4-1)
22 Iversen,Aslak Solstad Frol IL 18:34 + 05:14 (3-2)
23 Søraker,Roar Trondhjems Skiskyttere 20:08 + 06:48 (3-3)
DSQ Hage,Sverre Skaun IL  
DNS Blikra,Sander Trondhjems Skiskyttere  
Resultatliste Gutter 12 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lynum,Jan Inge Orkdal il 09:33 + 00:00 (0-2)
2 Høyem,Jørgen Stiklestad IL 10:08 + 00:35 (1-0)
3 Nygård,Martin Snildal Orkdal il 10:24 + 00:51 (2-0)
4 Austad,Nicolai F. Inderøy IL 10:43 + 01:10 (2-0)
5 Wekre,Erik Steinkjer SK 11:36 + 02:03 (2-0)
6 Kleven Lorentsen,Håvard Steinkjer SK 11:48 + 02:15 (2-4)
7 Berget,Asle Hammer Skatval Skilag 11:50 + 02:17 (2-1)
8 Grande,Håkon Inderøy IL 11:54 + 02:21 (2-2)
9 By,Tormod Aunemo Orkdal il 11:57 + 02:24 (0-4)
10 ibsen,jonas matberg Frol IL 11:58 + 02:25 (2-2)
11 Hågensen kokås,Lasse Leksdal IL 12:06 + 02:33 (5-0)
12 Olsen,Sondre Nikolai Byåsen SSL 12:36 + 03:03 (2-4)
13 Juberg,Benjamin Stiklestad IL 12:40 + 03:07 (3-0)
14 Kvam,Rasmus Inderøy IL 13:13 + 03:40 (3-4)
15 Sandsæter,Lavrans Stiklestad IL 13:26 + 03:53 (2-3)
16 Vatterholm,Lars Henrik Stiklestad IL 13:44 + 04:11 (4-2)
17 Røkke,Marius Frol IL 14:43 + 05:10 (2-3)
18 Alstad,Hågen Wallum Frol IL 15:49 + 06:16 (5-4)
19 Erikson,Sivert Inderøy IL 16:59 + 07:26 (4-5)
Resultatliste Gutter 11 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Kvarme,Simen Eliassen Steinkjer SK 10:20 + 00:00 (0-0)
2 Brandtzæg,Rune Kokås Steinkjer SK 10:21 + 00:01 (1-0)
3 Hjelde,Ludvik Steinkjer SK 12:05 + 01:45 (1-3)
4 Brønstad,Halvor Steinkjer SK 12:23 + 02:03 (1-2)
5 Lillemark,Eskil Steinkjer SK 12:45 + 02:25 (3-2)
6 Sundli,Arnt Tomas Sokna IL 12:50 + 02:30 (1-2)
7 Tangstad,Tobias Inderøy IL 13:04 + 02:44 (2-2)
8 Green,Adrian Stiklestad IL 13:28 + 03:08 (1-1)
Resultatliste Jenter 14 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Røkke,Martine Østraat Frol IL 15:32 + 00:00 (1-2)
2 Berg,Emelie Smestad Snåsa SSL 15:47 + 00:15 (2-0)
3 Hårberg,Ingvild Wibe Trondhjems Skiskyttere 17:16 + 01:44 (4-2)
4 Nossum,Marta Skrove Stiklestad IL 17:30 + 01:58 (1-3)
5 Nyås,Mette Mediaas Snåsa SSL 17:36 + 02:04 (3-2)
6 Livik,Sigrid Meråker SSK 17:49 + 02:17 (4-2)
7 Bjørken,Julie Stiklestad IL 17:56 + 02:24 (1-4)
8 Rosvoldsve,Vilde Olsen Byåsen SSL 18:29 + 02:57 (3-2)
9 Størseth,Anna Kristine Steinkje Meråker SSK 18:31 + 02:59 (2-4)
10 Schiefloe,Silje Steinkjer SK 18:40 + 03:08 (2-4)
11 Sundli,Lise Sokna IL 18:41 + 03:09 (3-4)
12 Flotten,Synne Rennebu IL 19:05 + 03:33 (4-3)
13 Rygh,Mari Westbye Skatval Skilag 21:28 + 05:56 (3-3)
Resultatliste Jenter 13 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Sølberg,Line Leik, IL 14:02 + 00:00 (0-0)
2 Flatås Aune,Sigrid Steinkjer SK 16:02 + 02:00 (2-3)
3 Staveli,Emma Orkdal il 16:55 + 02:53 (2-1)
4 Skogan,Marit Ishol Steinkjer SK 16:59 + 02:57 (3-1)
5 Eriksen,Emilie Liabakk Byåsen SSL 17:36 + 03:34 (0-1)
6 Nygård,Toril B Haltdalen IL 17:59 + 03:57 (1-2)
7 Dengerud,Kjersti Kvistad Steinkjer SK 18:14 + 04:12 (3-3)
8 Renå,Ingeborg Øverbygda IL 18:45 + 04:43 (3-1)
9 Flønes,Ingrid Martine Meråker SSK 19:06 + 05:04 (2-3)
10 Dahl,Frida Steinkjer SK 19:46 + 05:44 (3-5)
DNS Røhme,Lina T Orkdal il  
DNS Molde,Line Stiklestad IL  
DNS Brandt,Yngvild Stiklestad IL  
Resultatliste Jenter 12 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Green,Andrine Stiklestad IL 11:04 + 00:00 (1-0)
2 Vekseth,Hildegunn Snåsa SSL 11:36 + 00:32 (2-1)
3 Hermann,Guro Hennissen Stiklestad IL 12:01 + 00:57 (2-2)
4 Dahlen Aspenes,Magnhild Skatval Skilag 12:53 + 01:49 (2-2)
DNS Bakken,Henriette Leik, IL  
DNS Reistad,Tonje Bruem Stiklestad IL  
Resultatliste Jenter 11 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hermann,Emilie Borgen Stiklestad IL 11:06 + 00:00 (1-1)
2 Bjørken,Maren Stiklestad IL 11:17 + 00:11 (0-2)
3 Hermann,Marte Hennissen Stiklestad IL 14:10 + 03:04 (1-2)
4 Røstad,Ingvild Stiklestad IL 16:22 + 05:16 (2-5)
5 Dengerud,Vibeke Kvistad Steinkjer SK 17:07 + 06:01 (5-4)
DNS Hallem,Sofie Stiklestad IL  
Resultatliste Gutter 16 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Wekre,Trygve Steinkjer SK 24:37 + 00:00 (1-1)
2 Staveli,Ola Orkdal il 24:42 + 00:05 (2-0)
3 Knutsen,Johannes Singstad Trondhjems Skiskyttere 25:11 + 00:34 (2-1)
4 Jermstad,Nils Anders Steinkjer SK 25:54 + 01:17 (1-2)
5 Botnan,Torstein Trondhjems Skiskyttere 26:25 + 01:48 (2-1)
6 Tyssedal,Torgeir Byåsen SSL 26:55 + 02:18 (1-3)
7 Brønstad,Erlend Steinkjer SK 27:11 + 02:34 (3-2)
8 Jermstad,Karl Aksel Steinkjer SK 27:49 + 03:12 (2-4)
9 Bjørås,Sindre Frol IL 28:03 + 03:26 (4-2)
10 Spangen,Ola Byåsen SSL 28:26 + 03:49 (2-2)
11 Dahl,Petter Kristian Steinkjer SK 29:29 + 04:52 (2-4)
DNS Røhme,Fredrik Thomassen Orkdal il  
Resultatliste Gutter 15 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Aune,Iver Anton Flatås Steinkjer SK 25:10 + 00:00 (2-2)
2 Hojem,Peder Stiklestad IL 25:26 + 00:16 (3-1)
3 Øksnes,Karl Magnus Steinkjer SK 26:10 + 01:00 (3-0)
3 Standal,Audun Steinkjer Byåsen SSL 26:10 + 01:00 (2-2)
5 Spakmo,Stian Trondhjems Skiskyttere 26:19 + 01:09 (2-0)
6 Ler,Hans Erik Haltdalen IL 26:26 + 01:16 (1-4)
7 Lyngstad,Tølløv Trønsdal Inderøy IL 27:01 + 01:51 (2-4)
8 Stubbe,Jørgen Sundfær Inderøy IL 27:51 + 02:41 (4-2)
9 Selvnes,Vegard Orkdal il 28:03 + 02:53 (3-3)
10 Hermann,Håkon Borgen Stiklestad IL 28:20 + 03:10 (3-2)
11 Skogan,Eirik Ishol Steinkjer SK 28:35 + 03:25 (4-2)
12 Juberg,Jørgen Byåsen SSL 28:44 + 03:34 (2-1)
13 Matberg,Sivert Frol IL 28:49 + 03:39 (3-1)
14 Rogdaberg,Kristian Stiklestad IL 29:37 + 04:27 (3-0)
15 Reistad,Vegard Stiklestad IL 29:45 + 04:35 (4-2)
16 Wærum,Martin Aas Steinkjer SK 30:24 + 05:14 (2-3)
17 Staveli,Espen Løfshus Orkdal il 30:57 + 05:47 (2-2)
Resultatliste Jenter 16 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lie,Lotte Skatval Skilag 19:26 + 00:00 (1-0)
2 Dengerud,Norunn Kvistad Steinkjer SK 22:04 + 02:38 (2-1)
3 Sand,Sara Ehrenpohl Byåsen SSL 22:56 + 03:30 (3-2)
4 Lægran,Astrid Steinkjer SK 23:23 + 03:57 (2-3)
5 Røsvoll,Åsne K. Trondhjems Skiskyttere 24:56 + 05:30 (2-5)
6 Svanøe-Hafstad,Eirin Steinkjer SK 25:32 + 06:06 (5-4)
7 Kristiansen,Martine Therese Trondhjems Skiskyttere 28:12 + 08:46 (1-3)
DNS Østhus,Ingrid Nor, IL  
Resultatliste Jenter 15 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Røstad,Marianne Stiklestad IL 20:45 + 00:00 (1-1)
2 Fløttum,Kristin Våga Skaun IL 21:15 + 00:30 (1-1)
3 Bakken,Silje Leik, IL 21:44 + 00:59 (3-1)
4 Hartmann,Paula Friedericke Snåsa SSL 22:13 + 01:28 (2-3)
5 Lund,Andrea Stiklestad IL 22:20 + 01:35 (3-1)
6 Røsvoll,Astrid Kristiansen Trondhjems Skiskyttere 23:46 + 03:01 (2-1)
7 Ibsen,Mia-Therese Matberg Frol IL 24:31 + 03:46 (3-2)
DNS Sunde,Lisa Bakøy Skauga IL  
Resultatliste Menn 20-21 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Sund,Eirik Wold HVGS/ Trondhjems Skiskyttere 47:31 + 00:00 (0-1-1-1)
2 Berfjord,Petter Farbu MVGS/ Inderøy IL 53:08 + 05:37 (1-2-1-4)
3 Wæge,Daniel Steinkjer SK 55:08 + 07:37 (0-1-2-4)
4 Rolland,Sigve Ness Tingvoll IL / Team Statkraft Trøndelag 56:26 + 08:55 (3-3-3-2)
DNS Tronstad,Magnus MVGS/ Inderøy IL  
Resultatliste Kvinner 20-21 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Skogan,Karen Ishol Steinkjer SK / Team Statkraft Trøndelag 47:38 + 00:00 (0-0-1-1)
2 Jølle,Line HVGS/ Trondhjems Skiskyttere 58:08 + 10:30 (2-1-1-3)
Resultatliste Menn 19 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Kvistad,Fredrik Stigum Steinkjer SK 43:04 + 00:00 (2-1-1-3)
2 Mæhre,Sondre HVGS/ Trondhjems Skiskyttere 44:45 + 01:41 (1-1-2-2)
3 Wold,Jonas Inderøy IL 44:52 + 01:48 (0-3-1-2)
4 Selvnes,Håkon Orkdal il 46:37 + 03:33 (0-3-1-4)
5 Kilskar,Ole Johann Rødvik MVGS/ Frol IL 47:04 + 04:00 (0-1-1-2)
6 Jacobsen,Øyvind Witsø HVGS/ Byåsen SSL 47:05 + 04:01 (1-1-2-3)
7 Fossum,Thorstein Magnus HVGS/ Byåsen SSL 51:05 + 08:01 (0-3-1-3)
DNS Selvnes,Eirik Orkdal il  
Resultatliste Menn 18 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Olsen,Christian HVGS/ Trondhjems Skiskyttere 45:41 + 00:00 (1-2-1-1)
2 Solligård,Øystein Orkdal il 47:51 + 02:10 (2-2-2-1)
3 Müller-Sørenssen,Eirik Asker SK 48:58 + 03:17 (1-2-1-2)
4 Lillemark,Ben Ørjan MVGS/ Steinkjer SK 53:17 + 07:36 (1-3-3-3)
DNS Wass,Andreas Kjesbu Stiklestad IL  
Resultatliste Menn 17 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lyngstad,Anders Trønsdal Inderøy IL 43:44 + 00:00 (1-0-2-2)
2 Livik,Håkon MVGS/ Meråker SSK 44:51 + 01:07 (0-1-1-2)
3 Sonflå,Espen Tronsmo MVGS/ Meråker SSK 45:42 + 01:58 (2-1-0-1)
4 Haugen,Hallgeir HVGS/ Trondhjems Skiskyttere 46:15 + 02:31 (2-1-0-3)
5 Schiefloe,Sondre Steinkjer SK 47:47 + 04:03 (1-2-2-1)
6 Vee,Gaute Kvistad MVGS/ Simostranda IL 48:07 + 04:23 (0-1-1-2)
7 Standal,Bendik Steinkjer HVGS/ Byåsen SSL 50:59 + 07:15 (2-3-2-5)
DNF Fladsrud,Eskil MVGS/ Østre Toten Skilag  
DNS Blikra,Endre HVGS/ Trondhjems Skiskyttere  
DNS Haugen,Espen HVGS/ Trondhjems Skiskyttere  
DNS Søraas,Sindre Bach HVGS/ Trondhjems Skiskyttere  
Resultatliste Kvinner 19 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Landrø,Randi Orkdal il 45:03 + 00:00 (2-2-2-4)
DNS Troøyen,Kjersti Garli Sokna IL  
Resultatliste Kvinner 18 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Røstad,Kristin Stiklestad IL 38:26 + 00:00 (0-1-0-2)
2 Skjelstadås,Tonje Marie Meråker SSK 40:52 + 02:26 (2-2-1-2)
DNF Sklet,Vera HVGS/ Trondhjems Skiskyttere  
DNS Bakken,Stine Leik, IL  
Resultatliste Kvinner 17 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Wæge,Trine Steinkjer SK 41:04 + 00:00 (1-2-0-3)
2 Øksnes,Ingebjørg Steinkjer SK 45:47 + 04:43 (1-3-3-3)

 

19.03.11 15:56:44 eSkiskyting versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Steinkjer Skiklubb